Rüyada serçe görmek

Rüyada serçe görmek; rüya sahibinin beklenmedik bir anda alacağı hayırlı bir habere işaret eder. Bunun yanında meşakkat anlamı da taşıyan rüyada serçe görmek bekar bir kişi için de hayırlı bir kısmet manasında gelebilir. Eğer bekar bir rüya sahibi penceresine konmuş bir serçe gördüyse bu yakın zamanda evleneceği anlamı taşır. Kirmanî demiştir ki: Rüyada serçe görmek, zevceye veya hizmetçiye delâlet eder. İbn-i sirin’in (r.a.) serçe görmek uzaktan gelecek bir habere işaret eder dediği rivayet edilmiştir. Peki, gerçekte talihi sembolize eden serçe rüyada ne anlama gelir? İşte, rüyada serçe görmek ile ilgili derlediğimiz ayrıntılı rüya tabirleri…

Rüyada serçe görmek ne anlama gelir ?

Rüyada serçe görmek, rüya sahibi için uyarı da bulunacak bir kişiye ve nimete yorumlanır. Rüyada kuş gören kişinin hayatı güzel olur ve bolluk, bereket içinde yaşar. Rüyada görülen serçe, emin, sadık bir dost ve sevgilidir. bazen de, serçe, sırları ezberleyen ailesi için meşakkat ve mihnetlere tahammül eden masum kadınlara işaret eder.

Rüyada serçenin pislediğini görmek

Rüya sahibi için kısmet ve şans olarak yorumlanır. Şansı ve kısmeti temsil ederken aynı zamanda kişinin üzerindekileri çıkarıp yenisini ya da temizini giyeceğine işaret eder. Rüyada kuş pisliği yeni ve temiz olan şeylere işaret eder.

Rüyada serçe düştüğünü görmek

Rüyada serçe düştüğünü görmek, Kişi nefret ettiği bir kişinin malından nasiplenecektir.

Rüyada üzerine serçe konması

Rüyada serçe düştüğünü görmek, Şansa ve kısmete işaret eder. Rüyada üzerine kuş konan kişinin işleri yolunda gidecek ve istedikleri gerçekleşecektir.

Rüyada Serçe Kuşu Görmek

Hane içindeki hoşluğa, aile bireylerinin birbirine olan sevgi ve saygısına işaret eder. Evli olmayan kişiler için de hayırlı nikâhlar ile kurulacak olan huzurlu ailelere işaret eder.

Rüyada serçe beslemek

Bir işe girmeye, yada işinde Amir veya yönetici olmaya işaret eder. Yine rüyada serçe beslemek cefakar ve vefakar bir kadına, güvenilir elçiye, sadık dost ve sevgiliye işaret eder. Ayrıca rüyada serçe beslediğini görmek sevinç ve mutulukla tabir edilir. Yine rüyada evinde serçe besleyen bekarsa, mizacına uygun, ahlaklı ve güzel yada yakışıklı biriyle evlenir.

Rüyada serçe uçurmak

Serçei uçarken görmek uzaktan gelecek habere, isteklerinin Allah Teala tarafından yerine getirilmesine, Hangi şekil ve durumda görülürse görülsün, serçe sevinç ve mutluluğa delallet eder. Kendisine bir serçein uçup geldiğini görmek, uzak bir yerden gelecek hayırlı habere delâlet eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada serçe görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada serçe görmek rüya tabirleri
  • rüyada serçe topluluğu görmek
  • rüyada serçenin eve girdiğini görmek nedir
  • rüyada serçe kurtarmak
  • rüyada eline serçe konması
  • rüyada serçe yumurtası görmek
  • rüyada elle serçe tutmak
  • rüyada eve serçe kuşu girmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir