Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek; Murad istek ve dileklerin makbul olacağı ile yorumlanır. Hayırlara işaret olan bu rüya muradına ermek olarak adlandırılır. Sevenlerin kavuşması anlamına gelir. Rüyada saksıda çiçek gören kişi bekar ise istediği insanla evleneceğine, evli ise ve ailesinde sıkıntılar varsa, tüm sıkıntı ve mutsuzlukların geride kalmasına, huzurlu bir haneye kavuşulacağına yorumlanır. Uzakta oturan, gurbette olan akrabalarla kavuşmaya, çocuğundan ayrı düşen bir annenin evladına kavuşacağı manasını taşır.

Rüyada saksıda çiçek görmek rüya sahibi kişinin iyi bir insan olmak için çabaladığına ve bunu başardığına, çevresinde de kendi gibi iyi niyetli, düzgün ve temiz kişilerin olduğuna işarettir. Rüya sahibi kişinin sanatla uğraşacağına veya uğraşıyorsa işinde en iyiler arasına gireceğini gösteren bu rüya, duygusal kişiliğin işaretidir.

Rüyada saksıda çiçek görmek bazen de elinize bulunan bazı fırsatların değerlendirilmesine bunun rüya sahibi kişiye olumlu ve hayırlı yönde geri dönüşü olucağına işaret eder.

Rüyada saksıda çiçek görmek bazı alimlere göre sevilen kişidir. Saksıdaki çiçeğinin görünüşü aşık olduğunuz ve sevdiğiniz kişilerin özelliklerini yansıtır.  Canlı ve güzel çiçekler iyi birisine, solmuş çiçekler ise gerçek yüzünü saklayan riyakar ve kötü niyetli bir adama yorumlanır.

Rüyada Saksıda Çiçek Sulamak

Rüyada saksıda çiçek sulamak ; Rüya sahibi kişinin akrabalarından bebek haberi alacağına delalettir. Kişinin iş ve çalışma hayatında atılan her adımda ayrı bir başarı kazanılacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve heyecanlı gelişmelerin yaşanacağına, bu gelişmelerin rüya sahibinin, hem aile hayatına, hem sosyal hayatına yansıyacağına ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Saksı Çiçeği Satın Almak

Rüyada saksı çiçeği satın almak; Saksıda bulunan bir çiçeği satın alan kişi gerçek hayatında iş ile ilgili bir yatırım yapar, evi yoksa ev sahibi olur. Mal sahibi olmak ve maddi kazanca işaret eden rüya aynı zamanda sevindirici gelişmelere ve iyi haberlere de yorulur. Saksıda çiçek alan kişinin ömrü uzun olur ve sağlık sorunu yaşamaz.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada saksıda çiçek görmek, hayatınızdaki karanlık tarafları bastıracak iyi huylarınız olduğunu ve bu huylarınızı daha çok ortaya çıkarmak istememenize rağmen hayat şartlarından dolayı çevrenize hep kaba ve agresif davrandığınızı göstermektedir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

Rüyada saksıda çiçek görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada saksıda yeşil yaprak görmek
  • rüyada canlı yeşil çiçek görmek
  • rüyada saksıda pembe çiçek görmek
  • rüyada saksıda çiçek hediye almak
  • rüyada saksıda yeşil bitki görmek
  • rüyada saksı içinde yeşillik görmek
  • rüyada saksıda çiçek dikmek
  • rüyada saksıda çiçek sulamak

 

 

 

Yorumlar 2

  • Rüyamda halamla birlikte oda gibi bir yerdeyiz ve saksıda beyaz çiçekleri olan bir büyükçe çiçek görüyorum.Tepesinden ortaya doğru bükük duruyor elimle dikleştirmeye çalışıyorum desteksiz (bir çubuğa vs dayamak) olmayacağını anlayıp bırakıyorum.Aynı odada elbise dolabında yeni bana göre elbiseler de vardı.

  • iyi günler 1 senedir arkadaş olarak konuştupum bir bayan vardı. Son zamanlarda hoşlandım. Fakat benden önce başka birisi açıldı ve şimdi birlikteler. Fakat ben yine de vazgeçmeyeceğimi söyledim. Onu çok fazla rüyamda görüyorum. Benden kurtulmak için bana yalan söyledi. Son 2 rüyamı anlatiyim. Birincisinde söylediği yalanı bildiğimi söylüyordum. Ve cevap veremiyordu. İkinci rüya ise elinde bi saksı çiçekle görünüyordu. Sizce tabiri nedir ? Şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir