Rüyada topuklu ayakkabı giymek ne anlama gelir ?

Rüyada topuklu ayakkabı giymek yorumculara göre bu rüya pek çok şekilde tabir edilir çünkü siyah rengin birçok anlamı vardır. Rüya sahibi için pek hayırlı olmayan günlerin yaklaştığını işaret eder.  Rüyada görülen kimi detaylara göre rüyada topuklu ayakkabı giymek olumlu durumlara da işaret edebilir. Rüyada siyah renk görmek, rüyayı gören kişinin resmi bir iş sahibi olacağını, bu işte iyi olacağını ve dolayısıyla da gelirinin artacağını delalet eder. Ayrıca kişi zamanla daha çok para kazanacak, artan zenginliğine rağmen mütevaziliğinden asla ödün vermeyecek, etrafında da tüm bunlar nedeniyle itibar görecek demektir. İşte rüyada topuklu ayakkabı görmek ile alakalı bilinmesi gereken her şey

Rüyada topuklu ayakkabı giymek

Rüyada topuklu ayakkabı hediye almak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin önemli ve büyük işlerin başına geçeceğine, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine tabir edilir.

Rüyada topuklu ayakkabılı kadın görmek, yüksek makamlara çıkmaya, devlet kurumlarındaki bir göreve getirilmeye, mesleğinde yükselmeye  ve zor günlerden sonra rahata ermeye işaret eder. Rüyada siyah topuklu ayakkabı kişinin hayatını dinen gözden geçirmesi gerekmektedir. Rüya sahibi işlediği günahların farkına varıp pişman olduğunu yalvararak belirtmelidir.

Rüyada Topuklu ayakkabı Görmek Rüyada Topuklu ayakkabı Görmek

Rüyada topuklu ayakkabı kuşağı görmek, rüyayı gören kimsenin çalıştığı kurum itibariyle bir çok kimseye yöneticilik yaparak emri altında insanları çalıştıracağına yorumlanır

Rüyada sarı topuklu ayakkabı giymek o kişinin neşesini, ağız tadını ve sağlığını kaybedeceği kadar kötü günler geçirecektir diye tabir edilir. Kişinin zor günler geçireceğine, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine alamet eder.

Rüyada kırmızı topuklu ayakkabı, rüyayı gören kişinin birden bire kocası veya karısı nedeniyle hayatını değiştirmek zorunda kalacağını anlatmaktadır. Fakat rüya sahibi bu değişiklikten sonra daha rahat bir hayata kavuşacak, maddi anlamda sıkıntı yaşamayacak ve asla yokluk içine girmeyecek demektir.

Rüyada yeşil topuklu ayakkabı giydiğini görmesi  güzel yaşamaya, malının, şansının artmasına ve rahat bir yaşam sürmeye yorulur. Rüya sahibinin maddi sıkıntıdan uzak bir hayat süreceğine rivayet edilir.

Rüyada topuklu ayakkabı yaptırmak, rüyayı gören kişinin elindeki kısıtlı imkanları kullanarak, azmetmesinin ve hırsla çalışmasının karşılığını alacağına ve geleceği noktaya hiç kimseden yardım almadan sadece kendi çabalarıyla ve inancı ile geleceğine işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada topuklu ayakkabı giymek ile ilgili aramalar

  • rüyada topuklu ayakkabı giymek diyadinnet
  • rüyada topuklu ayakkabı giymek imam nablusi
  • rüyada topuklu ayakkabı giymek ihya
  • rüyada topuklu ayakkabı ile koşmak
  • rüyada topuklu ayakkabı giyen birini görmek
  • rüyada topuklu ayakkabı giyen kadın görmek
  • rüyada topuklu ayakkabıyla yürüdüğünü görmek
  • rüyada pembe topuklu ayakkabı giymek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir