Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, hanenize girecek olan kötü niyetli kimselere, kötülük  görmeye tabir edilir. Rüyada tırnak kestiğini görmek düşmanlarından doğacak olan kötülüklere engel olur. Rüyada tırnak kesmek, elde ettiğiniz mallarınızı hiç uğruna kaybetmeye, sıfırı tüketmeye yorumlanır. Rüyada tırnak kesmek, bazen de sevdiğiniz yakınınızı kaybetmeye, hırslarınızın kurbanı olmaya, kötülüğe yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için uyarı niteliği içerip atılan adımlarda dikkat edilmesi gerektiğine ifade edilir.

 

Rüyada Tırnak Kesmek Neye İşaret Eder

Rüyada tırnak kesmek, anlam itibariyle kurtuluşa delalet etse de hayvana verilen zarar Allah katında günaha ve kötülüğe anam içerir. Rüyasında tırnak kestiğini görmek, kolay yollarla kazanç elde ederek, insanların rızklarını yok sayarlar. Rüyada tırnak kesmek, aynı zaman da ticari kayba, beklentilerinizi karşılayamamaya, mutsuzluğa kapılmaya yorumlanır.

Rüyada Kısa Tırnak Kesmek

Rüyada kısa tırnak kesmek; tırnak kesmekle aynı sembolü içeren bu rüya kişi için girilen günahlara, yapılan hatalara yorumlanır. Rüyada kısa tırnak  kesmek ‘ ten vazgeçmek , çevrenizdeki zararlı dostlarınızdan kurtulmaya, pişmanlık duyduğunuz hatalardan vazgeçmeye, hak yolunu bulmaya işaret edilir.

Rüyada Tırnak Kesmek Ve Yemek

Rüyada tırnak kesmek ve yemek kişinin iş hayatında yalan ve dolanla iş yaparak insanların rızkına göz dikeceğine tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler hayatın her yönünü pozitif olarak görerek insanlara verdiği zararlardan pişmanlık duymazlar. Rüyada tırnak  yiyen kimse haram mal sağlayarak, ailesini ve sevdiklerini de bu kötülüğe sürükler.

Rüyada Tırnak Kesildiğini Görmek

Rüyada tırnak kesildiğini görmek kişinin başınızı sıkıntıya sokacak sorunlarla iç içe olmasına sebep verecek olaylara sürükleyeceğine yorumlanır. Rüyasında tırnak kesildiğini gören kimse kurduğu yanlış dostluklardan dolayı başı dertlerden ve belalardan kurtulmaz. Rüyada tırnak kesildiğini görmek, aynı zaman da insanlara zarar vermeye çalışan, çıkarları doğrultusunda hareket eden, bencil kimselere tabir edilir.

Rüyada Birinin Tırnak Kestiğini Görmek

Rüyada birinin tırnak kestiğini görmek girilen günaha ortak olmaya, kendisini batağa sürüklemeye, sakin giden hayatınızı alt üst etmeye yorumlanır. Rüyasında birinini tırnak kestiğini gören kimse, maddi kayıplara sebep verecek işler yaparak insanların oyunlarına gelir.

Rüyada Tırnak Kesmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu; rüyada tırnak kesmek, hayatınızda ki soru işaretlerini gidermeye, özgürlüğe yönelmeye, sıkıntıların son bulmasına yorumlanır. Kişi ya da kişiler için görülen bu rüya Allah’ın buyruklarını görmeden gelen hayatını kolay yollarla elde ederek çıkar peşinde koşan kimselere tabir edilir.

İmamı Nablusi Yorumu; rüyada tırnak kesmek, insanlara zarar verecek herhangi bir kazaya bulaşmaya, sıkıntıya düşmeye, maddi kayıplar yaşamaya yorumlanır. Rüya alimlerimiz tırnak kesmek rüyası hakkında gaflete uğramaya, şeytanın vesveselerine boyun eğmeye, açılan günah kapıları şeklinde bir çok anlamda ifade eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada tırnak kesmek ile ilgili aramalar

  • rüyada tırnak kesmek neye çıkar
  • rüyada başkasının senin tırnağını kesmesi
  • rüyada başkasının ayak tırnağını kesmek
  • rüyada tırnak koparmak
  • rüyada çocuğunun tırnağını kesmek
  • rüyada kedi tırnağı kesmek
  • rüyada başkasına tırnak kestirmek
  • rüyada tırnak kesen birini görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir