Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak hakkında çeşitli tabirler var.  Rüyada ördek kısaca kadındır. Kadının şer mi hayır mı odaklı olacağını ise elbette rüyanızın detayı belirleyecektir. Görülen ördek şayet evcil ördeklerden ise (buna pekin ördekleri denir) o vakit üzüntüye, kedere, cariye veya zevceye veyahut hizmetçiye, mülke veya saltanat sahibi kişiye işaret eder.

Rüyada gördüğünüz ördek ötüyorsa kadın sesine işaret eder. Eğer ördek sesiyle sizi rahatsız ediyorsa kadın birisinden işiteceğiniz azara, eğer sesiyle sizi rahatlatıyorsa kadın birisinden iltifat veya övgü tarzında bir şeyler duyacağınıza işarettir. Daha detaylı ise bu bilgiler ışığında rüyanızı kendiniz de detaylandırabilir fikir üretebilirsiniz. Veya rüyanızda ördekle beraber gördüğünüz nesnelerin tabirleri de olabilir. Onlar da anlama anlam katabilir. Böyle bir ipucunu da size vermiş olayım.

Rüyada Renkli Ördek Avlamak

Rüyada renklerin de  derin manaları vardır. Bazen basit bir renk anlamı tam tersine çevirebilir. Çünkü beyaz gibi bir rengin dahi zıttı olan siyah vardır. Hal böyle iken renklerin de rüyada yerini önemsizleştirmek olmaz. Rüyada renkli ördekler bölümünde renkli ördek görme yorumlarını okuyacaksınız.

Rüyada Sarı Ördek Avlamak

İlk önce sarı rengimize bakalım. Neydi sarı? Hastalık ve keder gibi şeylerle yorumlanan bir renk. Ördeğin renginin sarı olması eşinizin veya yakınındaki bir kadının bu anneniz bile olabilir, hasta olması veya üzülmesi anlamına gelebilir. Bunun haricinde bir de kötü bir kadınla alakadar olacağınız, size zarar verebilecek iyi niyetli olmayan bir kadına da yorumlanır. Allah’a iltica etmeniz gerekir.

Rüyada Yeşil Ördek Avlamak

Yukarıda sarı rengi ve sarı renkli ördeği açıklamıştık, benzer metodu izliyoruz. Rüyada yeşil rengi, sarıya inat hayır ve berekete yorumlanır. Rüyanızda yeşil renkli ördek hayırlı bir kadına, bekar iseniz hayırlı eşe işaret eder. Yeşil rengi iyiliği ve güzelliği ima ettiği için etrafınızdaki kadın veya kadınlardan iyilik göreceğiniz, varsa hasta olan kadın yakınınızın şifa bulacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Ördek Avlamak

Siyah ördek ise farklı şekillerde tabir edilmektedir ancak kitaplardan yararlanıldığına göre en fazla olarak bir hizmetkara işaret etmektedir. Hizmetkar derken size yardımı dokunacak bir kadın diyebiliriz. Bir nevi size hizmet edecek bir kadından bahsetmek mümkündür. Bazı hallerde ise mala ve paraya işaret etmektedir. Zaten ördek genel manada mal ve mül ile ifade edilmekte bazen ise kadın olarak tabir edilmektedir. Siyah ördek ise bunu tamamlayan bir rüyadır.

Rüyada Yavru Ördek Avlamak

Yavru ördek, mirasa tabir edilir. Bunun dışında elde edilecek mala işaret eder. Rüyada yavru ördeği evinizde veya odanızda gördüğünüzde bu rüya erkek çocuk sahibi olmayla yorumlanır. Bunun dışında psikolojik olarak görülen ördek rüya sahibinin merhametli ve hayvan sevgisi olan biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Ördek Sürüsü Görmek

Rüyada ördek sürüsü görmek, hayırlı kazanca ve geçim sıkıntısı olmayan ömre işaret eder. Bunun yanı sıra bazen bereketli bir sofraya, davete işaret etmektedir. Ördek sürüsü gören kişi rızk bakımından da feraha erer.

Rüyada Ördek Yakalamak

Rüyada ördek yakalamak, bekarlar için iyi bir eş bulmaya tabir edilir. Evli olanlar için ise hayırlı mala ve mülke tabir edilir. Rüyasında siyah ördek yakalayan mal sahibi olur. Ele geçecek toplu para olarak da tabir edilmiştir.

rüyada ördek avlamak ile ilgili aramalar

  • rüyada ördek vurduğunu görmek
  • rüyada ördek öldürmek
  • rüyada ölmüş ördek görmek
  • rüyada siyah ördek görmek
  • rüyada ördek sürüsü görmek
  • rüyada ördek görmek imam nablusi
  • rüyada ördek yemek
  • rüyada yavru ördek görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir