Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek

Rüyada yeşil kurbağa görmek,  din düşmanlığına işaret ettiği gibi size karşı kötü duygular besleyen gizli düşmanınıza da işaret eder. Yeşil yılanın size yaklaştığını görmeniz, düşmanlarınızın size barışmak için atılımlarda bulunacağına tabir edilir. Rüyada görülen yeşil kurbağa sembolü, mertebeye yükselmeye, hayırlı kazanç ve kısmete, ulaşmaya, geçmişte yapılan kötülüklerden yana tövbe etmeye tabir edilir. Yeşil kurbağa rüyasını ünlü rüya alimlerimiz bir kaç başlıkla dile getirmişlerdir. Bunlar; gizli düşman, saltanat, selamet, hayırlı kazanç, hanım, ülke, devlet, geçinme şeklindedirler.

Rüyada yeşil kurbağalarla dolu yer görmek, görülen yerde oluşacak olumlu değişikliklere, o yerin kat ve kat büyüyerek zenginleşeceğine ifade edilir. Yeşil kurbağa rüyası olumsuz olarak bakıldığında ise insanların arasında nifak tohumları sokmaya çalışan, insanları dini konularda yanlış yönlendirerek insanların dini duygularını hiçe sayan kimselere tabir edilir. Yeşil kurbağa hastalığa, sağlık sorunlarıyla boğuşmaya, hayatın günden güne daha da zor hal almasına, beklentilerinizi karşılayamaz duruma gelmeye sembol edilir.

Rüyada Yeşil Kurbağa Görmek Diyanet?

Rüyada yeşil kurbağa görmek, yeşil kurbağa rüyası  kişiyi hayırlı yolundan çıkarmaya, onu kötülüğe sürüklemeye çalışan sinsi düşmanlarına işaret eder. Rüyada yeşil kurbağa gören kimse, kötü niyetli kimselere karşı dik duruşu ve kudreti ile kişilerin yaptıkları kötülükleri pasif kılarak bu tarz niyeti olan kimseleri çevresinden uzak eylemiştir.

Rüyada Yeşil Kurbağa Yavrusu Görmek

Rüyada yeşil kurbağa yavrusu görmek, kurbağa yavrusu rüyası masumiyeti ve refahı işaret eder. Bu rüyayı gören kişiler temiz kalpli olup değerlerinden ve inançlarından ödün vermezler. Rüyada yeşil kurbağa yavrusu görmek, bazen de alınacak bebek müjdesine, duaların kabul görülmesine, küslüklerin ve kırgınlıkların son bulmasına tabir edilir.

Rüyada Yeşil Kurbağa Sokması Görmek

Rüyada yeşil kurbağa sokması görmek, kişinin samimiyetine güvendiği kimselerden beklenmedik kötülükler görerek yaşadığı olayalar karşısında hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada yeşil kurbağa sokması görmek, bazen de mal kaybı yaşamaya, ortaklık ilişkilerinizin bozulmasına, hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Yeşil Kurbağa Öldürmek

Rüyada yeşil kurbağa öldürmek, sevmediğiniz kimseleri hayatınızdan çıkarmaya, kendinize mutlu hissedeceğiniz kimseleri hayatınızda kılacağınıza yorumlanır. Rüyada yeşil kurbağa öldürdüğünü gören kimse, din tacirlerine savaş açarak İslami malzeme olarak kullanan kimseleri toplumdan uzak kılmaya çalışırlar.

Rüyada Yeşil Kurbağa Tutmak

Rüyada yeşil kurbağa tutmak, bu rüya genelde sevdiğiniz kimselerden beklenmedik davranışlar görmeye, kişinin arkanızdan üzücü sözler sarf ederek sizi mutsuz edeceğine yorumlanır. Rüyada yeşil kurbağa tutmak, bazen de rakiplerinizi geride bırakmaya, her türlü zaferi başta kılmaya, hayatın sizden yana arzu ettiğiniz şekilde akıp gitmesine vasıl olmaya tabir edilir.

Rüyada Mavi Kurbağa Görmek

Rüyada mavi kurbağa görmek, hayırlı haber, müjde, sevinç şeklinde yorumlanır. Rüyasında yatağında mavi kurbağa gören kimse, hedeflerine er geç ulaşarak amacını gerçekleştirmiş olur. Rüyada mavi kurbağa öldürmek, maddi anlamda rahatlamaya, elinizin gevşemesine, omzunuza binen yüklerin biraz olsa hafiflemesine tabir edilir.

Rüyada kurbağa Görmek

Rüyada kurbağa görmek, rüyada görülen kurbağa sembolü, güçlü düşmana, olabilecek kötülüklere karşı hazırlık içinde olmaya, bazen de mesleki yaşamınızda başarısızlığa uğramaya, istenilen yaşamı geride bırakmaya tabir edilir. kurbağa rüyaları şeytan aracılığıyla ifşa edildiği için bu tarz rüyaları asılsız şeytani rüyalar olarak bilerek cenabı hakka sığınmak en doğru kurtuluş biçimi olacaktır. Rüyada görülen kurbağa sembolü, düşmana, kadına, saltanata, esenlik içinde yaşamaya, çocuğa, gören kişinin geçimine işaret eder.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

Rüyada yeşil kurbağa görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada yeşil kurbağa yavrusu görmek
  • rüyada kurbağa görmek islami
  • rüyada suda kurbağa görmek
  • rüyada evde kurbağa görmek
  • rüyada kurbağa topluluğu görmek
  • rüyada eve kurbağa girdiğini görmek
  • rüyada kurbağanın üstüne zıpladığını görmek
  • rüyada tuvalette kurbağa görmek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir