Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek, bu rüya  kişinin zaman zaman  ortaya çıkan kötü davranışlarına, insanlara karşı vurdumduymaz oluşuna, aksi hallerine işaret eder. Rüyada timsah görmek, bir anı bir anını tutmayan denge problemi yaşayan kimselerdir. Rüyada timsah görmek, aynı zaman da ruhsal dengesizliğe, başınızın ağrımasına sebep verecek olaylara, insanlar arasında ikilem yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Timsah Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada timsah görmek, rüyada görülen vahşi hayvan sembolü dengesiz, hayata yönelik beklentisi olmayan, düşünceleri ve davranışları ile insanları rahatsız eden kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler son derece aksi ve kötü niyetli olup çevresindeki herkesi kendilerinden soğu turlar.Rüyada timsah görmek, aynı zaman da ize karşı kötülük besleyen düşmanlarınıza, saldırıya açık olmaya, elde ki mal varlığını kaybetmeye ifade edilir.

Rüyada Timsah Saldırısına Uğramak

Rüyada timsah saldırısına uğramak, kötülüğe işaret olan bu rüya düşmanlarınız tarafından yenilgiye uğrayarak her türlü mal varlığınızı kaybedeceğinizi işaret eder. Rüyada timsah saldırısına uğramak , aile içinde alacağı kötü haber karşısında yıkılır. Bu rüya hanede çıkacak cenazeye, mal kaybetmeye, göz yaşı dökmeye yorumlanır.

Rüyada Timsah Avlamak

Rüyada timsah avlamak, rüyayı gören kişinin düşmanlarına karşı üstünlük sağlayarak başarısını her daim duyuracağına işaret edilir. Kişinin rüyasında timsah avladığını görmesi, yakın zaman da bulunduğu mevkiden yükselerek kariyer hayatında önemli adımlar atacağına yorumlanır. Timsah rüyası bazen de gören kişinin telafisi olmayan hatalara yer vererek sevdikleri insanları hüsrana uğratacağına, onların güvenlerini ve sevgilerini kaybedeceğine sembol edilir.

Rüyada Timsah Beslemek

Rüyada timsah beslemek, kişinin düşmanlarını kendi elleriyle yaratarak ileriye dönük olabilecek her türlü kötülüklere zemin hazırlayacağına yorumlanır. Rüyada timsah beslemek, sevdikleri insanların uyarılarını dikkate almayarak kendi doğruları peşinde giderek kurulu olan güzel hayatını kendi elleriyle yok ederler.

Rüyada Timsah Öldürmek

Rüyada timsah öldürmek, rüya sahibinin toplumdaki saygınlığını tekrar kazanarak başarılı işlere öncülük etmesine, insanların kazançlarını hayırlı işlerde kullanmasına vesile olarak öncülük etmesine yorumlanır. Rüyasında timsah öldürdüğünü gören kimse, yaşadıkları kötülüklere rağmen yinede acıma duygusunu yitirmemiş insanlara sevgi dolu gözlerle bakmayı sürdürmüştür.

Rüyada  Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek, vahşi hayvanlar rüyası birden fazla düşmana işaret olup sizi bekleyen kötü günlere, rızkınızı kesilmesine vesile olacak insanlara yorumlanır.  Rüyada timsah  yavrusu görmek, her türlü saldırıya açık, vakıf kimsedir. Bu rüya bazen de yolculuğa çıkmaya, kötülüklerden uzak durmaya, sizi ve sevdiklerinizi mutlu kılacak olan aile hayatına işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Rüyada çok sayıda timsah görmek, hayra olmadığı gibi şerri ele alan bu rüya size ve sevdikleriniz kimselere zarar verecek düşmanlarınıza, başınıza gelecek kötülüklere işaret eder. Rüyada görülen timsah bazen de kaybedilen mala, hayal kırıklığı yaşamaya, beklentilerin yarım kalmasına işaret eder.

Rüyada çok sayıda timsah görmek, dinden uzaklaşmaya, harama ve kötülüğe bulaşmaya, şeytani duygular besleyerek çevrenizdeki insanlara kötülük saçmaya işaret edilir.

rüyada timsah görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada suda timsah görmek
  • rüyada evde timsah görmek
  • rüyada timsah öldürmek
  • rüyada timsahtan kaçtığını görmek
  • rüyada denizde timsah görmek
  • rüyada timsah yemek
  • rüyada timsah beslemek
  • rüyada timsah yavrusu görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir