Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada sarı kedi görmek, kazancı yüksek olan işler yapılacağına, hayal edilen ve planlanan şeylerin gerçekleşeceğine, mutluluğa, arzuların hayata geçeceğine, bol kazanca, özel hayatta her şeyin yolunda olduğuna ve yakalanan kuvvete işaret eder.Rüyada sarı kedi görmek, üzücü bir problemle karşı karşıya kalmaya, iyiliği kaybetmeye, kedere düşüleceğine işaret eder.

Bazı yorumculara göre rüyada sarı kedi görmek, mücadele sonucu istenilen kuvvete kavuşmaya, yenilginin ardından mutluluğa, mağlubiyetten sonra hak edilen şana, sıkıntıları aşarak kazanılan sevince işaret eder.Rüyada kedi görmek, birçok yoruma göre hizmetçi anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre de rüyayı gören kişinin evinde bulunan bir hırsıza işaret eder. Bazen rüyada görülen kedi, eş için cefaya, çocuğa ve düşmanlığa işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada Sarı Kedinin Eve Girmesi

Rüyada sarı bir kedinin eve girmesi, hane içerisinde yaşanacak bolluk ve bereketin bir habercisi olarak yorumlanır. Bu evde yaşayanlar kısa süre içerisinde hayallerini kurdukları servete kavuşur ve işlerinde yükselen bir başarı grafiği çizerler.

Rüyada Sarı Kediden Kormak

Rüyada sarı kediden korkmak, kişinin elde ettiği başarı ve maddi gücün başını döndürmesi ve bunlardan yoksun kalmaktan doğan korkusu ile tabir edilir. Kişi hayallerine kavuşur fakat bunları elde tutamayacağı korkusu ile psikolojik bir bunalım yaşayabilir.

Rüyada Sarı Kedi Saldırması

Rüyada sarı kedi saldırması kişinin beklemediği ve hiç ummadığı işlerden elde edeceği maddi kazanç olarak tabir edilir. Kişi beklemediği birden fazla alandan para kazanmaya başlar.

Rüyada Sarı Kedi Beslemek

Rüyada sarı kedi beslemek, uğraştığı bir iş ya uğraştan kazanacağı maddi gelir olarak veya bekar bireyler için mevcut ilişkilerinde sonucun evlilik olabileceği şeklinde rüya tabirleri arasında yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarı Kedi Öldürmek

Rüyada sarı kedi öldürmek, aslında kişiye çok fayda ve kazanım sağlayacak bir işten veya kişiden kendi eliyle vazgeçmesi. Bu sebepten dolayı hayallerine ulaşamaması veya kısa süre içerisinde gerçekleşebilecek iken daha uzun vadelere ertelemesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarı Kedi Tırmalaması

Rüyada sarı kedi tırmalaması kişinin kısa süre içerisinde dikkatini çekecek bir olay sayesinde hayallerine kavuşacak maddi bir menfaat sağlaması olarak tabir edilir.

Rüyada sarı kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada sarı kedinin eve girmesi
  • rüyada sarı kediden korkmak
  • rüyada sarı kedi saldırması
  • rüyada sarı kedi beslemek
  • rüyada sarı kedi öldürmek
  • rüyada sarı kedi tırmalaması
  • rüyada yavru kedi görmek diyanet
  • rüyada sarman kedi görmek

Yorumlar 1

  • Ferah temiz evimdeyim güneş pırıl pırıl merdivenlerin yaninda duruyorum bir baktim bahçe kapısından içeriye 3 tane sarı kedi girdi elimde ot süpürge vardı onunla kedileri çıkarmaya çalışırken ikisi merdivenlerden yukarı çıktılar diğerini çıkarayım derken iki tane sarı yavru kedi onlarida çıkarmaya çalışırken yukari çikan kedilerden biri arkamdan sırtıma atladı 4 tane partisiyle tırnaklarını batırdı canim çok acıdı bu nedir ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.