Rüyada Ölü Kedi Görmek Nedir ?

Rüyada ölü kedi görmek sivri dilli, zahmeti çok, zararlı fakat zayıf bir düşmanla tabir edilir. Rüyada ölü kedi görmenin anlamı yalan yanlış söz söylemektir. Bir rivayete göre hoşlanmadığı bir kimse ile bir araya gelmeye yorumlanır. Rüyada ölü kedi görmek maddi anlamda sıkıntıya düşeceği bir dönemin habercisi olarak tabir edilir. Bir rivayete göre ölü kedi rüyası düşmanın mağlup olması veya amacına ulaşamayacak duruma düşmesi anlamına gelir. Bazı rüya yorumcuları demiştir ki, ölü kedilerin görüldüğü rüyalar dört şekilde tabir olunur: İyilik, güzellik, hırs, günah ve tamah. Rüyada ölü kedi ve köpek görmek herkese nasip olmayacak çok önemli ve kıymetli bir ilim öğrenip amel etmeye eğer kendi ehil değil ise neslinden biri bunu yapacağına delalet eder.

Rüyada Ölü Kedi Görmek ne demektir?

Rüyada ölü kedi görmek hırs ve tamahından dolayı zenginliğinden istifade edemeyen kadın ile yorumlanır. Bazı alimler demiştir ki, rüyayı gören kimse rüyayı gördüğü ay sonuna kadar pek hayra eremez. Rüyada ölü sarı kedi görmek sarışın bir kadın tarafından gelecek zararın bitmesi veya o kimsenin vefatına tabir edilir. Rüyada ölü kara kedi görmek kendinin gizleyen düşmanının açığa çıkmasına veya çevresinin mağfiretini çekecek bir amel işlemeye yorumlanır.Rüyada ölü kedi eti yemek biri erkek diğeri kız hastalıklı iki tanıdığı kimse olur.

Bir rivayete göre rüyayı gören kimse hastalanır ama hastalığı uzun sürer geç şifa bulur. Bazı tabirciler demiştir ki, ölü kedi eti yemek çok zengin olmaya ve parasını gereksiz şeylere aşırı şekilde harcayarak tüketen kimseye delalet eder.Kedi rüyasının çok geniş anlamlarını Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölü Kedi ve Köpek Görmek

Rüyada ölü kedi ve köpek görmek bir günah işlemiş ise hemen tövbe etmesi gerektiğine işaret eden bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada ölü kedi köpek görmek şiddetli bir üzüntüye tabir edilip, yorumlanır. Rüyada ölü kedi ve köpek gören kimse, bir rivayete göre bu rüyayı gören kimsenin bir akrabası vefat eder veya bir dostu vefat eder.

Rüyada Ölü Kedi ve Fare Görmek

Rüyada ölü kedi ve fare görmek açlık, kıtlığa, fakirliğe bazen da takvaya, zikir ve şükre işarettir. Rüyada ölü kedi ve fare görmek her şekilde vefat edecek bir kadına yorumlanır.

Rüyada Ölü Kedi Leşi Görmek

Rüyada ölü kedi leşi görmek hırsa ve uzun emele tabir edilip, yorumlanır. Yapmayı istediği hayırlı iş için acele etmesi gerektiğine delalet eder.Rüyada ölü kedi leşi gören kimse hayırlı bir işte düşünüp taşınmak ister ama daha hayırlısı onun için hayırlı görünen iş için, hiç zaman kaybetmeyip acele etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ölü Kedinin Canlanması

Rüyada ölü kedinin canlanması komşularına karşı hayır ve hasenatta bulunur ise, çok sevilir ve hayırdan uzak olmaz, azametli görünmeye başlar. Rüyada ölü kedinin canlandığını görmek bir malın eline geçmesi ve bir kadından yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Ölü Kara Kedi Görmek

Rüyada ölü kara kedi görmek kendini gizleyen sinsi bir düşmanın yok olmasına delalet eder. Rüyada ölü kara kedi gören kimse, çevresinde eleştiri görüyorsa eleştirilerin son bulmasına ve haklı çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Ölü Kedi Kafası Görmek

Rüyada ölü kedi kafası görmek rüyayı gören kimse, medhü sena ve övgüye mazhar olur. Rüyada ölü kedi kafası görmenin anlamı, gönül rahatlığına ve emeline kavuşmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Ölü Beyaz Kedi Görmek

Rüyada ölü beyaz kedi görmek bolluk ve bereketle beraber salgın bir hastalık olacağına delalet eder. Rüyada ölü beyaz kediler görmek sıkıntıya düşmek ve bir kadın dostuyla arasının açılmasına işaret eder.

Rüyada Ölü Sarı Kedi Görmek

Rüyada ölü sarı kedi görmek güzel ilişkileri ile bilinen iyi ve kötü diye ayırt etmeden herkes ile görüşen bir kimse ile arasının açılmasına delalet eder. Rüyada ölü sarı kedi gören kimse bilmediği bir yolculuğa çıkmaya zorlanır.

Rüyada Ölü Yavru Kedi Görmek

Rüyada ölü yavru kedi görmek işleri örtülü ve gizli, kimsenin sırrına eremeyeceği anlamına gelir. Rüyada ölü kedi yavrusu görmek bilgisi ve becerisi olan acayip ve garip bir gençle arkadaş olmaya işarettir. Rüyada ölü yavru kediler görmek diğer bir görüşe göre halini düzeltme gayretinde olan, kerem ve cömert bir adam ile tabir edilir.

Rüyada ölü kedi görmek nedir ile ilgili aramalar

  • rüyada ölmüş kedi leşi görmek
  • rüyada can çekişen kedi görmek
  • rüyada kedi ölüsü görmek neye işarettir
  • ruyada olmus kedinin canlanmasi
  • rüyada ölen kedimi gördüm
  • rüyada kedinin öldüğünü duymak
  • rüyada ölmüş kediyi canlı görmek
  • rüyada kedi öldürdüğünü görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir