Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada sevmediğin birini görmek, rüya sahibi kişinin insanlar üzerinde kolayca hâkimiyet kurabilen, işinde  ve geri kalan hayatında çalışkan ve azimli biri olduğuna ve bu nedenle düşmanlarına asla fırsat vermeyeceğine, büyük başarılara imza atacağına, yaptığı her çalışmada ortaya çok iyi işler koyacağına , kendisini kıskanan ve arkasından iş çevirenlerin ise kendisine hiçbir kötülük yapamayacağına, ellerinin boş kalacağına işaret eder. Rüyada sevmediğin birini görmek rüyasının bir diğer tabir ise zor durumda olan kişinin borcu ve geçim sıkıntısı olan birinin, sevdiklerinin desteğini alarak resmi kurumlardan birinde çok önemli bir göreve geleceğine , iş hayatında çok büyük kazancı olacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kuracağına, hayatına huzur, bolluk ve bereket geleceğine delalettir.

Rüyada sevmediğin birini görmek, arkadaş seçimlerinde genellikle iyi olmamak, kendisi için doğru olanı yapmakta geç kalmak demektir. Aile ve ev içinde karşılıklı anlaşmanın zorlaşacağını, özellikle evlilerde eşin başka kimselerin lafına bakarak hareket etmesinin büyük sorunlara neden olacağının tabiridir. Rüya sahibinin gerçek hayatta uzak durmaya çalıştığı, daha önce kavga ettiği ya da araya soğukluk girmiş olan biriyle karşılaşarak hiç hoşuna gitmeyecek bir ortamda bulunacağını da delalet eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Dövmek   

Rüyada sevmediğin birini dövmek rüya sahibinin işine hâkim biri olduğuna ve kendisine rakip olan kişilere üstünlük sağlayacağına, sunduğu fikirlerin işleri daha iyi bir noktaya çıkararak rüya sahibini ön plana çıkaracağına, karşısına çıkacak büyük iş fırsatlarına, kişinin yüzünün güleceği, mutluluk dolu günlere işaret eder.

Rüyada Sevmediğin Birini Hamile Görmek    

Rüya sahibinin kendisini çekemeyen birileri üstünden bir iş yapacağına, bu işden çok büyük miktarda kazanç ve çok geniş bir çevre edineceğine alamet eder. Ayrıca, düşman birisi ile girilecek bir işten yüksek miktarda para kazanarak çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Sevmediğin Birini Öpmek   

Rüyayı gören insanın çalışma hayatında ve eğitim hayatında kendisine üstünlük taslayan ve kendisini ezmeye çalışan kısacası düşman olan bir kişiye çok büyük bir fark atmasına, çok büyük ve başarılı bir insan olup rakiplerini ve kendisini çekemeyen insanları üzmesine ve çok iyi dersler vermesine tabir edilir.

Rüyada Sevmediğin Birini Öldürmek   

Rüyada sevmediğin birini öldürmek kişinin iş hayatında rakip olarak gördüğü birine bir faydasının dokunacağına tabir edilir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya, rüya sahibine düşmanlık besleyen kişilerin bir işe gireceğine ancak bu kişileri zarar etmekten kurtaracak kişinin rüyayı gören kişi olacağına ve onlara büyük bir ders vereceğine işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada sevmediğin birini görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada sevmediğin bir kadını görmek
  • rüyada sevmediğin bir erkek görmek
  • rüyada sevmediğin birini evinde görmek
  • rüyada sevmediğin birini gülerken görmek
  • rüyada sevmediğin biriyle iyi anlaşmak
  • rüyada sevmediğin birinin sana iyi davranması
  • rüyada sevmediğin akraba görmek
  • rüyada sevmediğin birinin evine gitmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir