Rüyada Ölmüş Kedi Görmek

 Rüyada ölmüş kedi görmek, bir kadının veya düşmanın vefatına delalet eder. Rüyada ölmüş kedi görmek İslami anlamı, sinsi bir kadından ayrılmaya işarettir. Kedi leşi veya kedi ölüsü görmek dini ve diyanet tabirlerinde, düşmanına galip ve muzaffer olmaya işaret eder.

 Rüyada ölmüş kedi görmek, bazı tabircilerin görüşlerine göre erkek için vefat eden bir kadına, rüyayı gören kadın ise dostluk kurduğu kimseyle ayrılmak zorunda kalmaya yorumlanır. Bir rivayete göre, rüyayı gören eğer evliyse eşinin durgun, üzgün, sıkıcı bir döneme girmesine delalet eder. Rüyanın görülüş vasfına göre tabiri ve yorumu değişebilir. Bunun için gördüğünüz rüyayı tam olarak hatırlamaya çalışın, alt kısımda tüm rüya başlıklarına bakın karşılaştırma yaparak yorumları okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Kedi Görmek ne demektir?

 Rüyada ölmüş kedi görmek, maddi menfaatin bitmesine, çözümü zor işlere ve iyi halinin bitmesine delalet eder. Bazı tabircilere göre saygısız bir kadın, haddini bilmeyen bir kimse ve haksızlık görmek ile tabir edilir.  Rüyada ölmüş kedi görmek,İslami ve dini kaynaklara göre tabiri, çirkin ve herkes tarafından kınanacak bir işi yapmak ile yorumlanmıştır.

Diyanet rüya tabircileri demiştir ki, bir kadının vefatı ve sonrasında mirastan eline helal mal geçmeye işarettir.Çok ayrıntılı tabirleri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada ölmüş kedi yavrusu görmek, bir rivayete göre evlatlarının iyi ve hayırlı bir hayat sürmesine delalet eder. Diğer bir görüşe göre iyi halini muhafaza etmeye yorumlanır.Rüyada ölmüş kedi yavruları görmek, kötü, çirkin, pis sayılacak bir işi yapmak için meyil etmeye yorumlanır. Rüyada Ölmüş kedi yavrusu leşleri görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir hadisenin veya üzücü bir olayın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Kediyi Canlı Görmek

Rüyada ölmüş kediyi canlı görmek, azgınlığın artmasına ve yanlışa hataya düşmekten sakınması gerektiğine delalet eder. Rüyada ölmüş kedileri canlı görmek bazende eşini çok kıskanmaya ve olur olmaz şeyleri çok büyütmeye işarettir.

Rüyada Ölmüş Kedi Leşi Görmek

Rüyada ölmüş kedi leşi görmek, bir rivayete göre bir işin gerçekleşmesi ve iyi bir sonuçla nihayet bulmasına delalet eder. Diğer görüşlere göre cimri bir kimseden borç istemek zorunda olmaya işarettir.Rüyada ölmüş kedi leşi gören kimse, istemeden bir büyük borca girer ve bir kadının desteği ile kısa zamanda borcunu öder. Bazı tabircilere göre ölmüş kedinin leşi sıkıntıdır.

Rüyada Ölmüş Sarı Kedi Görmek

Rüyada ölmüş sarı kedi görmek, bazı tabirciler demiştir ki; , eşini çok fazla olarak kıskanır. Sarı kediyi ölmüş görmek sarışın bir kadınla yaşanacak ayrılık demektir. Rüyada ölmüş sarı tüylü kedi görmek, sarışın bir kadınla olan dostluğun bitmesine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Siyah Kedi Görmek

Rüyada ölmüş siyah kedi görmek, evham ve vesvese kapılmak ile yorumlanır. Rüyada siyah renkli kediyi ölmüş görmek sinsi bir kadınla olan ilişkisinin bitmesine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Beyaz Kedi Görmek

Rüyada ölmüş beyaz kedi görmek, rüyayı gören kimse malını kimseye emanet etmek istemez. Diğer görüşlere göre rüyayı gören kişi emaneti korumayan biri tarafından zarara uğratılır. Rüyada ölmüş beyaz kedi leşi görmek, iyi bir dostluğu olan kadından ayrılmak durumunda olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada ölmüş kedi leşi görmek
  • rüyada can çekişen kedi görmek
  • rüyada kedi ölüsü görmek neye işarettir
  • rüyada ölmuş kedinin canlanması
  • rüyada ölen kedimi gördüm
  • rüyada kedinin öldüğünü duymak
  • rüyada ölmüş kediyi canlı görmek
  • rüyada kedi öldürdüğünü görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir