Rüyada Saçından Bit Düşmesi

Rüyada saçından bit düşmesi, bu rüya kişinin arkadaşlık konusunda yaptığı seçimlerde yanılgıya düşerek hakkında yapılacak kötü düşüncelere meil vereceğine yorumlanır. Rüyada saçından bit düştüğünü gören kimse, istemediği kötü olayların içine düşerek kendisi için hayırlı olanı seçmek yerine harama ve kötü olanı seçer. Rüyada saçından bit düşmesi görmek, bazen de dedikoduya, fitne fesata, iftiraya, yalan yanlış kişilerle aynı yolda ilerlemeye tabir edilir. Bu rüya aynı zaman da kişinin sağlık sorunları sebebiyle gözden düşerek iş hayatına gereken değeri veremeyeceğine, hedeflerini yarıda bırakarak rahat olabileceği yerlere ifşa edeceğine tabir edilir.

Rüyada Saçından Bit Düşmesi Neye İşarettir?

Rüyada saçından bit düşmesi, hayal kırıklığı ve pişmanlık anlamı taşıyan bu rüya girilen bir çok işte başarısız son almaya, her türlü kazanç kapısının kesilmesine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler,  oldukça başarılı ve hırslı olmalarına rağmen arzuladıkları hayata kavuşamayarak bir çok işte hevesleri kursaklarında kalır. Rüyada saçından bit düşmesi, kimi zaman da kısa vadeli işler içinde olmaya, yatırımı farklı alanlarda değerlendirmeye, ortaklık kurduğunuz kimselerden beklenmedik zararlar görmeye tabir edilir.

Rüyada Başkasının Saçından Bit Düşmesi

Rüyada başkasının saçından bit düşmesi, bu rüya görülen kişinin yakınlık derecesine bağlı olarak anlam içerir. Görülen kimse yakın ise bu kişinin başına gelecek üzücü olaylardan yana canının sıkılacağına fakat sevdiği kimselerden göreceği destek sayesinde bu işten zarar görmeden sıyrılacağını işaret eder. Rüyada yabancı bir kimsenin saçından bit düşmesi ise, umutların ve hayallerin yok olmasına, karamsarlığa düşmeye, yenilgiye delalet edilir.

Rüyada Bit Öldürmek

Rüyada bit öldürmek, rüyasında bit öldürdüğünü gören kimse, geçmişte yakınına verdiği belli miktarda olan parasını geri alarak azda olsa rahatlama zevkine erer. Rüyasında bit öldürdüğünü gören kimse, düşmanları karşısında galip çıkarak kendisine zarar vermek amacıyla uzatılan elleri bir bir yok eder.

Rüyada Bit Yavrusu Görmek

Rüyada bit yavrusu görmek, bit yavrusu rüyası düşmanın çokluğunu işaret alıp bu kişiler yüzünden olmadık işlerin içine girerek bir çok konuda zarar göreceğinizi işaret eder. Rüyasında bit yavrusu gören kimse, kısa süreli maddi sıkıntı çekse de sevdiği kimselerin desteği sayesinde bu sıkıntısını zarar görmeden atlatacaktır.

Rüyada Bit Sirkesi Görmek

Rüyada bit sirkesi görmek, bu rüya kişinin her ne kadar dedikodudan ve gıybetten uzak olup kendisine işine ve ailesine adamış olmasına rağmen yinede çevresinde yapılacak olumsuz etkilerden alamayacağına yorumlanır. Rüyada bit sirkesi görmek, bazen de can sıkıntısına, üzülmeye, maddi sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Bit Temizlemek

Rüyada bit temizlemek, rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olumsuz olaylardan ve dedikodulardan dolayı son derece rahatsızlık hissi duyarak yaşadığı hayattan mutsuz sonuçlar alacağına tabir edilir. Rüyada bit temizlemek, bazen de omzunuzdaki yüklerin hafiflemesine, rahat nefes almaya, yüzünüzün gülmesine tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada saçından bit düşmesi ile ilgili aramalar

  • rüyada birinin saçından bit ayıklamak
  • rüyada saç tararken bit düşmesi
  • rüyada başkasının saçında bit görmek
  • rüyada kızımın saçında bit görmek
  • rüyada beyaz bit görmek
  • rüyada çocuğunun saçında bit görmek
  • rüyada büyük bit görmek
  • rüyada tarakta bit görmek

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir