Rüyada Sinek Görmek

Rüyada sinek görmek, güçlü olmamasına rağmen ufak tefek zararlar verebilecek bir düşman olarak rüya tabirleri arasında geçer fakat rüyada görülen sinek cinsi ve rengine göre farklı şekilde yorumlanır. Rüyada kara sinek görmek basit bir hastalık, çok fazla sayıda sinek görmek etrafının kötü niyetli kişiler tarafından sarılmış olduğuna, sinek yutmak veya ağzına giren bir sinek görmek ise kısa sürede kazanılacak paraya, rüyada kulağına sinek girdiğini görmek ise etraftan gelecek dedikodu veya kötü habere,  rüyada sinek öldürmek ise size zarar vermeyi düşünen kişilere karşı elde edilecek zafere yorumlanır.

Rüya tabirlerinde sinek görmek ne anlama gelir ?

Yukarıda özet olarak verdiğimiz bilgileri biraz daha detaylı bir şekilde açıklayalım. Rüyada sinek görmek konusunda en belirgin başlıklar ve anlamları aşağıda sizler için detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Rüyada Kara Sinek Görmek

Özet olarak bakıldığında basit bir hastalık olarak yorumlanmasına ilave olarak verilebilecek bilgiler arasında sıkıntı verici bir hastalık süreci olabileceği şeklindedir. Rüyada kara sinek görmek size çok büyük zararlar vermese de kısa süreliğine yatağa düşmenize veya günlük yaşantınızı etkileyecek ve zorlaştıracak geçici bir hastalığa işaret eder. Bu rüyada gördüğünüz sinek yediğiniz bir şeyin üzerinde ise basit bir zehirlenmede söz konusu olabilir. Onun için rüya sahibi sağlığına dikkat etmeli ve bulunduğu çevredeki hijyen durumlarını gözden geçirmelidir.

Rüyada yesil sinek görmekRüyada Yeşil Sinek Görmek

Yeşil sinek görmek görmek iftira ve hile ile gelebilecek bir zarar anlamında yorumlanmıştır. Bu açıdan değerlendirilmeli ve olasılıklar üzerinde dikkatli olunmalıdır.

Rüyada Sivri Sinek Görmek

Sinsi ve zararlı bir sinek türü olan sivri sinek görmek ise sinek rüyalarında kötü bir olayın habercisidir. Varlığından haberinizin olmadığı veya pek göz önünde bulunmayan bir düşman tarafından gelecek zararın habercisi olarak yorumlanır. Rüyada sivri sinek gören kişi çok dikkatli olmalıdır zira ilk bakışta küçük ve fazla can sıkıcı görünmeyen bir zarar uzun vade de beklenmedik felaketlere sebep olacak türden olabilir. Onun için sivri sinek görmek dikkat edilmesi gereken bir sürecin habercisidir.

Rüyada Sinek Sürüsü Görmek

Birden fazla sayıda sinek veya sürü halinde görülen sinek ise etrafınızda düşmanların çoğaldığı veya tamamı ile düşmanlar ile çevrilmiş durumda olabileceğiniz anlamında yorumlanır. Sinek sürüsü görülen mekan ev daha doğrusu rüyayı gören kişinin yaşadığı bir ev ise düşmanların akrabalar arasında olabileceği, ofis yada iş yerinde ise rakip ve mesai arkadaşları arasındaki düşmanlar olarak yorumlanır. Bu rüya ile anlamdaş olan rüyada sinek topluluğu görmek için aynı yorumlar geçerlidir.

Rüyada sinek Kovalamak

Sinek kovalamak aslında sinek öldürmek ile çok yakın olmasına rağmen tamamen aynı sayılmaz. Rüyada sinek kovalamak düşmanı uzaklaştırmak anlamındadır. Yani sinek öldürmek için düşmandan tamamen kurtulmak yorumu yaparken kovalamak geçici bir süre o düşmandan kurtulmak anlamındadır ama uzun vade de düşman tekrar size dönüş yapar.

Rüyada Sinek Öldürmek

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi rüyada sinek öldürmek düşmanınıza karşı elde ettiğiniz bir zafer olarak yorumlanır. Daha net anlamı ile düşmanı bertaraf etmek ve bundan sonra size kati suretle zarar veremez hale getirmek anlamındadır. İşte bunun için rüyada sinek öldürmek iyi bir duruma işaret eder.

Rüyada Ölmüş Sinek Görmek

Bu durum rüyada sinek öldürmek ile farklıdır, ölmüş bir sinek görmek sevmediğiniz bir kişinin vefatı olarak yorumlanır bazı rüya tabirleri uzmanları ise rüyada sinek öldürmek paralelinde düşmanların bizi koruyan ve kollayan biri tarafından bertaraf edileceği şeklinde yorumlarını belirtmişlerdir.

Rüyada Sinek Yutmak

Sinek yutmak veya ağzına sinek kaçtığını görmek iki farklı şekilde yorumlanır bunlardan ilki kolay kazanılan para anlamındadır. Yani zahmetsiz ve kolay şekilde elde edilen kazanım ve bu kazanım genel olarak para şeklinde yorumlanır. Bir diğeri ise haksız kazanç veya kirli yoldan elde edilen kazanç olarak değerlendirilir. Her iki durumda da maddi bir menfaat söz konusudur fakat bu kazanılan menfaatin uzun vade de zarar getirmemesi için çok dikkatli olunması tavsiye edilmiştir.

Rüyada Küçük Sinek Görmek / Rüyada Büyük Sinek Görmek

Rüyada görülen sinek boyutları karşımızdaki olay hakkında boyutsal bilgi vermez aslında küçük sinek bazen büyük zararlar verebilirken büyük bir sinek ise zararsız bir düşman olabilir. Onun için rüyada sinek yorumlarında boyutundan çok yaptıkları ve bulundukları alanlar daha önem taşımaktadır.

Rüyada At Sineği Görmek

Kara sineklerin daha irisi olan at sinekleri de kara sinekler ile aynı olarak değerlendirilmiş ve basit bir hastalık olarak yorumlanmıştır. Sineğin büyük olması bu hastalığın büyük bir hastalık olacağını anlatmaz sadece basit ama sıkıntılı bir süreç olabilir. Şiddetli bir boğaz ağrısı ve veya bir kaç gün istirahat gerektiren soğuk algınlığı gibi düşünülebilir.

Rüyada Kör Sinek Görmek

Etrafınızda yaşanan bir takım olayların sizi rahatsız edebileceği veya görmekten pek hoşlanmadığınız bir insanın sürekli burnunuzun dibinde olması gibi bir durum yaşamanız muhtemeldir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir