Rüyada Ölünün Yemek Yapması

Rüyada ölünün yemek yapması kar edilemeyen işlerden dolayı yaşanan parasal manadaki vahim durumun inadına, iyi bir iş teklifinin alınması ile birlikte çok kar etme imkanına kavuşularak, parasal yönde rahatlamaya erişerek refah düzeyinin artacağına çıkabilecek bir rüyadır. Rüyada yediği yemeğin ölü birinin yapması iş hayatında yeni atılımlar yapmakla ilgili bazı dileklerin, parasal anlamda zenginlik içerisinde yaşayan birisiyle ortak olarak ele geçen yeni ekonomik şartlarla birlikte olumlu neticelerinin alınacağına yorum yapılır. Rüyada ölünün yemek yaptığını görmek parasal anlamda sıkıntı yaşayanlarla ilgili tabire göre, mali anlamda ciddi imkanları olan eski bir tanıdığın desteğiyle maddi kazanç sağlamaya ve böylece borçların ödenememesi yüzünden sıkıntı yaşatan parasal yöndeki olumsuz durumun artık sona ermesine yorumlanır.

Rüyada ölünün yemek yapması oldukça uzun bir süredir devam eden ekonomik anlamdaki sıkıntılı sürecin, sabredilen türlü aksiliklerden sonra, çok kazançlı bir işe girmek suretiyle sıkıntıyla geçen sürecin atlatılarak, parasal olarak daha rahat bir hayata kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada ölünün yemek yapması uzun zamandır düşünülen ticari faaliyete başlamakla ilgili özverili çalışmaların, maddi olarak yardımda bulunmayı seven biriyle ortaklık edip kazanç sağlayarak ele geçen yeni güçlü parasal olanakların getirdiği ferahlamayla birlikte mutluluk verici neticelerinin alınacağına yorum yapılır.

Rüyada ölünün yemek yapması ekonomik alanda problemleri olanlarca görülen bir rüya olarak yorumlanırsa, parasal manada fazlaca etkin rolü olan birinin yardımıyla ayağa kalkmaya ve bunun sonunda da epeyce zamandır devam eden parasal yöndeki problemlerin bitmesine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada ölünün yemek yapması ile ilgili aramalar

 • Rüyada ölünün yemek hazırlaması diyanet
 • Rüyada ölmüş birinin yaptığı yemeği yemek
 • Rüyada ölmüş birinin sofra hazırlaması
 • Rüyada ölünün yemek yapması diyanet
 • Rüyada ölmüş annenin yemek yapması
 • Rüyada ölmüş babanın yemek yapması
 • Rüyada ölüyü yemek yaparken görmek
 • Rüyada ölmüş birinin sofra kurması

Yorumlar 5

 • Merhaba ruyada olmus teyzenin evinde yemek yaparken gördüm ve evin her tarafında recel olduğunu Teyze neden heryer recel diye sorduğumda zaten temizlikçi gelecek dedi ve yemeği tek başına yemek istemediğini kuzenlerimle yemek yemek istediğini soyledi

 • Rüyamda kısa zaman önce olmus olan babam dışarda sanki seyyar araç gibi bir aractinsanirim. Yemek yapıyordu. Sanırım et ızgara.vbende çocuklarla gidiyorum. Kendimi ev içinde buluyorum. Benden büyük ve küçük kız kardeşlerimi görüyorum. Gerçekte görüşmediğini kardeşlerim ikiside. Rüyamda da muhatap olmamaya çalışıyorum. Başımı kaldırıp bakmıyorum bile. Çocukların la ilgilenip yemek yediriyorum.

 • Rüyamda ölen annemle beraber yemek yapıyoruz daha sonra arabaya bınıp ölen annem çok nesneli ve çok gülüyordu bende araba kullanıyordum

 • Mrh benim halam vefat edeli 5 ay oldu dün geçce rüyama geldi bize size güzel bir yemek yapacam yiyin dedi sözde iskender yemeği yapacak ama yeşil dut yaprağına benzer bir yaprakla tek yemek yaptı ama çok lezzetliydi sonra yanında yoğut da verdi oda çok lezzetliydi ve evine geçip gitti bizde yemek yedik halamın sabah tekrar öleceğini biliyorduk bende sabah daha güneş doğmadan üzerimi değiştirip yanına gidecektim bir baktımki adet olmuşum kan gördüm iç çamaşırımı da degistirdim yanına gidecektimki oda 2e erkek gördüm onlarda siyah takım elbiseli ayakta duruyorlar yani sanki ruyada tanıyormuş gibiyim ama tanımıyorum onlarda olup dirilmiş ölüler gibiler sonra ben onlardan kaçmaya çalışıyorum bir türlük adam atamıyorum dışarıya ayet-el kürsüyü okuyorum öyle kurtuluyorum tam dışarı çıkıyorum ki insanalar evimizin önüne halamın cansız bedenini battaniyeyle getiriyorlar bir anda odadaki ölü erkeklerde kapıda ölü şekilde yerde yatıyorlar bir tanede genç bir erkekte yerde ölü şeklinde yatıyor yani kapımızın önünde 3 erkek ve halam sırayla olmus şekilde uzanıyor halamla vedalasamadigim için çok üzgün ve pişman hissediyordum kendimi rüyamda ne olur rüyamı aciklarmisiniz

 • Merhaba rüyada eşimin annesi torunumu oğlumu özledim diye geliyor ölü olduğunu biliyoruz ama bize yemek yapıyordu. Benim çok vaktim yok gitmem lazım diyor oğluna bakıyor ve eşim ağlamaya başlıyor.eşime sarılmıyor ağlıyor diye bize sarılıyor yorumlarsanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir