Rüyada Örümcek Yemek

Rüyada örümcek yemek, örümcek yemek rüyası böceğin özelliğine bakılmaksızın kişinin başına gelebilecek felaketlere, kötülüklere, atılan suçlamalara yorumlanır. Rüyasında örümcek yediğini gören kimse, rızkına haram katarak hak yolundan ayrılır. Rüyada örümcek yemek, aynı zaman da günah kılınan kötülüklere yönelmeye, size seven insanlara zarar vermeye, insanlar arası fitne fesatlık katmaya işaret edilir. Kişinin rüyasında böceğin yanı sıra arı ya da kelebek tarı canlıları yemesi, yüklü mirasa  konarak kısmetlerinin açılacağına, maddi sıkıntılarının son bulacağına tabir edilir.

Rüyada Örümcek Yemek Ne Demek?

Rüyada örümcek yemek, örümcek yemek rüyası kişinin ailevi ve çalışma hayatını olumsuz şekilde ele alıp sorunların ortasında kalmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kötü niyetli, çok konuşan bir kadınla hayatını birleştirerek ileriye dönük hayatını mutsuz kılar. Rüyada örümcek yemek, aynı zaman da hastalığa, başa gelecek musibetlere, rızkınızıın kesilmesine delalet edilir.

Rüyada Örümcek Yediğini Görmek

Rüyada örümcek yediğini görmek, yanlış kurulan dostluklara, kolay yollarla kazanç elde etme peşine düşmeye, size sunulan rızkları görmezden gelmeye yorumlanır. Rüyasında örümcek yediğini gören kimse, geçmişinde yaşadığı hatalarla  yüz yüze galip hayatını anlamsız ve kötü kılar. Rüyada örümcek yediğini görmek, aynı zaman da hayırsız haber almaya, hayatınızı amaçsız yaşamaya, aileden ve sevgiden uzak sade hayat sürmeye işaret edilir.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek, düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamaya, yapılan kötülüklere sessiz kalmamaya, size ve ailenize gelebilecek kötülükleri bertaraf etmeye yorumlanır. Rüyasında örümcek öldürdüğünü gören kimse, başarılı oluşunun sevincini yaşayıp, ileriye dönük hayatını garanti altına alır.

Rüyada Örümcek Yakalamak

Rüyada örümcek yakalamak, kişinin hanesinde örümcek yakalaması, konuşmaları ile ailesini zor duruma sokan kötü niyetli kadınlara işaret eder. Rüyasında örümcek yakaladığını gören kimseler, zafere ulaşarak düşmanlarına karşı üstünlük elde etmişlerdir. Rüyada örümcek yakalamak, aynı zaman da ticari anlamda güç kazanmaya, iş hayatınızda değişikliğe gitmeye tabir edilir.

Rüyada Örümcek Yemek Ve Kusmak

Rüyada örümcek yemek ve kusmak, yanlış yolda ilerleyen kimseler için kurtuluş niteliği taşıyan bu rüya kişilerin doğru yolu bularak hakka yönelmesine yorumlanır. Rüyasında örümcek kusan kimse, içindeki kötülükleri boşaltarak rahata erer. Bu rüyayı gören kimseler, uzun süredir saklı tuttuğu bir sırrı açığa çıkartarak manevi rahatlığa erer.

Rüyada Birinin Örümcek Yediğini Görmek

Rüyada birinin örümcek yediğini görmek, örümcek yiyen kimsenin rızkını haram yollarla kolay yollarla elde edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kötü dostluklarının kurbanı olup hayatın acımasızlığı ortasında yanlış yolda sürüklenir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada örümcek yemek, helal rızkınıza haram katmaya, güzellikleri görmezden gelmeye, hayatı anlamsız hale getirmeye yorumlanır. Örümcek rüyası aynı zaman da hastalığa, hane içi ayrılıklara sebep verecek olaylara, tartışmaların ortasında kalmaya tabir edilir.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada örümcek yemek, kişinin istemediği evliliğe maruz kalıp hayatını alt üst edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, aile baskısına maruz kalmış, çaresiz aciz kimselerdir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada örümcek yemek ile ilgili aramalar

  • rüyada örümcek yiyen birini görmek
  • rüyada sarı örümcek görmek
  • rüyada büyük örümcek görmek
  • rüyada siyah örümcek görmek
  • rüyada örümcek ağı görmek
  • rüyada örümcek görmek diyanet
  • rüyada örümcek öldürmek
  • rüyada kırmızı örümcek görmek

 

Yorumlar 2

  • ruyamda bi soz cikisi eve gidiyodum tam o siradabi kadin vardi merdivende beni bekliyodu ama gercekte akrabalarimdan biriydi ruyamda uuveyannemdi sonra bende hemen yukari cikim derken kocaman siyah bi orumcek merdivenin onunde ben gidim diyorum o pesimden geliyo sonra cekildim ordan yanimdaki kisiye gosterdim ve sonra o orumceyi oldurdum iki gozunu cikarttim dedimki kimse boyle goz gormedi ben gostercem sonra ekmeyin arasina koyup yedim orumceyi ama tadi cok guzeldi ve yanimdaki bizim akrabdan olan kisi yani ruyamda uvey annem olarak gordugum kiside yedi oda beyendi

  • Rüyamda küçük bi odadayım kim olduğunu hatırlamadığım bir kadınla. Acıkmışız ben bişey yemedim o bi örümcek buldu yedi. Yememesini söyledim ona ama yedi. Sonra havada asılıymış gibi yattığını hatırlıyorum ölü gibi yatıyordu şaçları örümcek ağıyla sarılı içinde bir sürü örümcek yavruları var yerlerdede aynı örümcek yavrusu dolu ama ben sadece hayretle seyrediyorum bana dokunmuyorlar bile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir