Süt Sağma Pompası

Süt sağma pompası, Birçok emziren anne için süt sağma pompası, araba koltukları ve bebek mendilleri kadar önemlidir. Bir çok  anne doğum sonrasında bir kaç ay içerisinde işine geri dönüyor veya farklı sebeplerden dolayı süt sağma pompası ihtiyacı duyuyor. Bu konuda bir çok markanın çıkardığı yüzlerce seçeneğiniz olacak. Hangi tip göğüs pompasının sizin için en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olması açısından makalemizi dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Süt Sağma Pompasını ne sıklıkla kullanacaksınız?

Sadece ara sıra bebeğinizden uzak kalacaksanız ve süt tedariğiniz sağlamsa, ihtiyacınız olan tek şey basit bir el pompası olabilir. Sadece koni biçimli bir siperi göğsünüze koyun ve sütü sağmak  için kolu sıkın. Tam gün çalışmaya dönüyorsanız veya bebeğinizden günde birkaç saatten fazla uzak kalmayı planlıyorsanız, elektrikli bir süt sağma pompası daha iyi bir seçenektir. Bebeğiniz doğduktan sonra, nasıl kullanacağınızı daha iyi karar verebileceğinizi unutmayın.

Süt sağma pompası ne kadar hızlı olmalı ?

Tipik bir pompalama seansı memenin 10 ila 15 dakika arasında sürer. İşyerinde veya  sıkışık durumlarda süt sağma popası kullanacaksanız , her iki göğsü bir seferde sağım yapabilen elektrikli bir süt sağma popası almak isteyebilirsiniz. Çiftli süt sağma popası, pompalama süresini yarı yarıya azaltırken süt üretimini uyarmaya yardımcı olur.

Süt sağma popası ne kadar harcama yapabilirsiniz?

Süt sağma popası, çoğu eczanelerden ve bebek mağazalarından ve ayrıca birçok internet mağazasından satın alabilirsiniz. Elektrikli süt sağma popası genellikle manuel modellerden daha maliyetlidir. Küçük bir kirlenme riski bulunduğundan, kullanılmış bir kişisel kullanım göğüs pompası ödünç almayın veya satın almayın.

Ayrıca bir hastane veya tıbbi malzeme deposundan hastane sınıfı elektrikli süt sağma popası kiralamayı da düşünebilirsiniz.  Bir süt sağma popası kiralarsanız, göğsünü pompaya bağlayan ekipmanı satın almanız gerekir (pompalama kiti).

Süt sağma popasının takılması ve taşınması kolay mı?

Süt sağma popası montajı, parçalanması veya temizliği zorsa, sinir bozucu olabilir ve kullanım  konusundaki istekliliğinizi azaltabilir. Kullanımdan sonra temizlemek için Süt sağma popasının cildinize veya sütünüze temas eden kısımlarını çıkarabildiğinizden emin olun.

Her gün çalışmak veya Süt sağma popası ile  seyahat etmek için bir ürün  arıyorsanız, hafif bir model olmasına özen gösterin. Bazı süt sağma popası,  sütü depolamak için yalıtımlı kesitli taşıma çantasında gelir. Ayrıca çıkardığı ses seviyesini de aklınızda bulundurun. Bazı elektrikli modeller diğerlerinden daha sessiz. Dikkatli olmanız önemlidir, Süt sağma popasının gürültü seviyesinin kabul edilebilir boyutlarda olduğundan emin olun.

Bir elektrikli süt sağma popası için elektirğin önemini unutmayın. Elektrik olmayan bir yerde veya elektrik kesilme durumlarında, şarj edilebilir veya pille çalışabilir bir süt sağma popası olması önmeli bi ayrıntı . Acil durumlarda, manuel bir pompayı el altında tutmak ise farklı bir seçenek olarak düşünülebilir.

süt sağma pompası ile ilgili aramalar

  • süt sağma pompası en iyisi hangisi
  • süt sağma pompası nasıl kullanılır
  • süt pompası tavsiye
  • süt pompası eczane fiyatları
  • avent elektrikli süt pompası
  • civil süt sağma makinası
  • e bebek süt pompası
  • en iyi süt sağma makinesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir