Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada yarasa görmek, kötü niyetli, fitne, fesat, insanların kötülüğü için uğraşan, bencil, hayata sadece çıkarları için göz yuman kimselere yorumlanır. Rüyasında yarasa gören kimseler, düşmanlarının beklenmedik saldırılarına maruz kalarak rızklarını hiç uğruna kaybederler. Rüyada yarasa görmek, aynı zaman da size karşı yakınlık göstererek sizin en zayıf noktanızı arayan, pusu kurarak size içten zarar vermeye çalışan yakın dostlarınıza işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler, yakınlık duygusu güttüğü insanlara karşı son derece açık ve uyanık olup  gelebilecek saldırılara karşı önlem almalıdırlar.

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yarasa görmek, yarasa rüyası kişiye kötülük yapmak isteyen art niyetli düşmanlarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimselerin hayatı alt üst olup elde ettiği rızkları bıçak gibi kesilir. Rüyada görülen yarasa sembolü, şeytanın buyruklarına boyun eğerek onun çizdiği yoldan giden, hayatını kötülüğe adamış, insanlara zarar vermekten haz alan kimselere tabir edilir. Rüyada yarasa görmek, başka bir değişle de ilimden ihsandan uzak kalmaya, ahiret inancını yok sayarak hayatın sadece maddi kazançlardan ibaret olduğunu ön görmeye ifade edilir.

Rüyada Yarasa Yavrusu Görmek

Rüyada yarasa yavrusu görmek, rüyada görülen yarasa yavrusu kişinin sağlayacağı başarılarına, azimli duruşu sayesinde zor olan bir çok işin üstesinden kolayca geleceğine yorumlanır. Rüyasında yarasa yavrusu gören kimse,eli açık, cömert kar insanlardan maddi ve manevi anlamda yardım görerek ticari hayatına kaldığı yerden güven ve huzur içinde devam eder.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek

Rüyada yarasa sürüsü görmek, kişinin hayatının karmaşa içinde olup kafasının karışmasına sebep verecek olayların içine düşeceğine yorumlanır. Rüyasında yarasa sürüsü gören kime, aldığı teklifler karşısında şaşkınlığa uğrayıp sevinçle, şaşkınlığı bir arada yaşar. Bu rüya aynı zaman da ticari anlamda hayatınıza kattığınız rakiplerinize, kazançlı yatırımlarına ifade edilir.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Rüyada yarasa öldürmek, rüyayı gören kimsenin aile bağlarının güçlülüğüne, birbirlerini maddi ve manevi yönden her anlamda desteklemelerine, kazançlarını ortak noktada birleştirmelerine yorumlanır. Rüyasında yarasa öldürdüğünü gören kimse sevdikleri insanların desteği sayesinde rakiplerine karşı üstünlük elde etmiş ticari anlamda büyük başarıların öncüsü haline gelmiştir.

Rüyada Yarasadan Kaçmak

Rüyada yarasadan kaçmak, bu rüya kişinin düşmanları karşısında pasif duruma düşerek yenilgiye   uğramasına,eğitimsizliği ve bilgisizliği yüzünden kolay lokma haline gelmesine yorumlanır. Kişinin rüyasında yarasadan kaçtığını görmesi, girdiği işten sorgusuz sualsiz ayrılarak kendi kabuğuna çekilmesine işaret edilir.

Rüyada Yarasa Isırması Görmek

Rüyada yarasa ısırması görmek, rüya sahibinin hayatını geliştirmek ve bilgi sahibi olabilmek için eğitim amaçlı seyahate çıkarak uzun süre ailesinden ve sevdikleri kimselerden ayrı kalacağına yorumlanır. Rüyasında yarasa ısırması gören kimse, ummadığı anda düşmanlarının saldırısına maruz kalarak yenik duruma düşecek elde ettiği kazançlarını da bu uğurda kaybedecektir.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Rüyada yarasa saldırısına uğramak, rüya sahibinin ticari anlamda hayatta kalabilmek için verdiği mücadelesine yorumlanır. Rüyasında yarasa saldırısına uğradığını gören kimse, beklentilerine ulaşmak için her türlü zorluk karşısında yıkılmayarak düşmanlarına karşı üstünlüğünü dile getirmiştir. Bu rüya aynı zaman da mağlup olmaya, tuzağa düşmeye, haksız yere yapılan kazançlara tabir edilir.

Rüyada Yarasa Görmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada yarasa görmek, dinden uzaklaşmaya, harama el uzatmaya, hayatın zorluklarını görmezden gelerek insanların elde ettiği rızkları doğrultusunda hayatlarını sürdürmeye yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada yarasa görmek, güvenilmeyecek kötü niyetli dostlara, çevrenizdeki insanların saldırısı karşısında dikkatli omaya, kurulan puslu tuzaklara yorumlanır. Kişinin rüyasında yarasa görmesi, her türlü kötülüğün ve fesatlığın içine düşüp hayatının altüst olmasına ifade edilir.

 

Yorumlar 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir