Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek aşkta başarıyı temsil eder Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir. Rüyada parfüm gibi güzel kokular sürmek, yakın bir saadeti haber verir.

Rüyada Parfüm Kokusu Almak

Rüyada parfüm veya güzel koku almak, onu seven birisinin daima onu düşünmekte olduğunu bildirir. Bir parfüm veya lavanta alınıyorsa, bu da evleneceğini söyler. Evliler için parfüm; saadet ve sükse işarettir. Parfüm veya güzel koku almak, onu seven birisinin aklının daima sizde olduğunu anlatır.

Rüyada Parfüm Sıktığını Görmek

Rüyada parfüm gibi güzel kokular sıkmak, yakın bir gelecekte mutlu olacağınızı bildirir. Bir parfüm veya lavanta alınıyorsa, bu da evlilik müjdesidir. Evliler için parfüm mutluluk rahatlık demektir. Parfüm, aşkta başarıyı temsil eder. Rüyada parfüm görmek, gizli bir işin meydana çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Parfüm Sıkmak

Rüyada parfüm sıktığını görmek bir arkadaşınızdan veya ev halkından saklandığınız bir sırrınızı mey dana çıkacağına, evdeki Aile bireylerinden birinin veya eşinizin parfüm süründüğünü görmek, ona ait bir sırrı öğreneceğinize işarettir. Parfüm satın alıp eve getirdiğinizde ve bunu arkadaşınıza hediye ettiğinizi görmek, başka birine ait bir sırrı ev halkına söylediğinizde, parfüm şişesini görmek bir takım olaylarla karşılaşacağınıza delalet eder. Rüyada parfüm, kolonya, gibi güzel kokulu şeyler görmek yakın da ulaşılacak bir mutluluğu müjdeler. Parfüm veya benzeri güzel kokulu bir şeyi koklamak, kendisini seven kişilerin onu düşündüklerine delildir.

Parfüm Satın Almak

Birinin kendinden yakında bir haber alacağına veya kendisinin geleceğine delalet eder. Bir dükkandan parfüm, kolonya ve benzeri güzel kokulu bir şeyi satın almak, yakında evleneceğine, evli ise çocuğu olacağına veya sevdiği birinden müjdeli bir haber alacağına işarettir. Bir başka rivayete göre: Rüyada parfüm görmek, mala işarettir. Bazı tabirciler de izzet, şeref ve ululuğa ulaşmaya işarettir, dediler. Güzel koku süründüğünü gören kimse, iki kişi tarafından ovulur. Bazen de bu rüya o kimsenin hac etmesine ve bir erkek çocuğunun olmasına işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada parfüm görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada parfüm şişesi görmek ne demek
  • rüyada parfüm sıktığını görmek
  • rüyada parfüm sıkmak diyanet
  • rüyada parfüm hediye almak
  • rüyada parfüm şişesi kırılması
  • rüyada parfüm sıkıp koklamak
  • rüyada parfüm kokusu almak
  • rüyada parfüm görmek diyadinnet

Yorumlar 1

  • Ruyamda bir dukkanda 2 adet parfum deniyorum ilkini begenmeyip birakiyorum ikincisi cok begeniyorum iste bu diyerek aliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir