Rüyada Tuvaletini Yapmak

Rüyada tuvaletini yapmak, kişinin hayatında bir takım yanlışlar içinde olduğunu ve kısa sürede bu yanlıştan dönmesi gerektiğinin bir habercisidir. Rüyada tuvaletini yapmak bir nevi uğraşının onu kısa vade de rahatlatsa da bu işten kendini kurtarmalı ve bu işten gelen zarardan kendini temizlemelidir. Rüyada tuvaletini yapmak çok büyük bir hataya düşmek olmasa da kişi yada  etrafına sıçrama olasılığı olan bir kötülüğü simgeler. Rüyada tuvaletini yapmak kişinin bulunduğu ortama ve rüyanın detaylarına göre farklı şekillerde tabir edilmiştir.

Rüyada tuvaletini yapmak ve temizlemek

Rüyada tuvaletini yapmak ve temizlemek kişinin kötü bir alışkanlıktan kurtulması ve bundan arınması olarak yorumlanır. Kişi etrafını da etkileyebilecek bir kötülüğü ortadan kaldırır ve feraha ulaşır.

Rüyada küçük tuvaletini yapmak

Rüyada küçük tuvaletini yapmak etrafınıza zarar verebilecek işlere girebileceğiz ve bu işin sadece sizi değil etrafınızdaki kişileri de kirletebileceği anlamında yorumlanmıştır. Eğer küçük tuvaletinizi açık bir alanda yapıyorsanız toplum tarafından dışlanacağınızı ve ayıplanacağınızı haber verir. Eğer ki küçük tuvaletinizi ev yada kapalı bir alanda yapıyor iseniz bu işin en çok size zarar vereceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada başkasının tuvaletini yaptığını görmek

Rüyada başkasının tuvaletini yaptığını görmek size ve tanıdıklarınıza zararı dokunabilecek bir kişinin ifşa olması şeklinde yorumlanır. Bu durumda kişinin nerede ve ne şekilde tuvaletini yaptığı önem kazanır.

rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek

Rüyada büyük tuvaletini yaptığını gören kişi mesleki hayatında başarısızlığa uğrar, kendi işinin sahibi bir birey ise iflas bile söz konusu olabilir diğer türlü çalışan ise işten çıkarılma veya kıdem düşürülmesi gibi bir durum ile karşı karşıya kalma olasılığı var şeklinde tabir edilir.

Rüyada tuvaletini yaparken başkasının görmesi

Rüyada tuvaletini yaparken başkasının görmesi genel olarak eğer varsa bir gayri meşru işiniz su yüzüne çıkacak ve bunun karşılığında deşifre olacaksınız. Yaptığınız bir kötülük yada kirli bir iş insanlar tarafından öğrenilecek ve bu durumdan zarar göreceksiniz olarak yorumlanmıştır.

Rüyada tuvaletini yapamamak

Rüyada tuvaletini yapamamak kişinin zor zamanlar geçireceğini ve bu süreci atlatmak için kirli işlere girebileceği şeklinde tabir edilir. Bunu bir örnek ile açıklamak gerekirse kredi kartı borçlarını kapatmak için bir tefeciden borç almak ve bunu ödeyemediğiniz için başınızın bu kirli kişiler ile belaya girmesi olarak düşünülebilir.

Rüyada tuvaletini yapmak ile ilgili aramalar

  • Rüyada tuvaletini yapmak ve temizlemek
  • Rüyada küçük tuvaletini yapmak
  • Rüyada başkasının tuvaletini yaptığını görmek
  • Rüyada büyük tuvaletini yaptığını görmek
  • Rüyada tuvaletini yapmak diyanet
  • Rüyada tuvaletini yaparken başkasının görmesi
  • Rüyada tuvaletini yaparken birilerinin görmesi
  • Rüyada tuvaletini yapamamak

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir