Rüyada Vücudunda Yaralar Görmek

Rüyada vücudunda yaralar görmek, kişinin haksız yere suçlamalara maruz kalarak iş hayatında zor döneme girmesine yorumlanır. Rüyasında yara gören kimse, bulunduğu konumdan ayrılarak elindeki bir çok mal varlığını hiç uğruna kaybeder. Rüyada vücudunda yaralar görmek, aynı zaman da  Allah yolunda savaşan kimselere, dökülen kanlara, erişilen şehitlik makamına yorumlanır. Yaralı asker görmek, rüyası sorumluluklarının bilincinde olan ailesini her türlü kötülüklerden uzak kılan girdiği her işi başarıyla yerine getiren kimselere işaret edilir.

Rüyada Rüyada Vücudunda Yaralar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada vücudunda yaralar görmek, yaralı asker rüyası hayırlı olmadığı gibi kişinin ailesiyle ve iş hayatıyla ilgili yaşayacağı sorunlarına işaret eder. Rüyasında yaralı asker gören kimse, her türlü zorlukların içine düşerek maddi ve manevi anlamda çıkılmaz sıkıntılara girer. Rüyada vücudunda yaralar görmek, aynı zaman da ayrılığa, beklentilerin gerçekleşmemesine, hayal kırıklığına uğramaya, kaybedilen zamana delalet eder.

Rüyada Yaralı Birine Yardım Etmek

Rüyada yaralı birine yardım etmek, Allah rızası için uzatılan yardım elini boş çevirmemeye, kazancınızın belli kısmını hayır amaçlı kullanmaya, manevi güzelliğe ermeye işaret edilir. Kişinin rüyasında yaralı birine yardım ettiğini görmesi, rızk kapılarının  açık olup girdiği her işte başarılı olacağına işaret edilir.

Rüyada Yaralı Birini Taşımak

Rüyada yaralı birini  taşımak, rüya sahibi için hayırlı rüya olup vatanı, bayrağı için mücadele etmiş kimselere olan sevgiye, saygıya işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler Allah aşkına niyaz edip girdiği her işi hak eyleyen rahmani güzelliklere ermiş kimselerdir. Rüyada yaralı birini taşımak, rüyası aynı zaman da demokrasi peşinde olan, lider vasfı güden kimselere ifade edilir.

Rüyada Ağır Yaralı  Olmak

Rüyada ağır yaralı olmak, rüyayı gören kimsenin hayatın zorlukları karşısında zor duruma düşerek sorumluluk güttüğü yükleri karşısında zayıf duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyasında yaralı asker olan kimse, çevresindeki kötü niyetli kimselerin oyunları karşısında bitme noktasına gelerek hayata olan tutumu yok olan kimselerdir.

Rüyada Yaralı Birini Kurtarmak

Rüyada  yaralı birini kurtarmak, zorluklar sonucu hak edilen kazanca, maddi sıkıntılardan arınmaya, size sunulan hayatı güzellikleriyle yaşamaya yorumlanır. Kişinin rüyasında yaralı asker kurtardığını görmesi, müjdeli habere nail olup şansının ve kısmetinin her daim açık olacağına işaret edilir. Rüyada yaralı birini kurtarmak, aynı zaman da Allah rızası için uzatılan yardım elini boş çevirmemeye, size ihtiyacı olan kimselere kol kanat gelmeye, hak yolunda zafere ilerlemeye tabir edilir.

rüyada vücudunda yaralar görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada kabuk bağlamış yara görmek
  • rüyada vücudunda kabarcıklar görmek
  • rüyada sırtta yara görmek
  • rüyada kolda yara görmek
  • rüyada sağ bacakta yara görmek
  • rüyada iltihaplı yara görmek
  • rüyada karnında yara görmek
  • rüyada başkasında yara görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir