Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek talihinizin açık olacağına, dünya malı edinmeye ve zenginliğe, size iyiliği dokunacak yardımcı kimselere ve uzun süreli olmayacak yararlı faaliyetlere işaret eder. Rüyada kapalı halde şemsiye görmek sizi gelir getirecek ve sizi mutlu edecek güzel bir işe sahip olmaya, açık halde bulunan bir şemsiye ise itimadınızın tam olduğu kimselere işaret edebilir.

Şemsiye açık halde yağmur yağarken yürümek sıkıntılı anlarda size her türlü destek olabilecek kimselere işaret eder. Rüyada aşırı güneş nedeniyle güneşli bir havada şemsiye kullanarak güneşten korunmak sizin için tehlikeli olabilecek durumlara karşı çıkış yolları aramaya işaret eder.

Eğer kendinizi rüyada elinde şemsiye ile gördüyseniz ilkimi sıcak olan yerlere yolculuk yapacağınıza işaret edebilir. Rüyada güneşli bir havada şemsiyeyi açık olarak tutmak iyi işlere, rüyada yağmurlu bir havada şemsiyeyi kapalı olarak tutmak ise hayırlı olmayan işlere işaret edebilir.

Rüyada çok büyük bir şemsiye (plaj, bahçe, siyah) görmek, bu şemsiyenin altında oturmak sıkıntı, keder ve sizi üzecek şeylerde uzaklaşmayı işaret edebilir. Rüyada şemsiye açmak ve yürümek sıkıntı hallerde size yardım edecek dostlara işaret edebilir.

Yağmur yağdığı zaman şemsiye açarak yağmurdan korunmak ve bu şekilde yürümek zor durumunuzda, keder ve üzüntü anında size yardım edebilecek iyi bir insana delalet eder. Bazen rüyada şemsiye görmek almak kamu işlerine ve bu işlerden elde edilecek yararlara hediye işaret edebilir.

Rüyada Şemsiye Dağıtmak

Rüyada şemsiye dağıtmak etrafınızda bulunan kişi veya kimselere yapacağınız hayır ve hasenatın habercisidir. Kısa zaman zarfı içerisinde birilerine yaptığınız yardımlardan dolayı göreceğiniz faydayı müjdeler.

Rüyada Şemsiye Almak

Rüyada şemsiye almak, yaptığınız çalışmaların meyvesini toplayacağınız ve kazanımlarınızın olacağını haber veren bir rüyadır. Kişi mal mülk edinecek ve ciddi anlamda maddi gelir edecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Şemsiye Bulmak

Rüyada şemsiye bulmak , talihinizin olumlu yönde değişeceği ve hayatınızın şanslı bir dönemine girdiğinizin bir göstergesi olarak yorumlanır. Kişi ummadığı ve beklemediği alanlardan maddi gelir elde etme fırsatları yakalar ve bunları değerlendirdiğinde bir servet sahibi olabilir.

Rüyada Şemsiye Çalmak

Rüyada Şemsiye çalmak, haksız elde edilen maddi kazanımlar ve çıkarlar olarak yorumlanır. Kişi illegal yoldan para kazanabilir veya başkasının hakkı olan bir paraya yada kazanca sahip çıkabilir.

Rüyada Şemsiye Tamir Etmek

Rüyada şemsiye tamir etmek, kişinin ticari hayatında yaptığı yanlışların farkına varması ve bunları düzeltmek için çabalaması olarak yorumlanır. Kişi şemsiyeyi tamir edebilir ise bu işlerinin düzeleceği ve bundan sonra daha başarılı olacağı buna paralel olarak ta gelirinin artacağı şeklinde tabir edilir. Tersi durumda eğer şemsiyeyi tamir edemiyor ise yaptığı çalışmalarda başarı elde edemeyeceği anlamındadır.

Rüyada Şemsiye Kaybetmek

Rüyada şemsiye kaybetmek, rüya sahibi için ciddi boyutlar bir maddi kayıp habercisi olan bu rüya yeni yapılacak yatırımlarda ve iş değişiklerinde başarısızlık yaşanması olarak yorumlanır.

Rüyada Şemsiye ile Uçmak

Rüyada şemsiye ile uçmak kişinin hayallerini bile kuramayacağı muazzam bir servet sahibi olması olarak tabir edilir. Bazı rüya tabirleri uzmanlarına göre ise ise kısa süreliğine inanılmaz maddi kazanımlar elde etmek olarak yorumlanmalıdır.

Rüyada Şemsiye İstemek

Rüyada şemsiye istemek , birinden yardım yada borç istemek olarak tabir edilir. Kişi zor bir durum ile karşı karşıya kalarak bu durumdan çıkmak için desteğe ihtiyaç duyacaktır.

 

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada şemsiye görmek ile ilgili aramalar

 • rüyada kırık şemsiye görmek
 • rüyada şemsiye kırılması
 • rüyada şemsiye satın almak
 • rüyada beyaz şemsiye görmek
 • rüyada siyah şemsiye görmek
 • rüyada kırmızı şemsiye görmek
 • rüyada şemsiyenin ters döndüğünü görmek
 • rüyada şemsiye görmek ihya

 

 

 

 

 

Yorumlar 1

 • Bir konu üzerine karar vermek icin istihare namazi kilip yattim,rüyamda esimle beraber arabayi parkettik,arabadan inince esim orda buldugu kirmizi renkte plaj semsiyesini arabanin üzerine örttü..
  Saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir