Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek ; rüyada görülen kişinin tanıdık olması durumunda daha olumlu yorumlanırken, sürekli görülen kişinin yabancı olması durumu olumsuz ve kaygı verici yorumlanır. Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, rüyayı gören kişinin o kimse ile ilgili olarak bilinçaltına yer etmiş bir konunun varlığına rivayet eder. Mesaj veren ve içeren rüyalardan olan, rüyada sürekli aynı kişiyi görmek rüyası aklınızda o kişi ile ilgili sürekli bir şeyler olmasına, onu merak ettiğinize, bilinç altınıza yerleştiğine delalettir. Gördüğünüz kişi ile ilgili ya bir sorununuz var ya da o kişiye karşı bir şeyler hissediyor olmanız manasını taşır. Bu hisler olumlu ya da olumsuz olabilir. Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek aynı zamanda o kişi için bir beklenti içerisinde olmanıza ya da o kimseden gelmiş bir zararı içinize dert etmenize tabir edilir.

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmenin bir başka yorumu ise ailevidir. Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek imgesi ailenizin geçmişte yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı sürekli sizi yargılayacağını ve aynı meseleleri yüzünüze vuracağını ifade eder. Ailenizden canınızı sıkacak şeyler duyacağınızı ve psikolojik olarak kendinizi kötü hissedeceğinizin habercisi olarak da yorumlanır.

Bazı rüya tabirciler rüyada sürekli aynı kişiyi görmenin günlük ve sosyal yaşantınızın sürekli aynı kişilerle görüşmekten dolayı sıkıcı bir seviyeye düşeceğini ifade eder. Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek kısa süre içerisinde arkadaşlarınızdan sıkılabilir ve onlarla görüşmemek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra rüyada sürekli aynı kişiyi görmek; yoğun gecen iş hayatınızın sizi aşırı derecede yoracağını ifade eden bir rüya imgesi olarak öne çıkar.

Rüyada Tanıdığınız Bir Kişiyi Görmek

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek ile tamamen zıt anlamlar barındıran rüyada tanıdığınız bir kişiyi görmek rüyası ; sosyal çevrenizde yeni insanlar olacağını ifade eder. Rüyada tanıdığın  bir kişiyi görmek; sürekli aynı insanlardan ziyade yeni insanlarla diyaloglar kuracağınızı ve sosyal çevrenizin genişlemesiyle birlikte kendinizi daha iyi hissedeceğinizi ifade eder. Kısaca bu rüya; Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek rüyasından farklı olarak kısa süre içerisinde arkadaş çevrenizde yeni insanlar olacağını ifade eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada sürekli aynı kişiyi görmek telepati
  • rüyada sürekli aynı kişiyi görmek psikoloji
  • rüyada hep aynı erkeği görmek ne anlama gelir
  • rüyada sürekli tanımadığın aynı kişiyi görmek
  • rüyada sürekli sevdiğin kişiyi görmek
  • rüyada üst üste aynı kişiyi görmek ne anlama gelir
  • rüyada üst üste sevdiğin kişiyi görmek
  • rüyada sürekli hoşlandığın kişiyi görmek

 

 

Yorumlar 1

  • İyi günler rüyamda sevdiğim kişiyi luna parkta görüyorum tesadüfen daha sonra ben arkadaşlarıma takılırken o da uzaktan oturmuş beni izliyor daha sonra ayrı bir yere giderken tek başına o da arkamdan bana yaklaşıyor bende birden ona öfkelenip önüme çıkan kapıyı yüzüne kapatıyorum ve ordan ayrılıyorum lütfen yorumlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir