Rüyada tabak kırıldığını görmek

Rüyada tabak kırıldığını görmek, uğursuzluk olarak tabir edilen bu rüya kişinin başına gelecek olan kötülüklere, hastalıkların ve uğursuzlukların boy göstermesine  yorumlanır. Rüyasında tabak kıran kimse, telafisi olmayan hatalar yaparak sevdikleri kimselere karşı zor duruma düşer. Kişinin gördüğü bu rüya aynı zaman da dinden uzaklaşmaya, kötülüğe, Allah’ın buyruklarını yok saymaya, şeytani duygulara işaret edilir. Rüyada tabak kırıldığını görmek, başka bir ifadeyle hane içinde alınan ölüm haberine, yıkılmaya, sevdiğiniz kimselerin tek tek yok olmasına tabir edilir.

Rüyada tabak Kırıldığını Görmek Ne Demek?

Rüyada tabak kırıldığını görmek, tabak kırmak rüyası kötülüğe ve şerre işaret ettiği gibi bu rüyayı gören kimseler için de yakın zamanda gelecek olan sıkıntılara ve zorluklara tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler hayatına soktuğu insanlardan göreceği zararlar karşısında maddi ve manevi anlamda zor duruma düşerek elindeki bir çok güzelliğin kaybolmasına sebep olurlar. Rüyada tabak kırıldığını görmek, aynı zamanda aile içi ayrılıklara, iş hayatında yaşanan tartışmalara, kendinizi farklı alanlarda geliştirmeye tabir edilir.

Rüyada Birinin tabak Kırdığını Görmek

Rüyada birinin tabak kırdığını görmek, tabakyı kıran kimsenin çevresindeki insanlardan etkilenerek onları kendisine i dol olarak görmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler iyilik ve güzellik doğrultusunda yaşamak yerine insanlara zarar vererek insanların zorluklarla kazandığı rızklarına göz dikerler.  Rüyada bir kimsenin tabak kırdığını görmek, aynı zaman da başındaki musibetlerden kurtulmaya çalışarak rahata erme peşinde olacağına işaret edilir.

Rüyada Yanlışlıkla tabak Kırmak

Rüyada yanlışlıkla tabak kırmak, kişinin farkında olmadan çevresindeki insanlara zarar vererek onları zor duruma düşüreceğine, yaptığı yanlış davranışlar ve arkadaşlıklarından dolayı uzun  süre sıkıntı çekeceğine işaret edilir. Rüyasında yanlışlıkla tabak kıran kimse, yaptığı hatalardan ders alarak sevdiklerine karşı yaptığı güzellikler ile onlara karşı sempati kazanır.

Rüyada tabak Kırılması Görmek

Rüyada tabak kırılması görmek, rüya sahibinin yakın zaman da sevdiği kimseyi kaybederek uzun süre onun etkisinde kalacağına yorumlanır. Bu rüya kişi için uğursuzluğa işaret edilip kişinin başına gelecek olan kötülüklere delalet eder. Rüyada görülen tabak kırılması, aynı zamanda maddi zorluklara, başarısız süre gelen iş hayatına, sevdiklerinizle olan kopukluklara tabir edilir.

Rüyada tabak Kırmak Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada tabak kırmak, uğursuzluk olarak ifade edilen bu rüya her türlü gelecek olan kötülüklere işarettir. Bu rüyayı gören kimseler Allah’a secde ederek dualarla üzerindeki kötülükleri bertaraf ederler.

İslami Yorumu, rüyada tabak kırmak, hastalıklara, ölüme, maddi ve manevi anlamda sıkıntılara, elinizdeki değerleri kaybetmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, eline geçen fırsatları ters teperek bir çok rızk kapısını elinin tersiyle kapatırlar.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 • rüyada tabak kırıldığını görmek ile ilgili aramalar
 • rüyada kırık tabak görmek diyanet
 • rüyada beyaz tabak görmek islami
 • tabak kırılması ne anlama gelir
 • tabak kırılması neye işarettir
 • rüyada cam tabak görmek ne demek
 • rüyada tabak çatlaması
 • rüyada tabak bardak kırmak
 • rüyada tabak fırlatmak

 

Yorumlar 2

 • Rüyamda annem koz kardeşimi başına vurarak öldürdü. O kadarını çok ağladım ki ve o kadar çok bağırdım ki ama sesim çıkmıyordu. Kız kardeşim defnedildikten sonra annem ve babamı bir odada sevişirken gördüm kapıyı kapattım çıktım. Öfkeden ne yapacağımı bilmez bir vaziyette Evin kapısının açık olduğunu gördüm. Babam evdeki tüm porselen tabakları kırmış ve tüm apartmanın merdivenleri kırık tabak parçaları ile dolmış. Sonra babam bana saldırdı bende ona saldırdım. Çok ama çoook kötü bir rüya idi. Açıklaybilirmisiniz bana teşekkür ederim.

 • Mrb bn rüyamda kuzenimin yanında duran servistabağını yanlışlıkla eli deydi ve bnm ayağımın üzerine düşüp paramparç a oldu o sırada bn kuzenime baktım ve sordum neden böyle yaptın diye kuzenim sanki bilerek yapmıştı gibi görünüyordu .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir