Rüyada yeşil karpuz görmek

Rüyada yeşil  karpuz görmek değişik şekilde yorumları vardır. Ünlü (meşkur) rüya tabir ve yorumcularının karpuz görmekle ilgili tabir ve yorumları şöyledir. Kirmani’nin yorumu: Bir kimsenin rüyada karpuz görmesi ve yemesi, hastalığa işarettir.

Rüyada yeşil  karpuz görmek ne anlama gelir ?

Rüyayı görem kişi hastalanır veya ailesinden biri hastalanır şeklinde yorumlanır.Yine Kirmani’nin yorumuna göre; rüyada karpuz görmek, karpuzu koparmak, toplamak ve yemek, hastalığa yani, rüya sahibinin hasta olacağına işaretle yorumlanır demiştir.

Ebu Said’il Vaiz’in yorumunda : Rüyada karpuz gören kişi, sık sık üzüntüye düşer, üzülür ve kederlenir şeklinde yorumlamıştır.Uykuda görülen karpuz rüyası, üzüntülü gam ve kederli, hastalık çeken bir kimseye işaretle yorumlanır demiştir.

Rüyada Karpuz Bulduğunu Görmek

Rüyasında bir karpuz bulduğunu ve onu yediğini gören kimse, çaresi olmayan bir derde düşer şeklinde yorumlamıştır Ebu Said.İbn-i Sirin’in yorumu:Bir kimsenin rüyada elini semaya (gö­ğe) doğru uzatıp bir karpuz aldığını görmesi, mal ve nimete ermesine, zenginliğe kavuşmasına işaretle yorumlamıştır.

Rüyada Olgunlaşmış  Karpuz Görmek

Bir kimsenin rüyada tam anlamıyla yetişmiş ve olgunlaşmış bir karpuz görmesi, vücudunun sağlık ve sıhhatte olduğuna işarettir demiştir. Bu da İbn-i Şirin hazretlerinin yorumudur.Rüyada karpuz görmek hastanın iyileşmesine işaret olarak yorumlanır. Karpuz bulup yemek, dermanı bulunmayan bir hastalığa tutulmaya, karpuz satmak veya vermek, hastalıktan kurtulmaya­ işaret olarak yorumlanır.

Karpuz rüyası, üzüntü, keder, gam ve hastalık çeken ve çok mahkumiyeti olan bir kimseye işarettir.Rüyada karpuz gören kimseye, çaresi ve âkıbeti bilinmeyen bir gam isabet eder.Hapiste olan bir kimsenin rüyada karpuz yediğini görmesi, hapisten çıkacağına işaret eder.

Rüyada Karpuz Tarlası Görmek

Rüyada karpuz tarlası görmek, evhamlı, hastalıklı ve düşünce özürlü insanlara işaret eder.Rüyada elini semaya uzatıp bir karpuz aldığını görmek, mülke ve nîmete mâlik olmaya işaret eder.

Rüyada Büyük Karpuz Görmek

Rüyada tamamen yetişmiş ve kemale ermiş karpuz görmek, vücudun sıhhatine ve hapisten çıkmaya işaret eder.Rüyada olgunlaşmamış karpuz görmek, üzüntü, keder ve hastalığa işaret eder.Bazen de karpuz görmek, işsizliğe işaret eder.

Rüyada Tarlada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek bazı durumlarda ise  hastalığa işaret eder.Bir kimsenin rüyada evinden karpuzları attığını görmesi, attığı karpuzların sayısınca ev halkından vefat edebilecek kimselere işaret eder.Rüyada karpuz ve kavun satıcısı görmek, eczaneciye, baharatçıya ve ilaç satıcısına delalet eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada yeşil karpuz  görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada karpuz tarlası görmek ihya
  • rüyada yeşil karpuz görmek
  • rüyada yeşil karpuz kesmek
  • rüyada mevsimsiz karpuz görmek
  • rüyada karpuz görmek diyadinnet
  • rüyada karpuz görmek imam nablusi
  • rüyada karpuz görmek ihya
  • rüyada karpuz taşımak
  • rüyada büyük karpuz görmek diyanet
  • rüyada karpuz kesmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir