Rüyada Sürekli Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, şahsın bir çıkmazda olduğunu ve meseleleri enine boyuna değerlendiremediği için sıkıntısını bir türlü üstünden atamadığını gösterir. Tekrarlanan hatalara da alamet olan rüya, bireyin inatçı tutumları yüzünden etrafı ile arasında sağlıklı iletişim kuramadığını, olayları nesnel değerlendiremediği için devamlı olarak çatışma yaşadığını da bildirir.

Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek, görülen şahıs tanınan biri ise bu durumda, gerçek hayatta o insan ile yaşanacak tatsız bir olaya ve çözümsüzlüğe delalet etmiş olduğu gibi, küslük veya kırgınlık gibi durumların da yaşanacağına yorulur.

Rüyada Aynı Kişiyle Konuşmak

Rüyada hep aynı kişiyle konuştuğunu görmek, konuşulanlara göre ve rüyanın diğer kısımlarına müsait şekilde değerlendirilmelidir. Konuşulanlar hatırlanıyorsa o şekilde bir mana çıkarılır. insan sadece konuştuğunu hatırlıyor ama içeriğini hatırlamıyorsa bu durumda, rüyada görülen bireyin kendisinden yardım istediği anlaşılmalıdır. Aynı kişiyle konuşmak, gerçek hayatta da o şahıs ile yapılacak önem arz eden bir konuşmaya delalet etmiş olduğu gibi, tanınmayan biri ile devamlı konuşulduğunun görülmesi, insanın kendisini ateşe atacağı bir olaya karışacağı şeklinde uyarı olarak düşünülmelidir.

Psikolojik olarak aşırı takıntılı, kimseyi dinlemeyen ve burnunun dikine giden insanları işaret eder. Bu tip rüyalar gören kimseler, gerçek hayatlarında da bazı kişilere karşı platonik aşk yaşar ve dünyalarını o şahhıs üzerine kurarlar. Aşırı bağ kurmanın ve gerçek haayattan koparak yaşamanın da sembolü olan rüya, obsesif bir kişilik bozukluğunun da işareti olabilir.

Rüyada Aynı Kişiyle Tartışmak

Geçmişten gelen ve bir türlü kapanmayan bir olayın, davanın, bugün yeniden gündeme geleceğini ve rüyayı gören insanın canının sıkılacağını tabir eder. Aynı kişiyle tartışmak evli kimselerde evv içerisindeki huzursuzluğun giderek tırmanacağı sinyallerini de verir. Özellikle iş hayatında alınacak ihtarlara ve yapılacak önem arz eden hatalara, bireyin dikkat etmemesi halinde işten çıkarılacağına da delalet eder.

rüyada sürekli aynı kişiyi görmek ile ilgili aramalar

  • rüyada sürekli aynı kişiyi görmek psikoloji
  • rüyada üst üste aynı kişiyi görmek
  • rüyada hep aynı kişiye aşık olmak
  • rüyada sürekli tanımadığın aynı kişiyi görmek
  • rüyada sürekli sevdiğin kişiyi görmek
  • rüyada sürekli hoşlandığın kişiyi görmek
  • rüyada üst üste sevdiğin kişiyi görmek
  • rüyada sürekli aynı kişiyi görmek telepati

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir