Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu ayakkabı giymek,  hayır ve berekete, güzel geçime ve dünya rahatlığına tabir edilir.Rahat bir ayakkabı giymek, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder. Yırtık ayakkabı tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır.  Kış mevsiminde görülürse, hayır ve bereket yaz mevsiminde ise, üzüntü, keder ve hüzündür. Diğer tâbirciler mest ve ayakkabının tâbirinde ihtilâf etmişlerdir. İbni Sirîn demiştir ki: Ayağında dar ayakkabı olduğunu gören kimse, üzüntü, keder ve kasavete düşer.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, korku, üzüntü, gam ve yasa düşmek, ya birinin hilesine tutulmak, ya tutuklanmaya, hapse girip mahkum olmak veya vefat etmek ile tabir olunur. Siyah topuklu ayakkabı çıkarmak ise korkudan kurtulma ve güvene kavuşmasıdır.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada beyaz topuklu ayakkabı giymek, zenginlik ve servet demektir.Yeni bir beyaz topuklu ayakkabı almak veya ayakkabısını kaybetmek, kötü günlerin belirtisidir. Rüyada beyaz topuklu ayakkabı giymek,, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder. Yırtık ayakkabı tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır. Bu rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı diktirmek, üzüntülere ve terk edilmeye; ayakkabı sıkması, çevrede bir cinayet işlenmesine; bir kadının ayakkabı çıkarması, ayrılığa; çocuk ayakkabı, işlerin kötüleşmesine işarettir. Siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı; Sarı ayakkabı hastalığı anlatır. Ayakkabıları çıkarmak çok yakında zorluklardan kurtulmayı anlatır.

 

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada topuklu ayakkabı giymek ile ilgili aramalar

  • rüyada topuklu ayakkabı giymek diyanet
  • rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek
  • rüyada topuklu ayakkabı ile yürümek
  • rüyada beyaz topuklu ayakkabı giymek
  • rüyada topuklu ayakkabı giymek diyadinnet
  • rüyada topuklu ayakkabı gormek
  • rüyada krem rengi topuklu ayakkabı giymek
  • rüyada topuklu ayakkabı çıkarmak

Yorumlar 2

  • Rüyamda ayakkabi alıyordum onden sipariş uzerine yaptirdim ancak almaya gittiğimde denediigimde cok yuksek topuklu yapıldığını farkettim.kadın ayakkabısı gibi oldu dar geldi ve almaktan vazgeçtim ve onu ayni ayakkabiciya 30 liraya sattim

  • Rüyamda yakın arkadaşlarımla yürürken bir erkek arkadaşım bana sıkı sıkı sarılmıştı sonra onlarla kendimi üniversitede buldum dersten sonra kütüphaneye gittik sonra onları kaybettim kütüphanenin her yanı pislik ve bok doluydu ben de o kütüphanenin içerisinde dolanıyordum ayağımda ten rengi ışıltılı ince topuklu çok güzel bi ayakkabı vardı zor yürünen bi ayakkabıydı ama ben çok rahat yürüyordum ama kaygan bir merdivenden inerken onu çıkardım sonra tekrar giyindim merdivenin sonundaki kızlar ayakkabıyı çıkardığım için bana gülüp geçtiler ama ben hiç onları takmadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir