Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Rüyada  yeşil mercimek görmek  , rüyada  görülen yeşil mercimek sembolü oldukça hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup sağlık, sıhhat huzur ve anlamı taşır. Yeşil rüyalarında öncelik olarak gösterilen huzur sembolü, bu rüyaya en güzel örnektir. Rüyada  olgunlaşmış yeşil mercimek görmek  , sizden bir çok konuda üstün tecrübeleri ile size hayatın her alanında kolaylık sağlayacak başarılı kimselere tabir edilir.

Rüyada  görülen yeşil mercimek sembolü, olumsuz olarak bakıldığında ise sevdiğiniz kimselerden fenalık görmeye, ikiz yüzlü kimselerle karşılaşarak asılsız suçlamalara maruz kalınmaya sembol edilir.

Yeşil mercimek ifadesi bekar kimseler için hayırlı kısmet şeklinde ifade edilirken, evli kimseler içinse hanede sevincin ve mutluluğun artacağına, hayırlı nasip ve murada ermeye, kişinin Allah’tan dilediği dualarının karşılığına ereceğine sembol edilir. Rüyada  mercimek görmek  , alınacak mutlu edici habere, yüzünüzün gülmesine, hayırlı nasip ve kazanç kapısına ulaşmaya tabir edilir. Rüyada  yeşil mercimek satın aldığını görmek  , emanet edilen bir mal ya da eşyaya gereken önemi vermemeye, kişinin sevdiği yakınlarına karşı sorumsuz ve vurdum duymaz tavır almasına ifade edilir.

Rüyada  Yeşil Mercimek Görmek   Ne Demek?

Rüyada  yeşil mercimek görmek  , hayatınızı olumsuz yönde saran bir çok konuda problemleri zorluk çekmeden çözeceğinize, zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşarak bulunduğunuz çevreden uzaklaşacağınıza yorumlanır. Rüyada  görülen yeşil mercimek sembolü, sevdiğiniz kimselerle buluşmaya, hoş muhabbet içinde olmaya, aile bağlarını eskiye yönelik daha sağlam ve güçlü hale getirmeye ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da büyük kazanca, yatırım sağlayan işlere, gelecek kaygısı gütmeden hayatı daha sakin ve başarılı yaşamaya tabir edilir.

Rüyada  Yeşil Mercimek Toplamak

Rüyada  yeşil mercimek toplamak, rüyasında yeşil mercimek topladığını gören kimse, aklı ve zekası sayesinde kısa zaman da zenginliğe ve hayırlı çokça kazanca ulaşarak kendisini bir çok konuda rahat hisseder. Rüyada  yeşil mercimek toplamak, bazen de hastalıklardan ve geçim sıkıntısından kurtulmaya, hayatınızı daha güzel boyutlarda sürdürmeye, elinize geçen her türlü fırsatı başarıya dönüştürmeye sembol edilir.

Rüyada  Yeşil Mercimek Yemek

Rüyada  yeşil mercimek yemek, şifa olarak bilinen bu rüya gören kimsenin hasta olması halinde sağlığına kavuşma konusunda zorluk çekmeyerek amacına ulaşacağına yorumlanır. Rüyada  yeşil mercimeku kabuğu ile yemek, bir takım yanlışlara giderek, ticari işlerde ortaklarınızla aranızın açılmasına sebebiyet verecek etkenlere sürükleneceğinizi yorumlanmaktadır.

Rüyada  Yeşil Mercimek Satın Almak

Rüyada  yeşil mercimek satın almak, bu rüya mercimek rüyalarının aksine pekte hayırlı olmamakla birlikte kişinin elinden çıkacak mala ve geçireceği rahatsızlığa işaret eder. Rüyasında yeşil mercimek satın aldığını gören kimseler, basit hatalar yüzünden sosyal yaşam tarzlarını hiçe sürükleyerek insanların gözünde değersiz hal alırlar. Bu rüya verilen sözü yerine getirmemeye, hayatı çıkar amaçlı yaşayarak insanların kazançlarına göz dikmeye sembol edilir.

Rüyada  Mercimek Görmek 

Rüyada  mercimek görmek  , rüyasında mercimek gören kimse, başarısını şansa bırakmayarak azmi ve kararlılığı sayesinde amacına ulaşma şerefine nail olur. Mercimek rüyası, bekar kimseler için hayırlı kısmete, gönül ilişkisine, birlikteliğe, delalet ederken, evli kimseler içinse bebek müjdesine, hanede sevincin ve mutluluğun kat ve kat artmasına ifade edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

Rüyada yeşil mercimek ile ilgili aramalar

  • rüyada yeşil mercimek yıkamak
  • rüyada yeşil mercimek görmek ihya
  • rüyada yeşil mercimek tarlası görmek
  • rüyada yeşil mercimek ayıklamak
  • rüyada yeşil mercimek vermek
  • rüyada yeşil mercimek pilavı görmek
  • rüyada haşlanmış yeşil mercimek görmek
  • rüyada yeşil mercimek temizlemek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir