Rüyada Zar Attığını Görmek

Rüyada zar attığını görmek, kişinin menfaatleri uğruna kötülük yapmaktan çekinmeyerek haram yollarla kazanç elde etmesine yorumlanır. Rüyasında zar gören kimseler kötülüklerin ve çıkarların gölgesinde hayatlarını kurmuş insanların bin bir zorluklarla elde ettikleri kazançlarına göz dikmeyi kazanç eylemişlerdir.Rüyada zar attığını görmek, aynı zaman da kişi ya da kişiler için beklenen yeni hayata, pişmanlığa, tövbe ederek hakka yönelmesine, ettiği dualarına yorumlanır.

Rüyada Zar Attığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zar attığını görmek,  kişi ya da kişiler için harama ve kötülüğe açılan yolları simgelere. Bu rüyayı gören kimseler, Allah’ın buyruklarına uymak yerine kolaya kaçarak şeytanın kendilerine hak biçerler. Ünlü rüya alimimiz Seyyit Süleyman, zar görmek rüyası hakkında zar görmek ve oynamak hayır değildir. Şeytana öncülük yapmaya işaret eder der. Rüyada zar attığını görmek, kişinin amel defterinin kötülüklerle kabararak hayatın alt üst etmesine, harama el uzatmasına, kazançlarını kötülüklerle yok etmesine ifade edilir.

Rüyada Tavla Zarı Görmek

Rüyada tavla zarı görmek, zar görmek rüyasıyla aynı sembolleri içeren bu rüya kişinin haram yollarla kazanıcı elde ederek rızkını körelteceği ne, heveslerinin kurbanı olup kötülüklere baş göstereceğine işaret edilir.

Rüyada Kırık Zar Görmek

Rüyada kırık zar görmek, rüyada görülen kırık zar sembolü kişinin başına gelecek felaketlere, kötülüklere, sağlığının bozulmasına, rızkının kesilmesine sebep olacak olaylara girmesine yorumlanır. Rüyasında kırık zar gören kimseler, büyük bir boşluğun içine düşerek hayat dönük hayallerini geride yarım bırakırlar. Rüyada görülen kırık zar sembolü aynı zaman da yarım kalan birlikteliğe, sevdiğiniz kimseyle yollarınızın ayrılmasına tabir edilir.

Rüyada Zar Toplamak

Rüyada zar toplamak, hayırlı olmayan bu rüya kişinin ticari hayatında yükselmesine engel olacak kötülüklerle karşı karşıya kalarak rızkının kesileceğine, insanların gözünde saygınlığını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada zar toplamak, aynı zaman da yenik düşmeye, umutlarınızın yok olmasına, başarısızlığa uğramaya tabir edilir.

Rüyada Zar Oynamak

Rüyada zar oynamak, helal olmayan heveslerin içine düşerek kişinin harama el uzatmasına, geçici heveslere kapılarak rızkının körelmesine yorumlanır. Rüyasında zar oynadığını gören kimseler,  haram olduğunu bile bile kötülüklerin içine girerek helal rızkına hara katar.

Rüyada Zar Atmak

Rüyada zar atmak, kişinin maddi anlamda güçsüz duruma düşmesine zemin hazırlayacak olayların içine düşeceğine yorumlanır. Rüyasında zar attığını gören kimseler, kazançlarını haram yollarla elde ederek büyüme hırsı gütseler de yaşayacakları talihsiz olaylar yüzünden kötülüğün içinde kaybolurlar.

Rüyada Zar Tutmak

Rüyada zar tutmak, gerçek anlamıyla ele alına bu rüya kişinin kazan elde etmek uğruna her türlü kötülüğe ve harama el uzatacağına, rızkını doğru olmayan yollarda arayarak hayatını altüst edeceğine yorumlanır. Rüyasında zar tuttuğunu gören kimseler, bencil yapılı, düşüncesiz, algı yapısı yetersiz, çıkarcı kimselerdir.

Rüyada Zar Bulmak

Rüyada zar bulmak, kişinin hela ya da haram olarak bakmaksızın havadan gelecek malla hayatını kurmaya çalışarak hayalindeki özlemlerini dile getirmeye çalışmasına yorumlanır. Rüyasında zar bulduğunu gören kimseler için elde edilen kazancın ne şekilde kazanıldığının bir önemi yoktur. Bu kimseler için en güzel kazanç zorluk çekmeden kolay yollarla elde edilen kazançtır.

Rüyada Tavla Görmek

Rüyada tavla görmek, kişinin kendi iç dünyasında kurduğu hayatına, insanlardan ve kötülüklerinden uzak durarak sakin ve huzurlu geçirdiği yaşantısına, hayatını amaçsız olarak yaşamasına yorumlanır. Rüyada görülen tavla ifadesi aynı zaman da dünyalığa ve ahirete işaret olup gören kişinin dini vecibelerini yerine getirmesine, haramdan ve kötülüklerden uzak durmasına ifade edilir.

rüyada zar attığını görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada düşeş atmak
  • rüyada kırık zar görmek
  • rüyada tavla pulu görmek
  • rüyada birinden zar almak
  • rüyada zar kaybetmek
  • rüyada tavla oynamak
  • rüyada güçsüz olmak
  • rüyada tavla oyunu görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir