Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan GörmekSoğuk ve ürkütücü bir hayvan olan yılan pek sevilen bir hayvan olmamasına rağmen rüyalarda sık görülen bir varlıktır. Yılan görülen birçok rüya pek de hayra yorulmasa da nadir durumlarda iyi olarak da değerlendirilir.Rüyada iri ve uzun bir yılan görmek korkuya, kadından ve evlattan gelecek kötülüğe , hayırsız bir komşuya yorumlanırken, iri ve uzun bir yılana sahip olduğunu görmek büyük bir saltanata hakim olmak olarak açıklanır Rüyada yılan görmek, düşman, devlet, kadın, çocuk veya mal sahibi bir düşman olarak ta değerlendirilir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada kendini yılan sokarken görmek tarafına yapılacak bir hileyi yada hileci bir düşmanı ifade eder. Rüyada yılan tuttuğunu görmek bir düşman tarafından getirilen mala işaret eder. Yılanı öldürdüğünü görmek kişi için düşmanına karşı bir zafer elde edeceği anlamına gelir. Yılan tarafından ısırıldığını görmek ise rüyada düşmandan alınan bir darbe olarak değerlendirilir. Rüyada Yılan yakarken kendini gören kişi düşmanına karşı yıkımlı bir zafer elde eder. Yılanın uçtuğunu görmek ise düşmanlarının kendinden uzaklaştığı anlamında değerlendirilir. Yine küçük yılan çocuk anlamına gelirken küçük yılan öldürmek ise küçük bir çocuğun vefatı olarak yorumlanmaktadır. Belirli bir mekanda yıllanların dolaştığını görmek orada gerçekleşecek bir kavga yada savaşa delalet eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yılan avlamak düşmanına hille yaparak ondan bir şey elde eder. Rüyada siyah yılan görmek ise her türlü kötülüğe vakıf bir büyük düşman olarak nitelendirilir. Beyaz yılan ise tam aksine küçük ve zayıf bir düşmandır.

Yılan tarafından sokulan bir kimse, bir musibete düşer ve halas olmadan ümit kesilir. Kendi yatağında bir yılan öldürdüğünü görmek eşinin vafat etmesi anlamında yorumlanır. İkiye bölünmüş olan yılanın parçalarını eline aldığını görmek , düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder. Rüyada yılanın erini çiğ olarak yediğini görmek, düşmanına zafer elde eder ve düşmanının malına sahip olur ve bu sebeple sevince erişir. Yılanın etini pişirerek yediğini görmek, düşmanına karşı galip gelmek ve cihat yüzünden helal mala nail olur. Yılanın, kendisini zehirleyerek vücudunun şiştiğini gören kimsenin bir düşmanından gelecek zarara işaret eder.Yılanın zehir’i kendisine tesir edip et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görse, o kimse düşmanı ile harbeder ve mağlup olur. Ailesi ve çoluk çocuğu muhtelif şehirlere dağılır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek
Yılanın sivri dişleri düşmanın gücünü simgeler . Kendi evinin yılanlarla dolduğunu ve onlardan korkmadığını görmek, o kimse kendi evinde nefsine düşkün insanların olduğunu ve Müslüman düşmanlarının bulunduğunun anlamında yorumlanır. Rüyada görülen su yılanları maldır. Rüyada yakasında ve kolunda, korkmadığı beyaz ve küçük yılanın olduğunu görmek, faydalı maldır. Rüyada zehirsiz, sıkıntısız, kendisine itaat eden ve dilediği gibi hareket eden bir takım yumuşak yılanlara sahip olmak, rüyayı görenin eline eritilmiş bir takım altın ve külçeler geçmesine ve onları bir yere gömüp gizlemesine işarettir.Rüyada arkadan yürüyen yılan hileli düşmandır. Yılanların gözü önünde yürüdüklerini ve etrafında dolaştıklarını görmek, beraberinde bulunan ve ona bir zarar ve ziyan veremeyecek düşmana işarettir. Bir yılanı görüp fakat ona görünmeksizin kaçtığını görmek , düşmanından emin olur ve ona karşı zafer bulur. Ölmüş bir yılan görmek, kendi çabası olmadan Allah-u Teala düşmanını helak eder. Zarar ve ziyan vermeksizin birtakım yılanların evine girip çıktıklarını görmek, bu rüya akrabalarından olan düşmana işarettir. O yılanları yine ayni şekilde kendi evinden başka yerde görmek, düşmanının yabancılardan olmasına işarettir. Yılanı iki parça ettiğini görmek, düşmanın düşmanlığını yarıda kesmek, düşmanlık ve hilesini yapmasına mani olmak anlamı taşır.Bir şehirde yılanların olduğunu ve onların büyüklerinden birisini öldürdüğünü gören kimse o şehre sahip olur.Yılanı yüksek bir yere çıkarken görmek ise, ferahlık , rahatlama ve sevince işaret eder. Yüksek bir yerden inen yılan görmek ise liderinin öldüğü anlamına gelir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Yılan eti yediğini gören kimseye, sevinç, menfaat ve izzet isabet eder. Bir yerden bir yılan çıktığını görse, o yerde meydana çıkacak bir azaba işarettir. Yılanın, kendisini yuttuğunu gören kimse, devlet ve saltanata nail olur.Başında yılan olduğunu görenin şanı devlet ricali yanında yüce olur. Rüyada yılanları çiğneyerek onların aralarında gezinmek, dereler dolusu, sellerin akacağı büyük bir yağmura işarettir. Bazen de yılan küffara ve bidat sahiplerine işarettir. Yılan, Sel ve devlete işarettir. Eğer yılanın bir evden çıktığını görse, o ev harap olur. Hasta olan kimsenin ağzından yılan çıkması, ölmesine işarettir. Ağzına yılan girdiğini gören kimse düşmanını kahreder. Bir yılanı beline sardığını görse, o kimse beline kemer takar. Arkasından eliyle yılan çıkardığını gören kimseye akrabaları tarafından bir musibet erişir. Ev yılanı komsu, sahra yılanı, yol kesicidir. yılan, ser, kıskançlık, hile ve düşmanlıkla yardımdır. Rüyada yılan tutan kimseyi görmek şerli kimselerle geçinmeye, bugz ve düşmanlığını gizli tutarak düşmanı idare etmeye işarettir. Eğer yılancının yanında yılanlar varsa ve rüyayı gören de hasta ise ömrünün uzun olmasına işarettir.

Rüya Tabirleri Yılanın Anlamı

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

rüyada yılan görmek ile ilgili aramalar

Yorumlar 2

  • Merhaba lar ben rüyamda evimden hanımına ve oğluma namaz vakti geldi ben namaza çıkıyorum diye evden çıktım rüyamda evim caminin altında tam evden çıktım caminin avlusuna girdim bitanesi büyük uzun ama dümdüz olan bitanesi küçük oda ďümdüz olan aralarında mesafe olan rengi yanlış hatırlamıyorsam koyu yeşil olan 2 tane yılan gördüm yılanı görünce ben durdum ve yanımdakine kim olduğunu hatırlamadığım birine yılan saklanalım dedim bizi görmesin dedim o an çalılık geldi gözümün önüne yanımdakini alım çalılıgın altına yattım kısa bi süre sonra hem büyük hemde küçük yılanla göz göze geldik ve yanımdakine aha gördü bizi yılan dememle birlikte büyük yılan gözüme atladı ve ben aha ısırdı beni ölüyorum dedim ölürken uyandım rüya böyle bitti 39 yaşındayım çok sık hatırlanır rüya görmem ama bu rüya kafamı çok kurcaladı size zahmet bu rüyayı bana yorumlar mısınız teşekkürler

  • Ruyamda annem,kuzenim ve ben vardim bi orman yolunda yuruyorduk dinlenmek icin durduk hepimiz uyuya kaliyoruz o sirada ben iki tane buyuk olu yilan goruyorum yilan yarisi curumus halde ikisinin disleri buyuktu o sirada kuzenime uyandirip gosteriyorum o sirda bize kucuk yesil bi yilan saldiriyir biz kipirdamiyoruz bize agizini aciyor sonra arkasini donuyor ucarak gidiyor annemi de kaldiriyoruz ordan uzaklasiyoruz sonra bu ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir