Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek

Rüyada su dolu kuyu görmek, çevresindeki insanlar tarafından maddi ve manevi anlamda rahatsız edilmesine işaret edilir. Rüyada su dolu kuyu kazmak, rüya sahibinin çevresinde hain ve kötü planlar içerisinde olan biri ile tabir olunur.

Rüyada su dolu kuyu görmek, kişinin çevresinde her zaman dost görünümlü düşmanlar ile dolu olduğuna işaret edilir. Rüyada su dolu kuyu dan su içmek, bu düşmanlar rüya sahibinin başarı elde etmesini, herhangi bir konuda ilerlemesini, maddi açıdan kazancının artmasını istemez. Rüyada su dolu kuyu temizlemek, bu yüzden onun herhangi bir konuda atılım yapmasına engel olurlar. Bazı yorumculara göre de rüyada su dolu kuyu görmek kişinin kötü niyetli dostlar edindiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Su Dolu Kuyu Görmek Neye İşarettir ?

Rüyada su dolu kuyu görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında su dolu kuyu görürse, yanlış insanlarla dostluk ediyor demektir. Bu kişiler rüya sahibinin yüzüne gülerek arkasından binbir çeşit iş çevirmektedir.” Birçok rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre de rüyada su dolu kuyu görmek kişinin başına dostları tarafından gelecek felaketleri temsil eder.

Rüyada Su Dolu Kuyuya Düşmek

Rüyada su dolu kuyuya düşmek, birinin beklenmedik bir anda bir engel ile karşılaşacağı ve işlerinin aksayacağı anlamına gelir. Rüyasında su dolu kuyuya düştüğünü gören biri, ilerlediği yolda karşılaşacağı bir engel ile bir süreliğine devam edemez.

Rüyada  Su Dolu Su Kuyusu Görmek

Rüyada su dolu su kuyusu görmek, maddi anlamda erişilecek refahı ima eder. Rüya sahibi iş hayatında çektiği sıkıntılardan ötürü eşe dosta çok fazla borçlanmıştır. Ancak rüyasında su dolu su kuyusu gören biri artık bu borçlardan kurtulacak demektir.

Rüyada Su Dolu Kuyu Kazmak

Rüyada su dolu kuyu kazmak, hain ve kötü planlar içerisinde olan biri ile tabir olunur. Bu kişinin rüya sahibine zararı büyük olacaktır. Rüyasında su dolu kuyu kazdığını gören kimse, beklenmedik bir anda beklenmedik bir kişiden gelecek darbe ile neye uğradığını şaşırır ve ne yapacağını bilemez.

Rüyada Su Dolu Kuyu İçinde Su Görmek

Rüyada su dolu kuyu içinde su görmek, ruhun ve bedenin kötülüklerden arınacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi yaptığı hatalardan ötürü tövbe edecek ve doğru yola girmek için çaba gösterecektir.

Rüyada Su Dolu Kuyu İçinde Yılan Görmek

Rüyada su dolu kuyu içinde yılan görmek, gizli bir düşman ile ilgilidir. Bu düşman ya kendini fiziksel anlamda gizliyor ya da gerçek yüzünü kimselere göstermeden hareket ediyordur. Bu düşman oldukça tehlikelidir, çünkü beklenmedik bir anda hamle yapacaktır.

Rüyada Su Dolu Kuyu İçinde Balık Görmek

Rüyada su dolu kuyu içinde balık görmek, bekar olan birinin kısmetinin açılacağına, evli olan birinin de çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyasında su dolu kuyu içinde balık olduğunu gören birini hayırlı haberler bekliyor demektir.

Rüyada Su Dolu Kuyuya Bakmak

Rüyada su dolu kuyuya bakmak, kişinin göz göre göre kötü insanlar ile iş birliği yaptığına delalet eder. Rüyayı gören kişi çevresindeki insanların kötü niyetli olduğunu bile bile onlarla birlikte hareket ediyor demektir.

Rüyada Su Dolu Kuyu Temizlemek

Rüyada su dolu kuyu temizlemek, toplumdaki itibarın geri kazanılacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında su dolu kuyu temizlediğini gören biri üzerine atılan iftiraların asılsız olduğunu ispatlayarak adını temize çıkaracaktır. Bazı yorumculara göre de rüyada su dolu kuyu temizlemek, iki kişi arasındaki anlaşmazlığın çözüleceği ve eski günlere dönüleceği anlamındadır.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada su dolu kuyu görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada su dolu kuyu görmek ne anlama gelir
  • rüyada ağzına kadar su dolu kuyu görmek
  • rüyada kuyudan su taşması
  • rüyada boş kuyu görmek
  • rüyada su dolu kuyuya düşmek
  • rüyada susuz kuyu görmek
  • rüyada evin içinde kuyu görmek
  • rüyada karanlık kuyu görmek

Yorumlar 1

  • Rüyamda bir köy meydanında yanımda 5-6 kişi var biri bayan meydanda bulunun kuyunun başına geçip kuyu kovasiyla su çekip kovayı kuyunun kenarına koyup bir yudum su içiyorum su içerisinde bir tane su kurdu ağzıma giriyor dilimle o kadar uğraşmama rağmen cikaramiyorum boğazıma kaçıyor kovayı tekrar kuyuya atiyorum bu arada yanımda sadece o bayan var noldugunu soruyor bende söylüyorum diğer arkadaşlar hemen kuyunun karşısında bulunan bakkala giriyorlar sonra yanımda kalan bayanla birlikte bende bakkala giriyorum kuyu ağız kısmından yarım metre bir metre kadar asagida su ile dolu berrak temiz görünüyor du uyandım bu arada sabah ezanı vakti kalktım namazımı kıldım tekrar uyudum bu arada 5 vakit namaz kılıyorum şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir