Rüyada Telefon Kırılması

Rüyada telefon kırılması,  güzellikler olacağına işarettir. Ümit veren ve hayırlı haberler geleceğine, işinden önemli haber alacağına, bir yerden miras haberi duyacağına. Ve ayrıca çok yakın dostunun arkasından hayırlı dualar edeceğinin, işinde destek olacağının, büyük iş teklifi alacağına yorumlanır.

Rüyada Telefon Çalarken Kırılması

Telefon çalarken kırılması o işle alakalı daha hızlı sonuçlar vereceğinin ve olumlu olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada Telefon kırılması görmek her ne kadar olumlu olsa da bazen de olumsuz olabilmektedir. Eğer telefon rengi siyah ise ve aniden çalıp durmuş ise bu haberin yokluk ve fakirliğe rızkın azalmasına da işaret etmektedir.

Rüyada telefonun düşüp kırılması

Rüyada telefon düşüp kırılması, kariyer hedefine ulaşmaya, sıkıntıların azalmasına, kaderinin değişeceğine eski dosttan iyilik bulacağına. Kazançlı yatırım yapacağına tabir edilmektedir.

Rüyada telefonun başkası tarafından kırılması

Rüyada telefonun başkası tarafından kırılması,  beklemediği yerden büyük yatırım teklifi alacağına, yapacağı işin farklı milletlerden olacağına, devlet için büyük işler yapacağına devlet yöneticileriyle iletişim kuracağı işaret edilmektedir.

Rüyada cep telefon kırılması ve parçalandığını görmek

Rüyada telefon kırılması ve parçalanması, kimi zaman iyi kimi zamansa kötü yorumlanır. Eğer telefon eski dökük ise kötü bir haber duyacağına işaret eder.Telefon siyah  ise yakın zamanda başına bir şey geleceğine ve hapis e düşeceğine işaret etmektedir. Telefon beyaz, temiz, yeni ise de hayırlı bir haber duyacağı anlamına yorumlanmaktadır.

Rüyada telefon düşürmek

Rüyada telefon düşürmek , çevresinden itibar duyacağına, yeni bir işe gireceğine işlerinde büyüyeceğine, keder ve tasadan kurtulacağına mutlu bir haber duyacağına, zengin olacağına, çokça altın alacağına lüks hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonun ikiye bölünmesi

Rüyada telefonun ikiye bölünmesi, Yeni bir çevre kuracağına eski ahbaplarıyla arasının açılacağına, şehir değiştireceğine, ailesiyle arasının bozulacağına, hayattan bunalacağına, hayatına yeni yollar aramak isteyeceğine, yeni arkadaş arayacağına işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonun ortadan ikiye ayrılması

Rüyada cep telefonun ortadan ikiye bölünmesi , eskiden süre gelen yapmış olduğu birikim ve yatırımların yarıda kalacağına istediğiniz başarıya ulaşamayacağına işaret eder. Ayrıca aniden gelecek olan hastalığa psikolojik sıkıntılara depresyona girmeye, ümitsizliğe hayallerinin kırılmasına yorumlanmaktadır.

Zor kazanarak gelinen bir noktaya aniden kötü bir olay yaşayarak mutsuz olacağına. Cefa çekerek arzuladığı şeylere ulaşamayacağına İstediği pozisyonu hak edemeyeceğine sıkıntı çekeceğine fakirleşeceğine haysiyetinin azalacağına delalet eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada telefon kırılması ile ilgili aramalar

 • rüyada telefonun düşüp kırılması
 • rüyada telefonun ikiye bölünmesi
 • rüyada telefonun başkası tarafından kırılması
 • rüyada telefonun parçalandığını görmek
 • rüyada cep telefonunun parçalandığını görmek
 • rüyada telefonun parçalanması
 • rüyada telefon düşürmek
 • rüyada cep telefonun ortadan ikiye ayrılması

Yorumlar 3

 • Rüyada telefonum kendiliğinde kırıldı, çantamın içindeydi birden elime aldım ve kırılmıştı. Nasıl kırıldığınız anlamadım. Beyaz yeni model ıphone markaydı. Rüya çok gerçekti, gerçeklikle rüya ayrımını yapamadım. Kalabalık bir insan grubu içindeydim. Sadece çok yüksek bir noktada olduğumu hatırlıyorum.

 • Rüyamda çantama elimi atıyorum yeni sayılan telefonum ortadan ikiye ayrılmış yanmış duman çıkıyordu büyük bir üzüntü hissettim ..çok etkilendim yorum yaparsanız sevinirim

 • Iki dakkaligina uzandim icim gecmis bir şey gördün rüya mi bilmiyorum telefon saglamdi hic bir seyi yoktu arabadan inerken telefonu yere düşürdüm camı kırıldı sonra uyandım sizce bu bir işaret mi işaretle ne demek yanıtlarsanız çok memnun olurum teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir