Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek yılan rüyalarında en hayırlı rüya olarak tabir edilir. Bunun sebebi rüyada görülen yılan ağırlıklı olarak kötülük, felaket, hastalı veya iftira gibi pek hoş olmayan unsurlar ile tabir edilmesinden kaynaklamaktadır. İşte tüm bu kötü etkenleri ortadan kaldıran bir hareket olan yılan öldürmek onun için hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Yılan ÖldürmekRüyada yılan öldürmek ile ilgili tabirlerin arasında farklı yorumlara rastlamak mümkündür bunun birçok sebebi var aslında bazı kültürlerde yılan zehirli ve uzak durulması gereken bir yaratık iken bazı toplumlarda ise iyileştirici özelliği olan bir varlıktır ki biliyorsunuz ülkemizde de tıp birbirine dolanmış iki yılan, eczacılık ise tek yılan olan bir sembol ile anlatılmaktadır. İşte bunun için rüya tabirleri için zor bir varlıktır yılan iyimi yoksa kötümü net bir şekilde söylemek zor. Ama yılan öldürmek konusunda net olan tabir hayırlı ve güzel bir rüya olduğu şeklindedir.

Rüyada Beyaz Yılan Öldürmek

Rüyada öldürülen yılanın rengi beyaz ise bu durum bize sağlık konusunda yaşanacak gelişmeler hakkında bilgi vermektedir. Daha net bir değişle rüyada beyaz yılan öldürmek sağlığınıza kavuşmak anlamındadır.

Rüyada Siyah Yılan Öldürmek

Rüyada siyah yılan öldürmek size başarını yakın olduğu anlamını taşır ama bu başarı özel hayat mı yoka sa iş hayatınız mı bu konuda net bir bilgi veremiyoruz ama siyah yılan öldürmek nerede yaşanıyorsa bu size güçlü bir ipucu olacaktır. Çalışırken öldürülen siyah bir yılan kariyer anlamında başarının bir nevi habercisidir. Örneğin tarlada çapa yaparken yılan öldürmek veya bağ da üzüm hasatı sırasında yılan öldürmek gibi. Rüyada öldürdüğünüz yılan eğer hane içinde veya eve girmeyen çalışan bir yılan ise bunu öldürmekte ev hayatında yaşanacak huzurlu ve güzel günlerin habercisi olarak değerlendirilmelidir.

Rüyada Yavru Yılan Öldürmek

Rüyada öldürdüğünüz yavru bir yılan ise daha sorun büyümeden çözülecek demektir. Bu konuda içiniz rahat olabilir ister ister iş hayatı ister özel hayat yada maddi manevi olaylarda yaşanabilcek sorun daha büyümeden sorunun üstesinden geleceksiniz.

Rüyada yılan görmek adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

 

Yorumlar 3

  • rüyada evimize büyük bir yılan girmişti ve ben yılan ile karşı karşıya kalınca yılan öldürmek için ona elimdeki şemsiye ile vurmaya çalışıyordum ve oda bana saldırıp ısırmaya çalışıyordu anlamını nedir merak ediyorum. Lütfen mesaj atarmısınız

  • arkadaşım ile birlikte yılan öldürmek için gittiğimiz bir evde içi altın dolu bir küp buluyoruz fakat yanında kocaman bir yılan var onu öldürmek için getirdiğimiz silah ile ateş ediyoruz ama yılan ölmüyordu anlamını yorumlamanızı rica ederim.

  • rüyada yılan öldürmek için gelen bir adam evimizde bulunan yılan için bu yılanı öldürmek olmaz ona adak vermeniz lazım yoksa daha fazla yılan evinize gelir baş edemezsiniz diyor ve yılan için bizden altın istiyor. Bu rüya ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir