Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, sevdiğiniz kişilerle yeteri kadar ilgilenmediğinizi ve onları ihmal ettiğinizi gösterir. Rüyada kedi yavrusu görmek, birini koruma, birine destek verme ya da yardım etme gibi konuları içermektedir. Bir başka rüya tabirine göre sevdiğiniz birinin yardıma ihtiyacı olduğunu ve sizden yardım beklediğini göstermektedir.

Rüyada yavru kedi görmek, az miktarda para kaybı yaşayacağınızı da işaret edebilir. Rüyada gördüğünüz yavru kediden korkuyorsanız, işinizle ilgili sıkıntılardan dolayı endişeleriniz olduğunu gösterir. Eğer rüyada gördüğünüz yavru kedi dişiyse, bir kadının sizi ciddi anlamda üzeceğine delalettir. Rüyada yavru kedinin ısırması, bir sıkıntı yaşayacağınızı ve bu sıkıntıya yakınlarınızdan birinin sebep olacağını işaret eder. Bazı tabirlere göre bu durum hırslı bir kadınla tanışacağınızı gösterir.Rüyada görülen yavru kedinin her renginin bir anlamı vardır. Örneğin; siyah kedi yavrusu, beyaz kedi yavrusu, sarı kedi yavrusu gibi değişik renkteki yavru kedilerin her birinin değişik tabirleri vardır.Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, sizi seven veya size değer veren birisini üzmeniz anlamına gelir ve bu kişiye karşı günah işlediğinizi ifade eder.Rüyada sarı kedi yavrusu görmek, genellikle kötü bir kadın olarak yorumlanır. Rüyada görülen sarı kedi yavrusu, güçlü olduğunuzu, gücünüzü bağımsız ruh halinizden aldığınızı ve yaratıcı bir insan olduğunuzu simgeler.Rüyada siyah beyaz yavru kedi görmek, yakın bir zaman içerisinde bazı tehlikelerle karşılaşacağınızı ve bunu hissettiğinizi gösterir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kedi veya kedi yavrusu görmek, hizmetçiye ve size ihanet edecek olan nankör kişilere yorumlanır.

 

Rüyada kedi yavrusunun ısırması, kısa süreli bir hastalık yaşayacağınıza ve kısa süreli üzüntüler yaşayacağınıza yorumlanır. Rüyada kedi yavrusu öldürmek, bir hırsız yakalayacağınıza işarettir ve bazı tabirlere göre bu hırsızın ev içerisindeki bir yakınınız olacağını ifade eder.Rüyada Kedi Yavrusu Sevmek    Bazı yorumcular demişler ki; Rüyada kedi yavrusu sevmek, küçük ve yeni az kazanç ve küçük hayırlarda bulunmak, tasa ve kederden sonra rahatlığa delalet eder.Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek    Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, ticaret malına, iyi ve faydalı kazançlı işlere, kısmet ve nasibin çoğalmasına delalet eder.Rüyada Sarı Kedi Yavrusu Görmek    Bir rivayete göre, Rüyada sarı kedi gören kimse hastalanır. Rüyada sarı kedi görmek, çocuk veya eşin hastalanması olarak yorumlanır.Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek    Rüyada siyah kedi yavrusu görmek, endişe hüzün ve kederdir. Bazı tabircilere göre siyah yavru kedi görmek iki şekilde yorumlanır; 1 Maddi Zarar, 2 Selamete çıkmak.Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu gören kimse, hakkında Nablusi demiştir ki; hayırlı evlat, zafere ulaşma, kötü kimselerden gene kötü kimselere sığınma. Rüyada Kedi Yavrusu Öldürmek    Rüyada kedi yavrusu öldürülmesi görmek, kendinden hiç bir fayda görülmeyen işe yaramayan bir adamla bir araya gelmeye tabir olunur.

Rüyada Kedi Yavrusu Yıkamak

Rüyada kedi yavrusu yıkamak hakkında tabirciler şöyle demişlerdir. Kardeşler arası iyi diyaloğa, manevi kuvvet, baba tarafından gelen zenginlik demektir.Rüyada Kedi Yavrusu Emzirmek    Rüyada kedi yavrusu emzirmekle ilgili rüya hocaları şöyle demiştir. Kedi yavrusu beslemek yetime yardım, hayır etmek ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavrusu Kurtarmak

Rüyada kedi yavrusu kurtarmak hoşa gitmeyecek tiksindirici iş yapmaya, büyük bir sıkıntı ve kedere girmeye delalet eder.Rüyada Kedi Yavrusu Isırması    Rüyada kedi yavrusu ısırması görmek, zoraki yola çıkmak, yöneticilerin zulmü karşısında haksızlığa uğramaktır.Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Kedi Yavrusu Ağlaması

  Rüyada kedi yavrusu ağlamasını görmek, hoşa gitmeyecek tiksindirici iş yapmaya, büyük bir sıkıntı ve kedere girmeye delalet eder. Rüyada ağlayan yavru kedi görmek sıkıntı ve beladır.

Rüyada Yaralanmış Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada yaralanmış kedi yavrusu görmek, yapacağı seyahat esnasında zahmet çeker, eğer hasta ise, hastalığının uzaması muhtemeldir.Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavrusu Görmek    Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek, büyük sevinç ve sürpriz bir gelişmenin habercisidir. Rüyada yeni doğan kedi yavrusu gören kimse, evli ise çocuğu olur, bekar ise yakın zamanda evlilik kararı alır.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

Rüyada beyaz yavru kedi görmek, kısmet ve iyi bir şans alametidir. Rüyada yavru beyaz kedi görmek, evinin rızkının ve bereketinin artmasına delalet eder.

Rüyada Yeni Doğmuş Kedi Yavruları Görmek

Rüyada yeni doğmuş kedi yavruları görmek, iki şekilde tasvir edilir. Rüyayı gören ehil ise, ilim öğrenmek ve hayırlı bir amel işlemek ile yorumlanır. Rüyada yeni doğmuş kedinin yavrularını gören kimse, istediğini elde eder, çevresi genişler, rızkı artar.

Rüyada Küçük Kedi Görmek

Rüyada küçük kedi görmek, rüyayı görenin hane halkının hallerinin güzelliğine delalet eder. Rüyada küçük kedi gören kimse hakkında, şöyle söylenmiştir. Hayırlı ve kazançlı işleri olur.

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Rüyada yavru kedi beslemek, az ama faydalı ve kazançlı işler yapmaya delalet eder. Rüyada yavru kedi besleyen kimse, yaptığı veya yapmaya karar verdiği işlerde muvaffak olur ve zarar etmez.

Rüyada Gri Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada gri kedi yavrusu görmek, üç türlü tabir edilir, şansı açılır, fakirlik ve ihtiyaçtan kurtulur. Rüyada gri kedi yavrusu gören kimse hakkında, bir rivayete göre iki yüzlülükle mal sahibi olacağı söylenmiştir.

Rüyada Yavru Kediyi Tekmelemek

Rüyada yavru kediyi tekmelemek, sağlıklı ve fakat dini bilgisinin az olmasına delalettir. Rüyada yavru kediyi tekmeleyen kimse, tanıdığı bir kişinin hasta olmasına veya rüyayı görenin hastalanmasına işaret eder.

Rüyada Eve Yavru Kedi Girmesi

Rüyada eve yavru kedi girmesi, Zengin, etkili, saygın bir evlada delalet eder. Rüyada eve yavru kedi girdiğini görmek, kendisini sağlıklı ve iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalet eder.Rüyada Yavru Kediyle Oynamak    Rüyada yavru kediyle oynamak, boşa zaman kaybetmek, zamanının kıymetini bilmemek ile yorumlanır. Rüyada yavru kediyle oynayan kimsenin, kalbi ve hatırı kırılır.Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Yavru Kedi Oynatmak

Rüyada yavru kedi oynatmak, akrabası yüzünden gama, kedere ve hüzne düşmeye delalet eder. Rüyada yavru kedi oynatan kimse, günah işlemeye ve yalan söylemeye işarettir.

Rüyada Yavru Kedi Seven Birini Görmek

Rüyada yavru kedi seven birini görmek, faydalı ve güzel işler yaparak kazanç sağlamaya işaret eder. Rüyada yavru kediyi seven birini görmek, emrinde çalışan işçilere, hizmetçi veya yardımcılar ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Yavrulaması

Rüyada kedi yavrulaması görmek, şerefli, cömert, hayırlı, faydalı ve kazançlı işler yapmaya, muhterem bir kimseyle dost olmaya delalet eder. Rüyada kedi yavrulaması gören kimse, ahlakı güzel, helal süt emmiş bir kadına delalet eder.Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada Kedi Yavrusu Sesi Duymak

Rüyada kedi yavrusu sesi duymak, çok mal, para ve nimete, refah ve rahata delalet eder. Rüyada kedi yavrusu sesi duyan kimse, yüce makama, kadir ve kıymet bilen kadına işarettir.

Rüyada Kedi Yavrusuna Çarpmak

Rüyada kedi yavrusuna çarpmak, günah sahibi kimse için tövbe etmeye delalettir. Rüyada kedi yavrusuna çarpan kimse, hapiste olan için kurtuluşuna veya gurbette olan kişinin evine dönmesine yorumlanır.

Rüyada Yeni Doğmuş Yavru Kedi Görmek

Rüyada yeni doğmuş yavru kedi görmek, Dünya ve Ahirette hayırlı, bereketli ve karlı işler ile tabir olunur. Rüyada yeni doğmuş yavru kedi gören kimse, bilmediği bir şeyi öğrenir veya şaşıracağı bir haber alır.

Rüyada Yavru Kedi Tırmalaması

Rüyada yavru kedi tırmalaması görmek, bir kadından eziyet görür veya gam ve keder çeker. Rüyada yavru kedi tırmalaması gören kimse, birbirlerine kötü söz söyleyen kalp kıran kimseye delalet eder.

Rüyada yavru kedi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek
  • rüyada bir sürü kedi görmek
  • rüyada beyaz kedi yavrusu görmek
  • rüyada yavru kedi beslemek
  • rüyada yavru kedi kurtarmak
  • rüyada yeni doğmuş kedi görmek
  • rüyada gri kedi yavrusu görmek
  • rüyada kedi yavrusu görmek diyadinnet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir