Rüyada Yılanın Kaçması

Rüyada yılanın kaçması görmek çok kez iyiye yorumlanırken, çok kez kötüye yorumlanır. Bu rüyayı nasıl gördüğünüze bağlı bir durumdur. Rüyanızda büyük ve uzun bir yılan kaçması gördüyseniz bunu genel manada “korku” olarak yorumlayabiliriz. Bazı durumlarda bu türde bir yılanın kaçması görmek aile veya eşinizden yada diğer bir aile bireyinden göreceğiniz düşmanlığa işaret eder.

Yine aynı türde bir rüya kötü ve haylaz bir komşuya işaret etmektedir. Eğer büyük yapılı ve uzunca bir yılanın kaçması evde görürseniz bu büyükçe bir saltanat ile yorumlanır. Yani rüya sahibi saltanata nail olur. Rüyada yılanın kaçması görmek, bazen üzüntü ve kedere işaret ederken bazen sevinç ve mutluluğa işaret eder… Rüyada silahla yılanın kaçmasını sağlamak  veya öldürmek düşmanınıza galip geleceğinize işaret eder.

Rüyada yılan kaçması bazen düşmanı idare eder. Yani kin ve buğuz gizli tutulur. Eğer bir yılanın kaçarken  yanında başka yılan bulunuyorsa, bu rüyayı gören eğer hasta ise iyileşir değilse uzun ömürlü olur. Yahut ömrü uzar. Bazen ise rüyasında yılanın kaçması gören, kötü bir sanattan iyi bir sanata geçer. Rüyanızda yılan kaçarken öldürdüğünüzü gördüyseniz, bir düşmanınızı etkisiz hale getireceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda yılan  size galip gelirse bu da düşmanınızın size galip geleceğine işaret eder. Kaçan yılan evinize girdiğini gördüyseniz, gizli düşmana işaret eder. Yılanın kaçması evinizde ise o zaman düşmanın evinizden biri olduğuna işaret eder. Eğer rüyanızda yılan yiyorsanız, o halde mal ve mülk kazanacağınıza kısacası karlı çıkacağınıza işaret eder.

Ölmüş bir yılan  görürseniz bir afetin sizden uzaklaştığını anlayabilirsiniz. Eğer rüyada görülen yılan   sarı ise bu düşmanın hasta olduğuna işaret eder. Yeşil ise salih ve iyi kimse olduğuna işaret eder. Size zarar vermeden kaçan yılanı yakaladığınızı görürseniz bu mevkii ve makam olarak yorumlanır. Ağzınıza burnunuza yılannın kaçması  bu ise çocuklarınızın size düşman olduğuna veya olacağına işaret eder. Rüyada yılannın kaçması görmek çoğu zaman murada ve kadına da yorumlanmıştır. Daha fazla bilgi için ana sayfamızı ziyaret edebilir ve daha fazla rüya bilgisi alabilirsiniz.

Yorumlar 3

  • Büyük siyah yılan bana doğru geliyor ayağım la üzerine basıp öldürmek istedim.yılan kendiliğinden 3 küçük yılana ayrıldı benden kaçtılar.

  • Rüyamda gri renkte bir yılan bana doğru geldi ve beni ısırmak istedi sonra da ısırmadan ordan kaçmaya çalıştı.

  • teyzemler bizim fıstık bağının yokuşunda dolaşıyurdük menengiç ağacından 2 tane garı yılan ağacın dalında hareket ediyorlardı ben onlara doğru gittiği zaman yılanlar kaçtı birini kürekle ezerek öldürdüm diğeri açılımlara doğrü kaçarak kaybuldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir