Rüyada Silah Kullanmak

Rüyada silah kullanmak, rüya sahibi için hoş olmayan bir takım olayların yaşanabileceği, kişinin haksız yere suçlanması veya iftiraya uğraması olarak tabir edilir. Bu rüya ile ilgili olarak rüya tabirleri uzmanları dikkate alınması gereken çok önemli bir rüya olduğuna dikkat çekmişlerdir.Rüyada silah kullanmak ile ilgili olarak yapılan bir diğer yorum ise çok kısa süre içerisinde alınacak üzücü bir haber olarak belirtilmektedir.

Rüyada Silah Kullanmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada silah kullanmak, genel anlamı ile kişinin başına gelecek olumsuzlukların bir habercisi olarak görülmekte ve bu anlamda hoş olmayan rüyalar kategorisinde değerlendirilen bir rüyadır. Kişinin bu rüya sonrası olası bir suçlama veya karalama politikası ile atılmış bir iftira yüzünden başının derde girmesi ve nahoş olaylar ile karşı karşıya kalması muhtemel olarak yorumlanır. Bu olaylardan zarar görmemek ve en az zarar ile bu durumu savuşturmak için rüya dikkate alınmalı ve bu doğrultuda tedbir elden bırakılmamalıdır.

Rüyada Otomatik Silah Kullanmak

Rüyada otomatik silah kullanmak, kişinin bir grup yada zümre tarafından hedef gösterilmesi anlamında yorumlanır. Etrafınızda tanıdığınız veya tanımadığınız kalabalık bir grup tarafından iftiraya uğraya bilir ve zarar görebilirsiniz. Bazı durumlarda ise rüyada otomatik silah kullanmak ağzı çok laf yapan kötü niyetli bir kadın tarafından iftiraya uğramak olarak tabir edilir. Her iki durumda da kişilerin bu rüya sonrasında azami dikkatli olmaları gerekmektedir.

Rüyada Başkasını Silah Kullanırken Görmek

Rüyada başkasını silah kullanırken görmek, rüya sahibi için düşmanı veya ona karşı kin ve nefret duyguları olan bir kişi veya kimselerin kendini açık etmesi, bu düşmanlığı aleni bir şekilde ortaya koyması olarak tabir edilir. Bu rüyada dikkat edilmesi gereken kişilerin silah kullanmak eyleminde bulundukları davranış biçimidir, kişilerin havaya veya sağa sola rastgele ateş açmaları etrafınızda dönecek dedikodular olarak yorumlanırken, bir kişi veya canlı bir varlığa ateş etmeleri sizi zor duruma sokacak eylemlere delalet etmektedir.

Rüyada Silah Doğrultulduğunu Görmek

Rüyada silah doğrultulduğunu görmek rüya sahibi için aleni bir tehdit veya saldırıya maruz kalacağı şeklinde tabir edilir. Aleni ve bilinen bu düşman size zarar vermek için harekete geçmek üzeredir.

Rüyada Silah Saklamak

Rüyada silah saklamak, rüya sahibinin hakkında yapılan dedikodu ve iftiraları ört pas etmek için yapacağı çalışmaları simgeler. Rüya sahibi kendini aklamak ve hakkında ki asılsız iftiraları kamuoyuna ispatlamak için uğraşı vereceği şeklinde tabir edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

rüyada silah kullanmak ile ilgili aramalar

  • rüyada silah saklamak
  • rüyada başkasının elinde silah görmek
  • rüyada silah taşımak
  • rüyada silah görmek neye işarettir
  • rüyada başkasında silah görmek
  • rüyada silah doğrultulduğunu görmek
  • rüyada silahla ateş edildiğini görmek
  • rüyada üzerine silah sıkıldığını görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir