Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan sokması ve yılan ısırması arasında bir takım farklar olsa da genel olarak  rüya tabirleri açısından aynı çatı altında değerlendirilirler. Rüyada yılan sokması düşman tarafından zarara uğratılmak, sonucu hoşumuza gitmeyecek olaylarla karşı karşıya kalmak, ve yaşanabilecek üzücü olaylar hakkında bir haber olabilir. Yılan rüyaları genel olarak sıkıntılı rüya tabirleri arasında bulunmasında dolayı rüya sahibi için sıkıntılı ve üzücü olayların yaşanması gibi bir durum yüksek olasılıklar arasındadır.

Rüyada yılan sokması konusunda detaylara inmeden önce rüyanın her zaman hayır tarafına bakılması gerektiğini hatırlatalım ve rüyanızı ilk kendiniz hayırlı bir şekilde yorumlamayı unutmayın. Rüyada yılan sokması konusunda en belirgin yapılan yorum uğranılacak iftira şeklindedir. Bu iftira yılan özelliklerine ve yılanın görüldüğü mekana göre farklılıklar gösterir. Bunun için mümkün olduğu kadar çok fazla detay ve ayrıntının rüya tabirine dahil edilmesi ve yapılan yorumlarda bu detayların kullanılması gerekmektedir.

Rüyada Yılan Sokması

Rüyada yılan sokması ile yapılan bir diğer yorum ise bir ani hastalık haberi olabilir ve bu hastalık maalesef sıkıntılı ve zor bir süreç ile atlatılabilen kötü bir hastalık olma olasılığı yüksek olarak görünür ve yorumlanır. Yılan sokmasında asıl olan zehir alınıp alınmadığı konusudur. Eğer yılan tarafından zehir vücuda zerk edilmiş ise çok dikkatli olunmalı ve gereken tedbirler ivedilik ile alınmalıdır. Mümkünse sağlık konusunda tedbirlerin dışında sıkı bir kontrolden geçilmeli ve değerler uzmanlar tarafından incelenerek emin olunmalıdır.

Rüyada yılan sokması düşman tarafından gelecek bir zarar olarak değerlendiriliyor ise bunun için etraflıca bir tedbir planın oluşturulmalı ve gelebilecek zararlar minimum hasar ile atlatılmak üzere kurgulanmalı. Kısa vade de ortaklık ve yatarım durumları ertelenmeli, iş değişikliği gibi planlar bir süreliğine askıya alınmalıdır. Terfi ve konum değişikliği gibi durumlar yaşanmış ise ipler gevşetilmeden çok daha dikkatli ve tedbirli olunarak daha özverili bir çalışma şekliyle devam edilmelidir.

Rüyada yılan sokması ve yılan ısırması arasında ki en büyük fark yılanların gerçek hayatta olduğu şekilde zehir zerk etme işlemini ısırarak yapmalıdır ve aslında sokma olarak tabir edilen yani arı ve sineklerde olduğu gibi bir iğne ile sokma durumları olmadığı için yılan sokması ısırmaya verilen ad olarak değerlendirilir. Bir takım rüya tabircileri ise yıla her ısırmada zehir zerk etmez ve bu durumda yapılan olay sadece ısırma dır der eğer zehir zerk edilmişse bu olay artık yılan sokması olarak değerlendirilir diye belirtmektedir. Bu durumda yılan ısırmasında olay çok çok daha hafifken yılan sokmasında durum maalesef çok daha ciddi durumdadır.

Rüyada beyaz yılan sokması

Rüyada beyaz yılan sokması aslında bir nebze olsa da içinizi rahatlatabilir bu yılanın zayıf ve güçsüz olduğunu dolayısı ile yaşanacak olayların daha kolay atlatılacağı anlamında yorumlamıştır.

Rüyada yılan sokması ve zehrini çıkarmak

Rüyada yılan sokması ve zehrini çıkarmak içinizi dahada rahatlatacak bir olaydır. Bir düşman tarafından saldırıya uğrayacak fakat aldığınız tedbirler sayesinde bu olaydan etkilenmeyeceğinize veya uğrayacağınız iftirada sonuç lehinize olacak ve iftirayı atan kişiye kimsenin inanmayacağı anlamanı çıkartabilirsiniz.

Rüyada birini yılan soktuğunu görmek

Bu görülen kişi ile alakalı bir durumdur aslında kişi yakında zamanda hastalanabilir veya hayati bir tehlike atlatabilir. Diğer taraftan bakıldığında bir iftiraya uğrayabilir ve bu durumda sizin bu olayın iftira olduğunu anlamanız ve ona elinizden gelen desteği vermeniz için bu rüya tarafınızdan görülmüş olabilir.

Rüyada yılan görmek adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirileri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda yılanın kediyi soktuğunu gördüm.Sonrasında kedi öldü. O yılan benide sokuyor ama bana hiç bir şey olmuyor .Hatta diyorum ki yılan beni soktu..,ben ölücem şimdi ama ölmüyorum.acaba rüyamın anlamı ne demek?cevaplarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir