Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada Sahte Para Görmek

Rüyada Sahte Para görmek pek hayırlı rüyalar arasında değildir. İş ve aile hayatında tartışmalar yaşanacağı anlamına gelir. Zor ve sıkıntılı günlere girileceğinin habercisi olan bir rüyadır ve olumlu yorumlanmaz. Rüya sahibinin bu sıkıntı ve sorunlarla yüzleşmekte zorlanacağı ve üstesinden gelemeyeceği, sıkıntının ve sorunun büyüyeceği şeklinde yorumlanır. Kişi sıkıntıları ile uğraşırken güçsüz düşer. Rüyada sahte para görmek rüya sahibi kişi için hastalık ve dert olarak da yorumlanır. Kişinin bu hastalıktan dolayı da güçsüz düşeceği manasını taşır. Evlenme çağında genç kızı olan rüya sahiplerinin kız çocukları için kısmetsizlik ,erkek çocukları için ise iş kaybı şeklinde tabir olur.

Rüyada Sahte Para Vermek

Rüyada sahte para vermek ; sözüne güvenilen rüya sahibinin, yanlış yapacağı ve zor anlarla karşılaşıldığında ortaklık yürüttüğü kişileri tek başlarına bırakacağı şeklinde yorumlanır. Bahsi geçen ortaklığın sonuçlarının, iki taraf için özellikle karşı taraf için oldukça can sıkıcı olacağı tabir edilir.

Rüyada Sahte Para Bulmak

Rüya sahte para bulmak; rüya sahibi kişinin iyi bir iş beklediğine işarettir. Bu işin bir ortakla kurulacağı ve ilk zamanlar sorunsuz geçeceği, iyi kazanılacağı ama sonradan tartışmaların başlayacağı ve ilk anlardaki kadar kazanılamayacağı manasındadır. Rüyada sahte para bulunması aile hayatında da tartışma ve kavgaların olacağına işaret eder.

Rüyada Sahte Para Basmak

Rüyada sahte para basmak çok istenilen bir mevki olduğuna delalettir. Ancak bu mevkiyi rüya sahibinin aslında hak etmediği, yine de ne pahasına olursa olsun bu mevki ye gelmek için çok çabalandığı, hatta çabadan çok işin içerisine hile hurda gibi kötücül eylemler bile katılmak istendiğine işaret eder. Tüm bu kötücül çabaların karşılığında emellere ulaşıldığının göstergesidir. Rüyada sahte para basmak yine aile hayatında ve iş hayatının devamında rüya sahibinin kötü davranışlarda bulunarak Allah katında da hoş karşılanmayan işler yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sahte Para Almak

Rüyada sahte para almak kişinin iş hayatında büyük ümitlerle beklenen fırsatların boşa çıkacağının işaretidir. Bu beklentiler için çok para yatıran rüya sahibini büyük zararlar beklemektedir. Sonunda iflas, işten çıkma veya iş değiştirme gibi olaylar yaşanacağını gösterir. Yine sağlıklı rüya sahiplerini hastalık bekliyor veya zaten hasta olanlar daha kötü durumlara düşüyor biçiminde de yorumlanır. Rüyada sahte para vermek ise birini yarıda yolda bırakmak anlamına gelir. Bir işten dolayı sevdiği bir kimseyi zarar uğratmayı, ailesinde tartışmalara yol açmayı ve bu sebeplerden dolayı karşısındaki kişiyi hastalığa itmeyi ifade eder. Üzüntü verme, sıkıntıya sokma şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sahte Para Saymak

Rüyada sahte para saymak rüya sahibi kişinin iş hayatında sıkıntılar yaşayacak olmasına ve bu durumdan kurtulmak için çok çabalayacak olmasına işarettir. Ne yaparsa yapsın bir türlü kurtulamadığı gibi bir de üstüne yüz kızartıcı durumlara düşecek biçiminde de yorumlanır. Aile hayatında, eşin akrabalarından birinden borç istenmesi manasına da gelir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada sahte para görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada para görmek
 • rüyada oyuncak para görmek
 • rüyada dolar görmek diyanet
 • rüyada sahte para ile kandırılmak diyanet
 • rüyada kağıt para görmek islami yorum
 • rüyada gerçek para görmek
 • rüyada sahte yesil para görmek
 • rüyada sahte parayı farketmek

Yorumlar 2

 • Merhaba rüyamda bir yerde sahte yeşil para oluyor ve ben o paralarınsahte olduğunu bildiğim halde hiç bir şey ödemeden alıyorum yorumlarsanız sevinirim

 • Merhaba.
  Rüyamda iki kişiyiz. Diğer kişi benim önümde ilerliyor. Rüyama göre tanıdığım biri ama kim olduğunu bilmiyorum. Güya benim almam gereken paraları o alıyor. Bana da yere kağıt paralar atıyor. Bolca kağıt para. Yerden alıp bakıyorum. Hep sahte para. İçinden iki ya da üç tane gerçek para çıkıyor, o kadar. İlerliyoruz, hep aynı olay. Yere benim hakkım olan paraları atıyor. Bende alıp bakıyorum. Hep sahte. En sonunda o kadar kızıyorum ki o kişiye. Kıçına tekmeler atıp duruyorum ama onun umurunda bile olmuyor. Kendimi enayi gibi hissediyorum. Bu rüyayı, gece boyunca uyanıp uyanıp yeniden görüyorum. Ya da rüya içinde böyle olduğunu sanıyorum. Emin değilim. Çok sıkıntı verici bir rüyaydı. Tabiri konusunda yardımcı olursanız memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir