Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, tepsi rüyası asılsız sayılan, kötü söz ve dedikodu şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen tepsi bakırsa yapılan dedikoduların ardından müjdeli haberin gerçekleşeceğine ifade edilir. Rüyada görülen tepsi sembolü, aynı zaman da gaipten haber almak şeklinde de ele alınır. Rüyada tepsi de kahve pişirdiğini görmek, uzaktan gelecek hayırlı habere, kahveyi misafire ikram etmek, hayırlı ve sadık dosta sahip olacağınıza tabir edilir.

Rüyada tepsi hediye edildiğini görmek, sevdiğiniz kimse tarafından ödüllendirileceğinize sembol edilir. Tepsi rüyası olumsuz olarak bakıldığında kötü söze, haksız saldırılara ve iftiraya maruz kalınmaya ifade edilir. Rüyada renkli tepsi görmek, sevinçli ve güzel haber almaya, yaşam alanınızın genişlemesine sembol edilir. Bu rüya aynı zaman da kişinin en basit olayları dahi kendi içinde büyüterek olaylara sorulu gözlerle bakacağına sembol edilir. Bu yüzden hayra alamet etmeyen rüya biçimidir. Rüyada tepsi görmek, son olarak ta iftiraya,  mal varlığından düşüşe gitmeye, hastalık gibi sorunlarla boğuşmaya sembol edilir.

Rüyada Tepsi Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada tepsi görmek, moral bozukluğu, can sıkıntısı ve üzüntü şeklinde ele alınan rüya kişinin yaşadığı hayattan yana mutsuz olacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişiler, yaşadıkları haksızlıklar ve ikilemlerden dolayı girdikleri hiç bir ortamdan mutlu olmayıp aşı boş şekilde dönerler. Rüyada görülen tepsi sembolü, zorluklarla geçecek ömre, ikilemde kalmaya, insanlara karşı güven duygusunu yitirerek evde yalnız kalmayı tercih etmeye sembol edilir.

Rüyada Boş Tepsi Görmek  

Rüyada boş tepsi görmek, rüyada görülen boş tepsi sembolü, hayal kırıklığı yaşamaya, istenilen sona ulaşamamaya, hayatı sıradan şekilde başı boş yaşamaya yorumlanır. Rüyada boş tepsi gören kimseler, gerçeklerden bağımsız hayatı sıradan yaşayan, belli bir amacın peşinden koşmayan kişilerdir.

Rüyada Tepsi Yıkamak

Rüyada çelik tepsi yıkamak, kişinin hidayete ve selamete ererek dertsiz sorunlara çözüm bulacağına, Allah’a sığınarak her fırsatta dua dileyeceğine yorumlanır. Rüyada tepsi yıkadığını gören kimse, acısını dindirecek birbirinden güzel etkenler içinde yer alıp yaşamlarını her haliyle güzel kılarlar.

Rüyada Tepsi Kırılması  

Rüyada tepsi kırılması, uğursuzluk ve kötülük olarak yorumlanan rüya kişinin alacağı haberle karşısında tüm sevincini yitirerek üzgün duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada tepsi kırılması görmek, bazen de üzerinizi saran kara bulutlardan kurtulmaya, kendinize hayırlı ve güzel yollar çizmeye, şükretmeye tabir edilir.

Rüyada Tepsi Almak   

Rüyada tepsi almak, hayırlı ve güzel olan eylemlere yorumlanan rüya kişinin hayırlı ve helal yollarla elde ettiği kazançlarına işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler, her türlü üzüntü ve sıkıntıdan kurtularak yaşamlarını gelecek kaygısı gütmeden yaşama şansını elde ederler. Rüyada tepsi almak, bazen de kazançta artışa gitmeye, hayırlı nasip kapıları aralamaya, şükretmeye delalet edilir.

Rüyada Bakır Tepsi Görmek  

Rüyada bakır tepsi görmek, rüyayı gören kimsenin birbirinden güzel ve etkileyici övgü dolu sözler alarak üzerindeki negatif etmenlerden kurtulacağına yorumlanır. Rüyada görülen bakır tepsi rüyası bazen de kıdem sel yükselişe, servet sahibi olunmaya, bir çok insana iyiyi ve güzeli aşılayarak insanları mutlu etmeye sembol edilir.

Rüyada Kirli Tepsi Görmek  

Rüyada kirli tepsi görmek, bu rüya gereksiz konuşmaları ile çevresindeki insanlara rahatsızlık ortamı yaratan kırıcı yapıya sahip huysuz kimselere işaret eder. Rüyada kirli tepsi gören kimse, dedikodu ve kötü sözlere maruz kalarak yaşadıkları hayattan mutlu olamazlar. Kirli tepsi rüyası bazen de hastalığa, kişinin kendisini kötü hissetmesine, dara düşmeye sembol edilir.

Rüyada Tepside Kahve Yapmak

Rüyada tepsi de kahve yapmak, rüyasında tepside kahve yaptığını gören kimse, sevdiği insanlara karşı hislerinde açıklık getirerek onlarla mutlu dakikalar yaşar. Bu rüya aynı zaman da kişinin uzun zamandır kendisini görmediği haber almadığı bir yakınıyla bir araya gelmenin sevincini yaşayacağına ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada tepsi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada tepsi görmek diyadinnet
  • rüyada tepsi görmek imam nablusi
  • rüyada çay tepsi görmek
  • rüyada plastik tepsi görmek
  • rüyada gümüş tepsi görmek nedir
  • rüyada alüminyum tepsi görmek
  • rüyada kırık tepsi görmek
  • rüyada fırın tepsisi görmek

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda bir sürü tepsi vardı hepsinde kek yapılmış. Bir kaç tepsideki keklerin hepsi yenilmiş kırıntıları vardı. Bir kaç tepsi doluydu. Bir kaç tepsinin yarısı yenilmişti. Bir tepsi de kek değil kurabiye yapılmış tek bir tane kalmıştı onu yedim. Bir tepsi en üstteydi ve hepsinden büyüktü. kek yapılmıştı küçük bir kısmı yenilmişti. Çok ince bir kekti ve çok yumuşaktı kakaoda vardı içinde elimle kopardım büyük bir parça yedim şekeri az konulmuştu pek güzel değildi. Bu keklerin hepsi bi yer için yapılmıştı kardeşim bütün tepsileri eve getirmişti. Annemin yaptığı kek hiç kesilmemişti bile. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir