Rüyada Tükürmek

Rüyada  tükürmek, bu rüya kurtuluş yolu aramaya, çare ve çözümlere yönelmeye, talih ve kısmete bolluk ve berekete ulaşmaya yorumlanır. Rüyasında balgam çıkardığını gören kimse, umutsuzluklara kapıldığı anda gelecek birbirinden güzel ve hayırlı haberle dünyası değişerek solan umutları yeniden yeşerir. Bu rüya yarım bırakılan hayallerin tekrar gün ışığına çıkmasına, yolunuza kaldığınız yerden devam etmeye, hayat enerjinizin eskisinden daha fazla olmasına ifade edilir.

Tükürmek ifadesi bazen de saklı kılınan sırların gün ışığına çıkmasına, omzunuzdaki yüklerden kurtulmaya, rahat nefes alarak harika olacak günler yaşamaya rivayet edilir. Balgam rüyası hakkında bir çok rüya alimimiz görülen rüyanın ilk bakışta kişi için olumsuz anlamlar içerdiğini ifade etseler de rüyanın kattığı anlamlarda bu çelişkinin yanlış olduğu gösterilmektedir.

Rüyada  tükürmek, saklı tutulan sırların gün ışığına çıkmasına, vicdan rahatlığına, omzunuzdaki yüklerden kurtularak rahatı bulmaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, bir çok anlamda kendilerini diğer insanlardan şanslı görüp yaşanan olaylara karşı tutucu gözlerle bakarlar. Tükürmek, ifadesi kimi zaman da hayırlı kısmete vakıf olmaya, evlilik anlamında yolunuzun açılmasına, iyi huylu kimselerle karşılaşmaya tabir edilir. Bu rüya hasta kimseler için şifaya, ticaretle uğraşan kimseler için zahmet çekmeden elde edilecek olan hayırlı kazanca sembol edilir.

Rüyada  Siyah Tükürmek

Rüyada  siyah tükürmek, bu rüya gören kimsenin işine son derece önem vererek yaptığı her işin arkasında durarak insanlara güven vereceğine yorumlanır. Rüyasında siyah balgam çıkarttığını gören kimse, içinde yaşattığı tüm kötülüklerden kurtularak manevi esenliğe ve rahatlığa ererek yoluna kaldığı yerden devam eder.

Rüyada  Sarı Tükürmek

Rüyada  sarı tükürmek, hayır ve güzellik bulmaya, içinizi saran sizi huzursuz kılan tüm kötülüklerden muaf olmaya, Allah’ın hayırlı kıldığı bir çok dileğe ulaşmaya işaret edilir. Bu rüya kişinin geçmişini geride bırakarak kendisine umut ışığı olacak kimselerle dostluk kuracağına, hayatına yeniden yön vererek kazanç ve kısmet kapılarını sonuna kadar açık kılacağına ifade edilir. Sarı balgam rüyası kimi zaman da ailevi sorunlara, üzücü haber almaya, dedikodu ve kötü söze işarettir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada tükürmek ile ilgili aramalar

  • rüyada yatağa tükürmek
  • rüyada gerçekten tükürmek
  • rüyada tükürürken gerçekten tükürmek
  • rüyada eşinin yüzüne tükürmek
  • rüyada birinin yüzüne tükürmek diyanet
  • rüyada lavaboya tükürmek
  • rüyada eline tükürmek
  • rüyada birinin tükürmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir