Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, kötü insanlar arasında bulunmaya, yanlış ve hatalı işlere yönelmeye, ilerde sıkıntıya düşmenize sebep verecek eylemlere yorumlanır. Rüyada yüksekten atladığını gören kimse, kendisi gibi çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep verecek hatalı işler yaparak insanların sevgisini ve güvenlerini kaybeder. Rüyada yüksekten atlamak, pişman olunmaya, yapılan hatalardan yana üzüntüye kapılmaya, geçmişinizi bir kenarda bırakarak daha güzel ve hayırlı yaşam için kolları sıvamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yaptıkları eylemlerle ile ailesinin başını yere eğerek insanların aralarına çıkmamalarına sebebiyet verirler. Rüyada yüksekten atlayıp yaralanmak, kişinin korkularına yenik düşerek başına kaza gelmesine neden olacak eylemlere yöneleceğine tabir edilir. Rüyada yüksekten istemsiz şekilde atlamak ve yaralanmak, psikolojik sorunlar yaşamaya, istem dışı davranışlarda bulunmaya işaret etmektedir. Rüyada yüksekten intihar etmek için atlayıp yaralanmak, hayatınızı yakından ele alan sorunlarla boğuşacağınıza fakat zarar görmeden bu eylemlerden sıyrılacağınıza ifade edilir.

Rüyada Yüksekten Atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, kötü alışkanlıklar edinmeye, yanlış kimselerle dostluk ederek onların yaptığı hatalara ve yanlışlara boyun eğmeye yorumlanır. Rüyasında yüksekten atladığını gören kimse, bile bile kendisini uçuruma sürüklerken çevresinde uzatılan yardım ellerini görmezden gelir. Rüyada yüksekten atlamak, pişman olunacak eylemlere yönelmeye, hataya yer vermeye, sevdiğiniz kimselerle yollarınızı ayırma noktasına gelmeye sembol edilir.

Rüyada Yüksekten Atlamak ve  Yaralanmak

Rüyada yüksekten atlamak ve  yaralanmak, rüyayla gerçeği aynı anlamda çağrıştıran rüya kişinin yaptığı bir yanlış yüzünden zarar görerek insanların gözünde değer kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında yüksekten atladığını gören kimse, ağır yara almış ise bu kişinin yaşadığı musibetten yana çok etki göreceğine, hafif yaralanmış ise gelip geçici durumların içine düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Yüksekten Atlamak ve  Ölmek

Rüyada yüksekten atlamak ve  ölmek, rüyasında yüksek katlı bir binanın balkonundan atlayıp öldüğünü gören kimse, çevresine karşı dikkatli ve duyarlı olup gelebilecek tehlikelere karşı her türlü önlemi almalıdır. Rüyasında alçak bir binanın balkonundan atlayıp öldüğünü gören kimse, küçük çaplı tehlikeler  yaşayacak olup bu tehlikelerden zarar görmeden amacına ulaşacaktır. Bu rüya kişi ya da kişiler için uyarı mahiyeti taşır.

Rüyada Yüksekten Atlamak ve  Kaçmak

Rüyada yüksekten atlamak ve  kaçmak, kişinin çevresinde varlığı ile rahatsızlık yaratan kimselere karşı hem kendisini hem de ailesini koruma mahiyetine giderek eylem içinde olacağına yorumlanır. Rüyada yüksekten atlayıp kaçmak, aynı zaman da düşmanlık eden kimselerden kurtulmaya, kendinize yeni yollar çizmeye, korkularınızı aşmaya işaret eder.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek, endişe ve korku olarak değerlendirilen rüya bilinçaltına yer ettiğiniz endişelerinize bulunduğunuz mevkiyi kaybetme korkusu içinde yaşamaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, yersiz korkular yaşayarak hem kendi hayatlarını hem de sevdiği kimselerin yaşamlarını olumsuz anlamda etkilerler.

Rüyada Yüksek Görmek

Rüyada yüksek görmek, rüyayı gören kişinin rızkına helal katacak bir çok işte kendisini göstererek ailesi ve sevdikleriyle kötülüklerden ve sıkıntılardan uzak hayat süreceğine tabir edilir. Aynı zaman da inanca yönelik bağlılığının artarak geçmişte yaşadığı kötü alışkanlıklarından vazgeçip hak yoluna döneceğine işaret edilir.

Rüya tabirleri uzmanlarımızın rüyanızı yorumlaması için lütfen yorumlar kısmında rüyanızı anlatarak bize ulaşın. Rüya Tabirleri yorumda kullanılan mail adresine gönderilecektir.

 

Rüyada yüksekten atlamak ile ilgili aramalar

  • rüyada yüksekten atlamak diyanet
  • rüyada yüksekten atlamak islami
  • rüyada yüksekten atlamak ve ölmemek
  • rüyada yüksekten atlamaktan vazgeçmek
  • rüyada isteyerek yüksekten atlamak
  • rüyada yüksekten atlayan birini görmek
  • rüyada yüksek binadan atlamak
  • rüyada yüksek bir binadan atlamak

 

Yorumlar 1

  • Rüyamda sag tarafi ucurum gibi sol tarafinda asagisa binalar olan tepe bi noktada ters dönmüş uçuruma düşmek uzere olan bi arabanin icerisindeydim. Arabayla beraber ucuruma düşmemek için arabanin camindan cikip binalarin olduğu yere dogru atladim kurtuldum sanarken binalarin çatısının üstüne degil aralarindan dogru aşağıya dogru düşmeye başladım düşerken bi binanin penceresine tututnup kurtulmaya calistim ama olmadi düşüyordum bi ara asagi baktim düşeceğim yerin yamuk yumuk kotu bi yer oldugunu gördüm canımın cok yanacağını anladim ama düştüğümü görmeden sıçrayarak uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir