Rüyada Yeşil İncir Görmek

Rüyada yeşil  incir görmek, kişinin aklının karışmasına sebep olan iklimlerin ortasında kalıp kafasının alt üst olacağına yorumlanır. Rüyasında yeşil incir gören kimseler uzun süreli başarısızlıkların içine düşüp hayatını mutsuz kılacak kötülüklere maruz kalır. Rüyada yeşil incir görmek, aynı zaman da iş hayatında mutsuz olmaya, hane için de tartışmaların içinde kalmaya, hayattan soğumaya tabir edilir. Rüyada görülen yeşil incir rüyası bazen de alınan kötü haberlere, hastalıklara, size sunulan rızkların kıymetini bilememeye tabir edilir.

Rüyada Yeşil İncir Görmek Ne Demek?

Rüyada yeşil incir görmek, rüyada görülen yeşil incir sembolü bir çok anlamda olumsuz olarak ele alınmış kişinin rızkının kesilmesi olarak ifade edilmiştir. Rüyasında yeşil incir gören kimse, kendisini ve ailesini huzursuz edecek bir takım işlere bulaşmış başını dertlerin ve belaların içine sokmuştur. Rüyada yeşil incir görmek, aynı zaman da hastalıklara, ayrılıklara, kötü niyetli eşe sahip olmaya ifade edilir.

Rüyada Yeşil İncir  Yediğini Görmek

Rüyada yeşil incir yediğini görmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatı ve özel hayatı ile ilgili yaşadığı sorunları karşısında pasif kalmış her türlü sıkıntıları içine atmıştır. Kişinin rüyasında yeşil incir yediğini görmesi, helal rızkına haram katarak doğru yolda çıkacağına, kötülüklerin kurbanı olup hayatını ona göre şekillendireceğine tabir edilir.

Rüyada Yeşil İncir Isırması

Rüyada yeşil incir ısırması, kişinin güven duygusu beslediği insanlardan beklemediği tepkiler görerek maddi ve manevi anlamda zora düşeceğine, yakınlarının ihanetine maruz kalıp insanlar karşısında başını yere eğeceğine yorumlanır. Kişinin rüyada yeşil incir  ısırdığını görmesi, ailesinde hasta bir yakınının ölümüne şahit olacağına işaret edilir.

Rüyada Yeşil İncir Toplamak

Rüyada yeşil incir toplamak, düşmanlarınıza karşı galip gelmeye, üstünlük sağmaya, size sunulan rızkları helaliyle kazanmaya yorumlanır. Rüyasında yeşil incir toplamak kimse, ailesiyle iç içe olmuş dedikoducu fitne fesat kişilerin amaçlarına ulaşmamaları için her türlü zorlukları hedef almış irade sahibi kimselerdir.

Rüyada  Dalında Yeşil İncir Görmek

Rüyada  dalında yeşil incir görmek , bu rüya anlam itibariyle olumsuzluğa ve kişi için kısmet kapılarının kapanmasına işaret olup kişinin rızkının bıçak gibi kesilmesine yorumlanır. Rüyasında dalında yeşil incir görmek, büyük hastalıklara maruz kalmış elindeki tüm kazançları bu uğurda kaybetmiş pasif kimselerdir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada yeşil incir görmek, hastalığa, kaybedilen rızklara, kurulan kötü dostluklara, sizi bekleyen kötü haberlere yorumlanır.

İhya Yorumurüyada yeşil incir görmek, kişi ya da kişiler için var olan hastalıkların artmasına, sizi ve bekleyen sıkıntılı hayata, aile içi ayrılıklara, rızkın bıçak gibi kesilmesine yorumlanır.

rüyada yeşil incir görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada incir yemek neye işarettir
  • rüyada birine incir vermek
  • rüyada dalından incir yemek
  • rüyada incir yemek neye çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir