Rüyada Tanıdık Biriyle Sevişmek

Rüyada tanıdık biriyle sevişmek,  hayırlara işaret olmadığı gibi kötülüğe, rızkı haram kılmaya, yoldan çıkmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler şeytanın iş birlikleri olup insanların nasipleri ile ayakta kalırlar. Rüyada tanınmış biriyle sevişmek, maddi mal kaybı yasamaya, sizi tehlikeye sokacak hastalıkla mücadele etmeye ifade edilir. Rüyada hoş  bakımlı bir bayanla sevişmek, duygularınıza yenik düşerek yuvanızın bozulmasına sebep olacak kimseye gönül bağlayacağınıza ifade edilir. Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, rüyası bazen de kişinin ibadetini vakıf kılmak ve inancını güçlendirmek adına hac vazifesini yerine getirmesine, hayırlı kısmetiyle dünya evine girmesine ifade edilir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Sevişmek Ne Demek?

Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, rüyası farklı iki şekli içerir. Bunlardan birincisi yaşanacak sağlıklı ve güzel ömrü, ikincisi de başa gelecek üzücü olayları. Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, kişi ya da kişiler için, hayatlarını zorlaştıracak nasiplerini kirletecek yanlış işlere kalkışarak hem kendisini hem de ailesini tehlike altına sokarlar. Rüyada zina yapmak, kimi zaman da tövbe kapısını aralamaya, inancınızı güçlü hale getirmeye, ilim ihsan sahibi yüce kimselerle dostluk kurmaya sembol edilir.

Rüyada Tanıdık Bir Erkekle Sevişmek

Rüyada tadık bir erkekle sevişmek, haram mala, nasibin dışına çıkmaya, günahların en büyüğünü işleyerek Allah katında pişmanlığı yaşamaya yorumlanır. Rüyada tadık bir erkekle sevişmek, hayırlı olmayan bir çok kapıyı açık kılarak hem kendisini hem de ailesini tehlike altına sürükler.

Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada sevgiliyle sevişmek, dinden çıkmaya, nasibi farklı yollarla sürdürmeye, mal ve mülkünüze haram buluşturarak bir çok insanın ahını almaya yorumlanır. Rüyada sevgiliyle sevişmek, bazen de eşinizle aranızın açılmasına sebep olacak sorunlar yaratmaya, davranışlarınız ile bir çok insanın kötü sözüne maruz kalmaya ifade edilir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Sevişmek

Rüyada tanıdık biriyle sevişmek,  mal kaybı yaşamaya, işlerin tersi yönde ilerleyerek maddi dara düşmeye, çevrenizdeki insanların gözünde değersiz hale gelerek rızkın kesilmesine sebebiyet vermeye ifade edilir. Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, bazen de o kimseden akla gelmeyecek kötülükler görmeye, rızalı körelmeye, mal kaybı yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Akrabayla Sevişmek

Rüyada akrabayla sevişmek, bir kimsenin rüyasında eş, dost ve yakın akrabasıyla zina yaptığını görmesi, kendi yaptığı günahlarını kişiyi de ortak edip kişinin düzeninin bozulmasına sebep olmasına ifade edilir. Rüyada akrabayla sevişmek, bazen de hayra delalet olup kişinin akrabasıyla ticari ilişkilerde yan yana adım atacağına ifade edilir.

Rüyada Sevişmekten Vazgeçmek

Rüyada sevişmekten vazgeçmek, kişinin çıktığı yolun yanlış olduğu kanısına varıp kısa zaman da bu yoldan döneceğine, hakkında hayırlı olacak nasipleri vasıl olacağına yorumlanır. Rüyada sevişmekten vazgeçmek, bazen de girilen bir işten dönmeye, maddi anlamda mal kaybının yaşanmasını önlemeye, hayırlı işlere tabir edilir.

Rüyada Zina Yapmak Pişman Olmak

Rüyada sevişmekten pişman olmak, yapılan hatalardan ve günahlardan dolayı pişmanlık hissine kapılmaya, tövbe ederek doğru yolu bulmaya ifade edilir. Rüyada sevişmekten ve pişman olmak, bazen de hayatınızla ilgili önem arz eden kararlar almaya, kafanızı kurcalayan kuşkulardan kurtulmaya, nasibi genişletmeye tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

İslami Yorumu, rüyada sevişmek, zina yapmak rüyası tek bir anlamı ifade etmediği için bu rüya hakkında olumlu ya da olumsuz anlam ifade etmek yanlış olacaktır. rüyada sevişmek, şükretmeye, hayırlı ve bereketli nesiller kazanmaya, sağlıklı ömre işaret olduğu gibi bazen de alınacak yanlış kararlara, fikir çatışmasına düşmeye, mal kaybına ifade edilir.

Diyanet Yorumu, rüyada sevişmek, tanıdık biriyle zina yapmak, hayırlı olmayan durumlarla karşı karşıya kalmaya, hoş görkemli bir bayanla ziya yapmak, mal kaybına, karsı cinsle zina yapmak, eşinizin sizden beklentisi olduğuna yorumlanır. Rüyada zina yapmak, bazen de inancı yüksek kudret sahibi zatlardan yardım görmeye, inancı daha güçlü hale getirerek ibadeti daim kılmaya ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada tanıdık biriyle sevişmek ile ilgili aramalar

 • rüyada cinsel ilişkiye girmek diyanet
 • rüyada tanımadığın biriyle ilişkiye girmek
 • rüyada eşiyle cinsel ilişkiye girmek
 • rüyada arkadaşla sevişmek
 • rüyada sevişirken yakalanmak
 • rüyada başkasının ilişkiye girdiğini görmek
 • rüyada görünmez biriyle sevişmek
 • rüyada sevmediğin biriyle sevişmek

Yorumlar 3

 • Merhabalar;
  Dün gece 3 yıl beraber çalıştığım çok sevdiğim saygı duyduğum ve çok iyiliğini gördüğüm bir bayan arkadaşımla deli gibi seviştiğimizi gördüm ben (erkeğim) sabah kalktığımda büyük bir şokla uyandım lütfen yorumunuzu bekliyorum bende evliyim.

 • Merhaba birkac gun once rüyamda aynı cinsten bir aylik arkadasligimiz olan cok iyi bir kiz arkadasimla yatakta gordum tam olarak her seyi hatirlamiyorum sanirim yakinlasma oldu ve arkadasim gulumsuyordu sonradan veya ilk basinda ruyanin, kiz namazini kilan kapali biri anlamini arastirdigimda bir suru farkli anlam cikmis evliyseniz aldatilacagina sonradan ogrenilecegine ve ayriliga falan diyor ben evli degilim ama sevgilim var bu yazdigim anlam midir anlami sevgili icin de mi gecerli anlami nedir lutfen aydinlatin

 • Rüyamda eskiden konuştuğum bir erkekle samimi oluyordum tıpkı bir sevgili gibi ama şuanda bir sevgilim var . çocuğun üzerinde siyah boğazlı bir kazak vardı ve yüzünü görüyordum sonrasında evimin önünde yolu kapatmış yığınla kar gördüm devasa karlardi bunlar ve yolun başında bir araba vardı ama geçemiyordu.catilarin üzerinden düşmüş devasa kar kütleleri vardı ama soğuğu görmüyordum hatırladığım kadarıyla bu , çocuğun boynundan falan öpüyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir