Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, son derece güzel ve hayırlı olan bu rüya kişinin eski dostlarıyla bir araya gelerek geçmişteki güzel anıları yad edeceklerine yorumlanır. Rüyasında ölü gören kimse, ölmüş kişinin ömrünü uzun kılarak kişinin sağlık ve huzur içinde hayatını sürdürmesine vesile olur. Rüyada ölü görmek, aynı zaman da aile içi yaşanacak hoş sohbetlere, sevdikleriniz insanlarla bir araya gelmeye, yapılacak ziyaretlere işaret eder. Bu rüya bazen de sizden dua bekleyen yakınlarınıza, borçlu kimselere delalet eder.

Rüyada Ölü Görmek Neye İşarettir?

Rüyada ölü görmek, kişinin iş hayatında son derece başarılı olu işine vakıf olacağına, çalışmalarında bir çok düşmanını saf dışı bırakarak kendisinden sıkça söz ettireceğine yorumlanır. Rüyada görülen ölü sembolü aynı zaman da hayır yapmaya, ihtiyaç sahibi kimselere el açmaya, manevi inançların vakıf kılınmasına delalet edilir. Rüyada ölü görmek, olumsuz olarak ta yakın bir sevdiğinizi kaybetmeye, üzücü olaylarla karşılaşmaya, hayal kırıklığı yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Ölü Birini Görmek

Rüyada ölü birini görmek,bu rüya gören kişinin yakın zaman da alacağı güzel ve müjdeli habere,  hayatının güzelliklerle dolup şansının yaver gitmesine yorumlanır. Rüyasında ölü birini gören kimse, küs olduğu dostları ile barışarak ski dostluklarına kaldıkları yerden devam ederler.

 Rüyada Ölü Anneanne  Görmek

Rüyada ölü anneanne görmek, bu rüya gören kişinin ticari anlamda hayatta kalmak uğruna rakiplerine karşı sağladığı çalışmalarına, yaptıkları ile ön planda olmasına yorumlanır. Rüyasında ölü anneannesini gören kimse, bilgili ve kültürlü kimseden yardım görerek tecrübesiz olduğu bir çok konuda bilgi sahibi olacaktır.

Rüyada Ölü Kardeşini Görmek

Rüyada ölü kardeşini görmek, kişinin rüyasında ölü kardeşini görmesi, onun ruhunu şahlandıracak hayırlı ameller yaparak mezarında rahat uyumasına vesile olacaktır. Bu rüya gören kişiler için uzatılan yardım eline,kazanılan kazançları paylaşmaya, tok gönüllü kimselere ifade edilir. Rüyasında ölü kardeşini gören kimse, ona karşı derin duygular besleyerek yaşadığı acı olayı hale içinde atamaz

Rüyada Ölü Babaanne  Görmek

Rüyada ölü babaanne görmek, bu rüya kişinin hayatını düzene sokacak fikir hocası edinerek sıkıştığı her durumda o kimseden yardım göreceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, inançlarına vakıf, karakter sahibi, güçlü, kudretli kimselerdir.

Rüyada Ölü Anne Görmek

Rüyada ölü anne görmek, rüyasında ölü annesini gören kimse, ona karşı özlem besleyerek her saat ve dakika onun acısıyla yanıp tutuşur. Bu rüya gören kişi için son derece acı olup kişinin hayatını alt üst olmasına, tutunacak dalının kırılmasına tabir edilir. Rüyada ölü anne görmek, bazen de ölen kişinin ruhunu şad etmek için ona dua etmeye, yapılan iyiliklerle onun kabrinde rahat uyumasına vesile olmaya ifade edilir.

Rüyada Ölü Baba Görmek

Rüyada ölü baba görmek, kişinin hane içinde sevdiği kimselerle tartışma içinde olup ilerde pişmanlık duyacağı hatalar yapacağına, kendisin seven bir çok kimsenin kalbini kırarak onlara olan sevgisini yok edeceğine yorumlanır. Rüyasında ölü babasını gören kimse, yakın zaman da babasının kabrine giderek ona içinde yaşattığı duygularını anlatacaktır

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, Rüyada ölü görmek, gören kişi ya da kişiler için hayırlı ve güzel olan bu rüya kişinin hayallerini güzel kılacak onu her anlamda mutlu eyleyecek sağlam dostlara sahip olacağına yorumlanır.

İslami Yorumu, Rüyada ölü görmek, manevi inancı yüksek kudret sahibi kimselere, ilime ve ihsana yönelmeye, inançlarını vakıf ve mutlak kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler hayatı sadece olumlu ve güzel yönleriyle görerek yapılan her güzellikten kendisine pay çıkartır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir