Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Demek

Rüyada Sarı kedi görmek, karı kocaya veya iki çocuğa ya da iki ortağa işaret eder. Rüyada Sarı kedi gören kimse, eğer fakir ise fakirliği artar. Bir rivayete göre, Rüyada Sarı kedi görmenin anlamı, hasta bir kadına veya hastalanmaya delalet eder.Rüyada Sarı kedi görmek, maddi güzellikler kazanmak, ibadet etmek, ilim ve hikmet öğrenerek hak yolda hizmet etmeye delalet eder. Rüyada sarı kedi gören kimsenin rızkı ve serveti artar, kendisine hizmet edeni çok olur. Bazı alim ve ulema demiştir ki, kanaatkar ve iyi huylu hanım, az ama çok faydalı iş yapmaya, bilmeden girdiği bir işten yakın zamanda zarar etmesine ve pişmanlık duymaya yorumlanır.

Rüyada Sarı Kedi Görmek ne demektir?

Rüyada Sarı kedi görmek, yaptığı bir şeyin ayıp sayılacağını bilmeden yapan kadına yorumlanır. Bir rivayete göre yapacağı bir işten dolayı pişman olmasına işarettir. Rüyada Sarı kedi görmekle mükafat ve kazanç gören o kadar çok kimse vardır ki; bunlara delil olarak rüyanızın hayırlı ve hayırsız manalarını okuyabilirsiniz.Hayırlı veya Hayırsız Manası Rüyada Sarı kedi görmekle alakalı olumsuz tabirler.Rüyada sarı kediler görmek beş şekilde tabir olunur.Yavru sarı kedi görmek evladının hastalanması,Sarı kedi sevmek bekar için geç evlenmeye,Sarı kedi öldürmek güven kaybetmek,Sarı kedi pisliği kısmetin kapanması,Sarı kedi görmek hanımının hastalanmasına işarettir.

Rüyada Sarı kedi görmenin hayırlı tabirleri.Sarı renkli kedi görmek emin olmak ve başarıdır,Sarı kedi eve girmesi düşmanını görmek tanımak,Sarı kedi miyavlaması huyu güzel zevceye,Sarı kedi patisi ve tırnağı çok yolculuğa çıkmaya,Sarı kediden korkmak pişmanlık duymaya ve tövbe etmeye delalet eder.Tüm kedi rüyalarını Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Kedi Beslemek

Rüyada Sarı kedi beslemek, bir kimse ile hayırlı bir sohbet etmeye işaret eder. Rüyada Sarı kedi besleyen kimse bir davet alır, dahası bir işe ortak olur.Rüyada Sarı kedi beslediğini görmek, sarışın bir kadından göreceği iyilik ile yorumlanır. Rüyada Sarı kedi doyurmak yemek vermek, mükafat ve çok kazanç sağlayacağı işlerin habercisidir.

Rüyada Sarı Kedi Kovalamak

Rüyada Sarı kedi kovalamak, ailesinin iaşesinde maddi zorluk çeker. Rüyada Sarı kedi kovmak, ayrılık ve boşanma gibi hadiselere işaret eder. Rüyada Sarı kedi kovduğunu görmek, çok düşünmenin ve zor günlerin habercisidir.

Rüyada Sarı Kedi Sevmek

Rüyada Sarı kedi sevmek, birine aşık olmaya delalet eder. Rüyada Sarı kedi seven kimse, ümidini yitirmez ve azimle gayret gösterirse kazanç umduğu işte başarılı olacaktır.Rüyada Sarı kedi sevdiğini görmek, dünyalık maddi kazanç eline geçmesine işaret eder. Rüyada Sarı kedi seven kimse, eğer bekar ise yakın zamanda evleneceğine, evli ise mülk sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Sarı kedi yavrusu görmek, evladının kandırılması veya şeytana uymak aldanmak ile yorumlanır. Rüyada Sarı kedi yavrusu gören kimse, yakın zamanda bir ihanete uğrar veya aldanır. Rüyada Yavru sarı kedi görmek, ailecek çıkacağı bir yolculuğun habercisidir.

Rüyada Sarı Kedi Öldürmek

Rüyada Sarı kedi öldürmek, makam ve mertebenin düşmesine işaret eder. Rüyada Sarı kedi öldürdüğünü görmek, itibar ve şöhret kaybetmeye delalet eder. Rüyada Sarı kedi öldüren birini görmek, üzüntü ve keder duyacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Büyük Kedi Görmek

Rüyada Sarı büyük kedi görmek, rüya sahibi hasta ise şifa bulmasına işarettir. Rüyada Sarı büyük kedi gören kimse, Bir başka rüya tabircisine göre: rahatına düşkünlük, vaktini boşa geçirmeye delalet eder.

Rüyada Sarı Kedi Saldırması Görmek

Rüyada Sarı kedi saldırması görmek, bur rüyayı görenden sanki dünya yüz çevirmiş gibi olur her şeyi bir kaç ay ters gider. Rüyada Sarı kedi saldırması gören kimse, beklediği bir iş için, çalışmaktan vazgeçip beklemeye devam ederse boşa zaman kaybeder denilmiştir.

Rüyada Sarı Kedinin Eve Girmesi

Rüyada Sarı kedinin eve girmesi, rüyayı gören bekar biri ise kesinlikle ani bir evlenme durumu yaşar. Rüyada Sarı kedinin eve girdiğini görmek, hasta bir kadın, eve misafir gelecek kadın veya kız çocuğu haberini alır.

Rüyada Sarı Kedi Tırmalaması Görmek

Rüyada Sarı kedi tırmalaması görmek, borç almış biri borcunu vaktinde ödemez ise yaşayacağı sıkıntıların uyarısı olarak bu rüya kabul edilir. Rüyada Sarı kedi tırmalaması gören kimse, ani bir karar alır ve bilmediği bir işe girer zarar eder.

Rüyada Sarı Kediden Korkmak

Rüyada Sarı kediden korkmak, yanında veya emrinde çalışan işçilerin artmasına, hizmet eden kimselerin çoğalmasına delalet eder. Rüyada Sarı kediden korktuğunu gören kimse, açık sözlü ve şerefli bir insandan iyilik ve ikram veya iltifat görür.

Rüyada Sarı kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada sarı kedinin eve girmesi
  • rüyada sarı kedi saldırması
  • rüyada sarı kediden korkmak
  • rüyada sarı kedi öldürmek
  • rüyada sarı kedi beslemek
  • rüyada sarı kedi tırmalaması
  • rüyada yavru kedi görmek diyanet
  • rüyada sarman kedi görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir